Karczma Miłocin - opinie

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Karczma Miłocin - opinie

Postprzez natka2014 » Czw Paź 17, 2013 11:09 am

Tort i dekoracje to chyba miesiąc przed ślubem razem z menu i innymi?
Awatar użytkownika
natka2014
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez żonka86 » Wto Lis 05, 2013 1:18 pm

Witajcie Dziewczyny!

Proszę o info odnośnie poprawin w formie grilla,a dokładnie co w przypadku, gdy pogoda nie dopisze? Czy jest szansa zrobienia poprawin w restauracji? Czy jest to zawarte w umowie? Z góry dziękuję za odpowiedź
żonka86
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez tif7 » Pon Lis 11, 2013 8:57 pm

Witam, mam pytanie odnośnie tego czy ktoś z Was organizował wesele na około 150 osób. Czy nie jest za ciasno przy stołach i jest wystarczająco dużo miejsca do tańczenia, żeby goście nie tańczyli w ścisku i nie deptali sobie po piętach... Trochę obawiam się tego, że ta sala na tyle osób może być za mała... :/ Bardzo proszę o Wasze doświadczenia...
tif7
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez natka2014 » Pon Lis 25, 2013 12:28 pm

Czy w Miłocinie jest sztaluga na której można postawić plan stołów????
Awatar użytkownika
natka2014

Postprzez Balerina » Pon Lis 25, 2013 2:39 pm

Natka najlepiej to maila do pani Karoliny wyslij chociaz gdzies na zdjevciu widzialam sztaluge wiec moze jest :)

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez adanieszka » Wto Lis 26, 2013 4:01 pm

Natka sztaluga jest :)
* * Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości * *
Awatar użytkownika
adanieszka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Balerina » Nie Gru 01, 2013 11:32 am

Powiem ze czasami ja wysylam dwa razy zeby dostac odpowiedz, najlepiej to sie umowic i pojechac osobiscie :)

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez stokrotka » Czw Gru 05, 2013 12:26 am

Cześć Dziewczyny,

czy któraś z Was, które już miały wesele w Miłocinie, mogłaby polecić menu(szczególnie dania główne)?
Co było smaczne,a  co odradzacie?

Pozdrawiam
stokrotka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez moniQ » Sob Gru 07, 2013 8:56 pm

Uchylcie proszę rąbka tajemnicy i podzielcie się informacją skąd Karczma Miłocin zamawia tort i ciasta? Byłam tam na weselu i słodkości zrobiły na mnie pioronujące wrażenie :D, pyszności.
moniQ
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosc1990 » Śro Sty 22, 2014 1:58 pm

Witam Serdecznie. Odsprzedam termin wesela w Karczmi Miłocin na termin 20 czerwiec 2014 rok. (piątek) ( termin jest super, bo jest to długi weekend, ponieważ czwartek to boże ciało :)
Odsprzedanie polega na zapłaceniu kaucji, którą ja także zapłaciłam (kwota 5tys) i którą trzeba tak czy siak w Miłocinie zapłacić.Polecam bo jest to wymarzone miejsce na wesele. Niestety mi się nie uda zrobić tam wesela :( bo nie biorę już ślubu.
kontakt 661391220
gosc1990
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez adnat » Nie Maj 25, 2014 4:15 pm

Hej dziewczyny,

Wiekszosc z was juz jest pewnie po weselu w Karczmie Milocin dlatego chcialabym spytac czy ktoras z was miala z Pania Karolina glownie kontakt mailowy? Mieszkam za granica ale zdecydowalismy sie na wesele w PL,  dokladnie w MIlocinie. Umowa wlasciwie podpisana, ale od poczatku nie jestem zadowolona z komunikacji z P. Karolina. Na maile odpowiada po tyg, a jak odpowie to na polowe rzeczy nie odpisuje... Do wesele jeszcze rok i jesli tak ma wygladac komunikacja z ta Pania to bede w wielkim stresie... napiszcie prosze jak to bylo w waszym przypadku. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
adnat
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Duśka » Wto Cze 10, 2014 6:48 pm

Niestety kontakt z Panią Karoliną był bardzo uciążliwy. Tak jak napisałaś odpowiedź na maile była mocno opóźniona natomiast sama odpowiedź była jakby wklejona z innego maila niekonieczne z tym samym pytaniem natomiast inne pytania zostawały kompletnie pominięte. Wesele w Miłocinie było cudowne, natomiast menadżer w mojej ocenie powinien zostać zmieniony. Ale synową ciężko zwolnić ... ;)
Jedyne co mogę doradzić to się nie stresować i męczyć mailami czy telefonami. Uwierz, że mimo tych komplikacji wesele ze strony Karczmy będzie dopięte na ostatni guzik :))
Awatar użytkownika
Duśka

Postprzez stokrotka » Wto Cze 17, 2014 11:54 am

Witajcie! My już po weselu w Miłocinie, było wspaniale! jedzenie przepyszne, pięknie podane, obsługa bez zarzutu. Jeśli chodzi o Panią Karolinę, to kontakt z nią był bardzo dobry, można było w wielu kwestiach się dogadać, tak naprawdę nie mieliśmy z niczym problemu.  Goście nie mogli się nachwalić jakie to piękne miejsce.
stokrotka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez stokrotka » Wto Cze 17, 2014 11:54 am

Witajcie! My już po weselu w Miłocinie, było wspaniale! jedzenie przepyszne, pięknie podane, obsługa bez zarzutu. Jeśli chodzi o Panią Karolinę, to kontakt z nią był bardzo dobry, można było w wielu kwestiach się dogadać, tak naprawdę nie mieliśmy z niczym problemu.  Goście nie mogli się nachwalić jakie to piękne miejsce.
stokrotka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Balerina » Wto Cze 17, 2014 12:27 pm

Sokrotko wrzuc jakies zdjecia sali swoje I gratulacje na nowej drodze zycia :)

My may tam wesele za 3 tygodnie I juz sie doczekac nie moge :)

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez adnat » Czw Lip 03, 2014 8:53 pm

Dzieki za ta informacje. Od razu czuje sie lepiej wiedzac, ze to nie tylko mnie tak traktuja w sprawach komunikacji :-) Ale jesli piszecie, ze wesela w Karczmie Milocin odbywaja sie bez zarzutu to jestem ta mysla podbudowana i juz sie nie moge doeczekac wlasnego:-D Ja rowniez bym prosila o jakies zdjecia wystroju sali ;-)
Awatar użytkownika
adnat
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez oleczka089 » Wto Lip 22, 2014 11:08 am

Witam Was Dziewczyny :) jestem nowa na tym forum :)

Piszę ponieważ chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o Karczmie Miłocin . Przestudiowałam wszystkie wpisy :) a mimo to mam kilka pytań :)

Najprawdopodobniej chcielibyśmy zorganizować wesele w Miłocinie ( jest to jedyne miejsce, w którym byliśmy :P ale tak Nas zauroczyło :) że chyba nie będziemy szukać innego) .
Wstępnie planujemy wesele na przyszły rok 2015 (ewentualnie 2016) , z tego co zdążyłam się zorientować na 2015 nie ma juz wolnych terminów, ewentualnie piątek . W sumie nam to bez różnicy :) może być więc piątek :)

Tylko Nasze wesele będzie "skromne" zaledwie ok.30-40 osób ... i pytanie czy takie przyjęcia tez są tam organizowane ? Bo wyczytalam tu na forum,ze musi być powyzej 100osób :( .
Marzy mi się wesele w ogrodzie ( widziałam juz tam ten parkiet itd) ale z tego co czytam wynika, ze tylko poprawiny tam organizują a nie wesela :( . Myślicie, że jest możliwość zorganizowania tam przyjęcia weselnego ?

Kolejne pytanie : czy brała może któraś ślub ma terenie karczmy ? tzn na powietrzu ? Czy da rade takie coś zorganizować ( chodzi mi o ślub koscielny).

Zanim skontaktuję się z managerką chciałabym wiedzieć czego się spodziewać :) co można wynegocjować organizując wesele w piątek itd :)

No i co jest w cenie tego menu ( wyczytałam ,ze oprócz jedzenia jeszce ciato, tort, napoje ) ?

Prosze o odpowiedz :)
oleczka089
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez greczynka » Wto Lip 22, 2014 5:07 pm

oleczka 089 małe wesela również są organizowane w Karczmie. Tam są drzwi przesuwne i wówczas zamykają jedną część sali by nie była zbyt duża dla takiej ilości osób. Co do wymogu 100 osób to tyczy się tylko terminu sobotniego - jeśli nie ma tylu gości płaci się za tzw puste krzesła. W terminie piątkowym takiego limitu gości nie ma. My za termin piątkowy dostaliśmy  w ramach menu właśnie tort weselny - normalnie go nie ma. Standardowe menu obejmuje wszystko oprócz alkoholu i tortu. Co do uroczystości ślubu na powietrzu to Miłocin to organizuje (widziałam cywilny). Myślę, ze tu bardziej możesz mieć problemy ze strony kościoła/ księdza niż Miłocina. Co do wesela na dworze to nie pomogę. Ja miałam na dworze tylko poprawiny. Najlepiej skontaktuj sie z p. Karoliną i dopytaj wszystkiego.
Awatar użytkownika
greczynka
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez sylv » Wto Lip 22, 2014 5:19 pm

Witajcie :) jeśli chodzi o ślub kościelny w Miłocinie to raczej nie ma takiej opcji - pani Karolina powiedziała, że nikomu się to jeszcze nie udało, ale wiadomo - wszystko zależy od księdza.
sylv
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez BialaKotka » Wto Lip 22, 2014 11:45 pm

Czesc Milocinki :).

Ja sie zakochalam w Milocinie od pierwszego wejzenia. Wierzcie mi, obejzalam juz tyle sal ze moglabym spokojnie zostac Wroclawska wedding planner ;). Sala, owszem jest troche gorsza od otoczenia ale napewno nei brzydka a Miocin ma ta poprostu zalete ze na miejsu jest nocleg dla wielu gosci.  My planujemy pazdzienrik 2014 czyli ta 3 miesiace!.  Jeslu chodzi o koscielny slub to chcemy go wziac w bazylice sw. Jadwigi w Trzebnicy- przepieky jest!.
Ktos pytal o mozliwosc koscielnego slubu w Milocinie. Jak postawia kapliczke to bedzie to mozliwe. Tyle w temacie.

Czy sa jakies PM tutaj ktore mialy juz w Milocinie wesele i moga podzielic sie opiniami? Czy jedzenia jest duzo na tyle ze zostaje na drugi dzien? Czy jedzenie jest dobre???
BialaKotka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>