Karczma Miłocin - opinie

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: Karczma Miłocin - opinie

Postprzez bombel » Czw Cze 27, 2013 7:33 pm

Witam dziewczyny :)
mam pytanie, ponieważ również rozważam wesele w Miłocinie, czy któraś mogłaby podać orientacyjną scenę  menu na osobę?  ewentualnie jakby któraś miała ofertę to przesłać na maila :) Mieszkam we Wrocławiu ale  pasowałoby wiedzieć czy jest w ogóle sens jechać i pytać o warunki, bo u mnie niestety wchodzi w grę nocleg dla większości gości. Mail: malak01@interia.pl.
Proszę dobrą duszyczkę o pomoc :)
Pozdrawiam
bombel
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Balerina » Czw Cze 27, 2013 10:49 pm

Hej, ceny menu to Menu standard 265zl od osoby, menu podstawowe to 245zl za osobe a menu de lux to 310zl. To sa ceny chyba z zeszlego roku wiec dodaj po 10zl do kazdej W Karczmie sa tez pokoje plus hotelik. Naprawde warto pojechac i samemu sie przekonac

Awatar użytkownika
Balerina
kocham to forum? :)

Postprzez bambi » Pon Lip 15, 2013 5:49 pm

Witam, również szukam miejsca na wesele i chociaż do Miłocina troszkę daleko dla mnie (mieszkam po drugiej stronie wrocławia) to urzekło mnie to miejsce już po obejrzeniu zdjęć :) powiedzcie proszę mniej więcej jak długo wcześniej rezerwowałyście salę (chciałabym ślub zrobić w lecie - sierpień, wrzesień)?

Z góry dzięki :)
bambi
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez alale » Wto Lip 16, 2013 7:48 am

My rezerwowaliśmy z dwuletnim wyprzedzeniem. Interesował nas czerwiec i sierpień. Padło na sierpień, bo nasz termin był już wtedy jedynym wolnym terminem-o ile mnie pamięć nie myli:-)
Najlepiej zadzwoń do Pani Karoliny albo napisz maila to udzieli Ci wszystkich informacji na temat interesujących Cię terminów:-)
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Balerina » Wto Lip 16, 2013 1:35 pm

Hej dziewczyny, w zeszlym tygodniu bylam odwiedzic Milocin i musze powiedziec ze latem prezentuje sie przepieknie :) Widzielismy sale jedynie w styczniu jak bylismy rezerwowac sale wiec postanowilismy zrobic sobie wycieczke rowerowa razem z moimi rodzicami i pozwiedzac :) Teren jest przepiekny i jedzonko tez pycha :) Juz sie nie poge doczekac nazeho slubu

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez greczynka » Śro Lip 24, 2013 1:37 pm

Cześć dziewczyny,

My już po weselu w Miłocinie. Dziewczyny nie macie się o co bać Pani Karolina jak i cała obsługa to profesjonaliści. Z ich strony wszystko dopięte było na ostatni guzik co dało nam duże poczucie komfortu:) My mieliśmy menu standardowe i mogę tylko powiedzieć, że ilość jedzenia zarówno odnośnie dań głównych, przystawek i ciast jest nie do przejedzenia. Wszystko jest prze-smaczne i elegancko podane.
Poprawiny, które były w formie grilla również zostały przygotowane na wysokim poziomie. Tu również o  jedzonko nie ma się co martwić:)
Podsumowując jeśli miałabym raz jeszcze wybierać miejsce na własne wesele to TYLKO MIŁOCIN.
Szkoda, że my już po  

Odnośnie sali my rezerwowaliśmy z rocznym wyprzedzeniem
Awatar użytkownika
greczynka
prawie tu mieszkam:)

Postprzez alale » Śro Lip 24, 2013 3:00 pm

To pocieszające nowiny, bo moi rodzice nie mogą spać po nocach i zastanawiają się czy jedzenia nie braknie-zarówno na weselu, jak i na poprawinach:-))

Greczynko a polecisz jakieś ciasta i torta? My z tych co mieliśmy do degustacji wybraliśmy trzy i jeszcze coś chcielibyśmy dobrać:-)
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez greczynka » Nie Lip 28, 2013 11:31 am

Alale tort, który wybraliśmy to  była śnieżka z owocami leśnymi. Był lekki, niezasłodki, na prawdę pyszny. Goście strasznie go zachwalali:) Odnośnie ciast to zdaliśmy się wyłącznie na p. Karolinę. Muszę przyznać, że wybrała bardzo dobre. Ponieważ ciasta nam sporo zostało to w domu miałam wreszcie okazję spróbować każdego rodzaju:)
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez alale » Nie Lip 28, 2013 3:33 pm

Greczynko dzięki za odpowiedź. A jak z ciastem na poprawiny i dla gości w podziękowaniu? Domawialiście, czy też wystarczyło tego co jest w menu?
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Balerina » Pon Lip 29, 2013 10:24 am

Greczynko moglabym prosic o zdjecie torta i moze wystroju? sama sie zastanawiam czy zamowic torta w Milocinie, powiedz mi latwo bylo sie dogadac jaki tort i zmaki i dekoracje? Ja bardzo bym chciala tort z babeczek ale nie wierm czy moga cos takiego zrobic

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez adanieszka » Pon Lip 29, 2013 10:15 pm

Dziewczyny tort i ciasta w Miłocinie są przepyszne :) - wszyscy ciastami byli zachwyceni. My wybraliśmy tort Royal i gościom bardzo smakował - on jest taki czekoladowy.
Natomiast co do ciast, to zostawiliśmy wybór p. Karolinie, bo wiedziała co i jak smakuje i w jakim okresie jakie ciasto się dobrze trzyma a nie rozpłynie się po 2h. Ale co do ciast to wzięliśmy u nich jeszcze raz taką porcję ilościową jaka jest w podstawowym menu, bo moja rodzinka jest ciastko-lubna i chcieliśmy, żeby coś zostało na poprawiny, którego robiliśmy w formie grilla.
* * Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości * *
Awatar użytkownika
adanieszka
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez greczynka » Pon Lip 29, 2013 11:53 pm

Alale nie domawialiśmy ciasta. Było go wystarczająco by wręczyć gościom na odchodne, jedna duża patera została wystawiona na poprawinach (myśleliśmy, że to końcówka ciasta a okazało się, że zabraliśmy do domu jeszcze z ok 6 pełnych pojemników). Jeśli nie masz wyjątkowo słodkolubnej rodzinki to nie masz się o co martwić:)

Balerino - w ogóle nie ustalałam wyglądu, smaków i dekoracji tortu. Wybrałam tylko kaskadowy stelaż bo taki mi się bardziej podobał. Ja nie jestem wielką zwolenniczką wybierania kilku smaków torta, gdyż wolę gdy każdy gość dostanie dokładnie taki sam kawałek. Dlatego też u nas tort był w jednym smaku - śmietanowy z owocami leśnymi. Tak jak wyżej pisałam przepyszny.
Awatar użytkownika
greczynka

Postprzez alale » Pon Sie 19, 2013 10:09 am

My już po wielkim dniu w Miłocinie!! Było cudownie i wszystko ze strony karczmy było dopięte na ostatni guzik! Naprawdę niczym nie musicie się stresować:-) Goście byli zachwyceni przepysznym jedzonkiem, pięknym otoczeniem i wspaniałą obsługą, której za wszystko baaardzo serdecznie dziękujemy, bo spisała się na medal!!Polecamy także poprawiny w formie grilowej-pyszne grillowane mięska, żurek, sałatki i inne pyszności plus cudowne otoczenie-po prostu lepiej być nie mogło:-)
Dziewczynom, które denerwują się przed swoim ślubem z czystym sumieniem mogę powiedzieć-nerwy związane z organizacją ze strony karczmy odłóżcie na bok, bo działają bez zarzutu i szkoda czasu na stresowanie się czy wszystko będzie dobrze, bo z ich strony będzie na pewno dużo lepiej niż dobrze!! Tym które się jeszcze zastanawiają czy wybrać Miłocin podpowiem: zdecydowanie TAK, bo nigdy nie będziecie żałować, że właśnie tam spędzicie swój wielki dzień!
Generalnie super i polecam wszystkim z czystym sumieniem!!Teraz możemy już tylko zazdrościć tym przed którymi ten piękny dzień:-)
alale
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Balerina » Czw Wrz 12, 2013 1:39 pm

Czy ktoras moglaby mi powiedziec jak to wyglada z kwiatami, czy moge wybrac co chce czy wszystko jest robione przez florystke? bo mi sie marza szklane wazony z plywajacymi swieczkami i kwiatami na stolach ale nie wiem czy to jest mozliwe

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez christie » Sob Wrz 14, 2013 10:53 pm

możliwe jest wszystko, pozostaje kwestia budżetu - jeśli koszt przekracza kwotę, jaką Miłocin przeznacza na dekorację, para pokrywa różnicę :)
Awatar użytkownika
christie

Postprzez Balerina » Nie Wrz 15, 2013 9:38 am

Dziekuje Christi za odpowiedz

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez natka2014 » Pon Paź 14, 2013 11:01 am

Mogłabym prosić o namiary na Miłocinową cukiernię??
Awatar użytkownika
natka2014

Postprzez Balerina » Śro Paź 16, 2013 3:30 pm

Natka mialam gdzies namiary na mailu od jednej z PMek ale nie moge teraz znalesc :( Jak sie uda to ci przesle :)

Awatar użytkownika
Balerina

Postprzez natka2014 » Czw Paź 17, 2013 9:13 am

byłabym wdzięczna Balerina!
chciałam zapytać ich o figurkę na tort.... czy można mieć swoją czy oni posiadają w sprzedaży....

Ile wczesniej bedziecie w Miłocinie omawiać szczegóły? dot. menu, dekoracji czy hotelu?

Zastanawiam się też którą opcje menu wybrać. Zastanawiam się nad ilością ciasta w każdej z ofert... bo ciekawa jestem czy zostanie nam na rozdanie gościom + zabranie dla siebie.... jak myślicie???? czy lepiej domówić gdzieś indziej
Awatar użytkownika
natka2014

Postprzez Balerina » Czw Paź 17, 2013 9:54 am

My wybralismy menu nr 2 bo wydaje mi sie ze jedzenia jest tam pelno. Ciasto moja mam chce domowic ale mozna tez upiec swoje ale nie wolno ich dac na stol. Wiec jesli tylko zeby dac gosciom na odchodne to moze byc swoje I chyba tak zrobimy :)

Na sali mamy byc maj-czerwiec zeby dogadac wszystkie szczegoly (kwiaty, dekoracje, menu i ile gosci)

Ja napewno podjade wczesniej bo chce sie dopytac jakie dekoracje oni maja i czy moge swoje dostarczyc tez, no i tort musze ustalic bo jeszcze nie wybralam :)

Awatar użytkownika
Balerina

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>