sala Balkon na Krakowskiej

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

sala Balkon na Krakowskiej

Postprzez M » Nie Sie 16, 2009 6:43 pm

witam,
proszę o inf. na temat organizacji wesel w tym lokalu!ze zdjęc sala ładnie się prezentuje, jednakże nie spotkałam się z żadną opinią na temat organizacji tam wesel, dlatego proszę o inf.
M
prawie tu mieszkam:)

Postprzez M » Pią Sie 21, 2009 10:57 am

dziewczynki jak szukacie sali i chcecie doświadczyć jak wygląda pierwsza rozmowa z właścicielem lokalu, który na kazde pytanie reaguje nerwowo i mówi, że wszystko jest na stronie internetowej to polecam telefon do właścicielki tego lokalu...ja już nie jestem zainteresowania co do opinii i nawet nie pojadę ogladąc tej sali
M

sala Balkon

Postprzez Flinstonowa » Wto Wrz 01, 2009 1:06 pm

Witam,
a na mnie bardzo pozytywne wrazenie zrobila zarówno sala Balkon (zdjecia na stronie internetowej prezentuja bardzo gustowny wystroj i jest ich duzo tak ze mozna miec jakis wstepny zarys) jak i rozmowa z wlascicielka.
Chciałabym poznac zdanie osob, ktore mialy tam wesele lub byly goscmi. Jest to nowa sala, wiec nie ma jeszcze opinii ale mysle, ze z czase glosy sie pojawia.
Marta
Flinstonowa
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez olenka71 » Pon Wrz 07, 2009 12:13 pm

Byłam na sali ,widziałam- rzeczywiscie bardzo ładna. Włascicielka bardzo miła ,konkretna i rzeczowa osoba. Jednak ja wole sale poza Wrocławiem.

Awatar użytkownika
olenka71
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Flinstonowa » Wto Lis 17, 2009 10:22 am

Ktora z Was była tam, jadła, widziała, bawiła się może na weselu ??
Flinstonowa
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez marzenka84 » Czw Gru 03, 2009 4:13 pm

Dołączam się do prośby. Są jakieś opinie na temat tej sali??
Awatar użytkownika
marzenka84
kocham to forum? :)

Postprzez Evni » Czw Gru 03, 2009 4:44 pm

z tego co wiem, to jak narazie odbyło się tam niewiele wesel, i kolejne dopiero będą w styczniu. sala naprawde jest łądna, ale przed salą już nie bardzo. Powinni zainwestować w jakieś krzewy w doniczkach lub coś w tym stylu. natomiast jeżeli jesteścier ciekawe jak jedzonko, to z tego co wiem przy sali jest restauracja w któej zamawiany jest katering na wesela. Więc zawsze można iść sobie coś zjeść i smemu się przekonać.
Evni
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Asiula » Pią Maj 28, 2010 7:21 am

Witam! Czy ktoś może napisać więcej na temat tej sali?Planujemy tam nasze wesele w sierpniu 2011r. Proszę o opinie!!!
Asiula
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez katinka » Nie Maj 30, 2010 1:33 pm

ja tam bylam na balu, powiem tak sala ladna, obsluga sympatyczna, jednak jezeli chodzi o jedzenie to nie powiedzialabym nic dobrego...
nie wiem moze to dlatego ze sie nie postarali bo organizatorzy chcieli miec jak najmniejszy koszt i moze to sie przelozylo na smak? no ale nie wiem :) mi nie smakowalo jedzenie, nie bylo nic ciekawego na stolach, ale to sa tylko moje odczucia :)

Awatar użytkownika
katinka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wrocław

Postprzez ŁukOl » Nie Cze 06, 2010 9:27 am

Witam Was serdecznie,
na początku maja, z powodów zawodowych, przełożylismy slub z sierpnia 2011 na 24.09.2010 - od samego początku zdecydowani byliśmy na salę Balkon. Teraz, gdy ślub i wesele się zbliżają jestesmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru.
Z Panią Właścicielką można łatwo, szybo ustalić konkrety, ostatnio widzieliśmy salę gotową na przyjazd gości - z zastawionymi bufetami - wszsytko jest realizowane według pragnienia młodych, ale z uwzględnieniem doświadczenia Pani Renaty, która dba o zadowolenie wszystkich.
Poza tym sala ogrodowa ma bardzo duży "ogródek", za którym jest kolejny "tajemniczy ogórd" - bardzo urokliwe, choć na Krakowskiej.
Sala o wiele korzystniej wygląda na żywo niż na zdjęciach.
Jedynym mankamentem jest sąsiedztwo stacji wymiany opon, ale zakładam, że jak goście będą na sali, to nikt nie będzie na to zwracał uwagi, bo mimo wszsytko jest z boku - niewidoczna nawet z zewnątrz sali tarasowej.
Jeśli ktoś chciałby więcej szczegółów piszcie.
Przed nami jeszcze komponowanie menu i ostateczny wybór kolorystyki sali, więc te etpy będę mogła przybliżyć za jakiś czas.
ŁukOl

Dziękujemy i polecamy: Balkon, fotoHQ, Aura fotografia ślubna, Makuza Studio, Lady Stars, Magda Maja Lewicka, salon sukien ślubnych Loretta, cukiernia Sośniccy-Lechowscy, salon Tamara (Pani Marta), Papier na Jatkach, Hotel Akira...
Awatar użytkownika
ŁukOl
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/Wrocław

Postprzez bunia » Czw Cze 10, 2010 7:49 pm

Kojarzę to miejsce, byłam tam w restauracji jak właśnie w tej stacji opon mój lubi zmieniał coś tam w aucie,m wygląda fajnie, chociaż na pozór z racji lokalizacji nieciekawie, a tu spore zaskoczenie, pozytywne:)
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez lena84 » Pon Cze 14, 2010 8:32 am

byłam jakiś czas temu oglądać sale
sala bardzo ładna- ale zrezygnowałam z organizacji wesela tam ponieważ zaczęłam się zastanawiać jak to będzie jak w tym samym czasie będą tam 2 wesela- w praktyce jest to jedna ogromna sala podzielona ścianką.

po drugie brak możliwości jakiegokolwiek noclegu - jest pokój dla Państwa młodych ale nie można tam spać z tego co pamiętam.
ogród naprawdę mały- wygląda trochę jak skwerek pośród kamienic
a co najważniejsze nie profesjonalne podejście właścicielki do Klienta- wszystko najlepiej wysyłaliby mailem.
lena84
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Asiula » Pon Cze 14, 2010 5:37 pm

Mnie też na początku przeraziło że w tym samym czasie odbywają się tam dwa wesela ale moja koleżanka była tam tydzień temu i podobno nie było żadnego problemu. Są dwa osobne wejścia, osobne ogrody,toalety...Tak jak zapewniała mnie właścicielka ta ściana okazała się w 100% dźwiękoszczelna. Poza tym jak byliśmy na etapie poszukiwań sali okazało się że w wielu miejscach praktykuje się takie rozwiązania. A co do podejscia to ja nic takiego nie odczułam. Byłam i rozmawiałam z Renatą dwa razy mimo że do naszego wesela jeszcze ponad rok. Usiadłyśmy w osobnym pokoju i spokojnie odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Doradziła najlepsze rozwiązania w kilku kwestiach. Jak dla mnie bardzo konkretna i doświadczona w tym fachu osoba:)
Asiula
świeżutko na forum
świeżutko na forum

:)

Postprzez styska88 » Pon Cze 14, 2010 6:38 pm

Sala weselna balkon jest naprawde piękna . Razem z  narzeczonym postanowilismy ze nasze wesele bedzie własnie tam . Nie martwie się tym ze odbywaja sie tam dwa wesele , gdyz robimy wesele na oko 170 osob i nie bedzie podziału na dwie sale .
Sala zrobiła na mnie naprawde dobre wrażenie .
styska88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez czarnainess » Wto Lip 27, 2010 3:54 pm

hej, niecały miesiąc temu bawiłam się tam na weselu znajomych.  sala bardzo mi się spodobała, sama chciałam zorganizować tam swoje wesele niestety nie było terminów, które sobie wymarzyłam:( ale tym, którzy tam organizują lub chcą zorganizować wesele chciałam przekazać, że sala wygląda świetnie (bardzo ładnie wygląda przystrojona), jest dużo miejsca, a co najważniejsze potrawy są bardzo smaczne!! minusem było tylko brak klimatyzacji, dlatego sala idealna po sezonie letnim :)
ja polecam :cool:
czarnainess
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: sala Balkon na Krakowskiej

Postprzez ŁukOl » Sob Paź 09, 2010 12:14 pm

My już dwa tygodnie po i powiem Wam szczerze, że wesele przeszło nasze największe oczekiwania :) Było cuuuudownieee - relację zdam Wam w innym wątku, ale tu chcę Wam szczerze polecić Balkon. Goście pytali jak znaleźliśmy tak dużą, a jednoczesnie kameralną salę z klasą. Wszyscy byli zachwyceni, a my najbardziej.

Menu podstawowe zmodyfikowaliśmy "pod siebie" i nie było z tym żadnego problemu - wszystko było przepyszne (choć ja z emocji nie zjadłam wiele ;)) Pan Grzegorz - szef kuchni i cała obsługa spisali się na medal. Bufet, którego się trochę obawiałam także się sprawdził.
Mieliśmy okragłe stoliki, wystrój wrzosowy - nad wszystkim czuwała właścicielka - Pani Renata i można polegać na jej guście i wyczuciu stylu - jestem wymagająca jeśli chodzi o detale, ale sala była pięknie przystrojona i nie zmieniłabym nic.
Pogoda nam dopisała, wieć i ogród spełnił swoją rolę - aby złapać oddech można bylo wyjść.
Brak noclegów na miiejscu na początku też był dla nas problemem, ale w rzeczywistości to żaden problem - sala jest rzut beretem od Rynku i centrum, gdzie ciągle przybywa hotelików i hosteli - mieliśmy wynajętego Pana, który był do naszej dyspozycji z 10-osobowym autkiem i jak ktoś chciał to rozwoził gości do hoteli/domów. A jak nastepnego dnia jechaliśmy z Sępolna na Krakowską to zapłacilismy tylko 15zł za taxi.
Pokój dla MP na czas wesela to dobre rozwiązanie, aby zostawić np. buty na przebranie czy inne drobiazgi.

Balkon był pierwszą i jedyną salą jaką obejrzeliśmy - było to w styczniu 2010 i wtedy nie znaleźliśmy wielu opinii o balkonowych weselach - dziś dajemy 20 w 10 punktowej skali ocen!!!
ŁukOl

Dziękujemy i polecamy: Balkon, fotoHQ, Aura fotografia ślubna, Makuza Studio, Lady Stars, Magda Maja Lewicka, salon sukien ślubnych Loretta, cukiernia Sośniccy-Lechowscy, salon Tamara (Pani Marta), Papier na Jatkach, Hotel Akira...
Awatar użytkownika
ŁukOl
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/Wrocław

Postprzez jasa » Pon Paź 11, 2010 8:52 pm

W kwietniu znajomi byli gośćmi na weselu organizowanym właśnie w Balkonie i poza ładnym wystrojem to chyba niczym szczególnym ta sala się nie wyróżnia. Po pierwsze w jednym czasie mogą się tam odbywać 3 wesela co już przynajmniej dla
mnie jest minusem. Była za mała ilość kelnerów, którzy nie wszystko donieśli na czas. Poza tym byli trochę niezdarni i Pana Młodego oblali woskiem ze świecznika, który stał na stole. Jedzenie ponoć dobre i dużo. Po weselu Młodzi chcieli zabrać to co zostało i byli bardzo zdziwieni gdy po odpakowaniu kartonu okazało się, że została tylko galaretka drobiowa a jednak było tego dużo więcej. Druga sprawa to alkohol, trzeba tego naprawdę pilnować bo może się okazać, że na Wasze stoły trafi wódka z innego wesela i co najlepsze zostanie też nie ta, którą mieliście. Znajomi uzgadniali z właścicielką, że jeśli zabraknie soków to oni mają w samochodzie przygotowane i tylko niech dadzą znać to przyniosą. I guzik bo restauracja dawała swoje soki nawet nic nie mówiąc, że te opłacone skończyły się. Na koniec wystawili jeszcze dodatkowy rachunek. Sama też rozważałam organizację wesela w Balkonie, ale wybrałam inną salę.
jasa
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez tirin__tirin » Pon Lis 15, 2010 2:44 pm

Mialam przyjemnosc uczestniczyc w miniony weekend w uroczystosci zaslubin oraz w przyjeciu weselnym znajomych. Chcialam powiedziec, ze czesc zabawowa byla zorganizowana wlasnie na sali w Restuaracji Balkon i zostalam oczarowana tak piekna sala. Czasami zaluje ze wesela nie mozna robic kilka razy w zyciu ;) Moze kiedys odnowa przysiegi i uroczysta impreza dla rodziny? Kto to wie? W kazdym badz razie szczerze polecam. Oczywiscie moja opinia jest tylko i wylacznie opinia goscia weselnego nie mniej jednak uwazam ze przyszle PM potrzebuja wiele roznych opini.
Sala jest bardzo ladna, bardzo gustowna, okragle stoly to jak zwykle dla mnie strzal w dziesiatke. Co do jedzenia to ogolnie bardzo dobre. Nie wiem czy mozna by sie bylo do czegos doczepic. Ja za duzo nie jadlam zimnych posilkow wiec na ich temat sie nie wypowiem, jednak wszytsko podawane na cieplo probowalam i uwazam ze byly to bardzo dobre potrawy. A barszcz czerwony to dawno juz tak dobrego w restauracji nie pilam.
Jedyna wada jak ja widze - to nieciakwa okolica wokolo restauracji.
Dzielona sala i organizowanie dwoch wesel w niczym wg mnie nie przeszkdza. zreszta teraz w wekend odbywaly sie lwansie dwa wesela. Nasi goscie nie widzieli tamtych a tamci naszych (chyba). Na obsluge 60 osob byla 6 kelnerow czyli nawet bym powiedziala ze dosc sporo i wg mnie uganiali sie calkiem szybko. Wiadomo czlowiek to czlowiek i czasami nie wszytsko przyuwazy jednak ja jako gosc jestem w pelni zachwycona.
tirin__tirin

Postprzez Dorek » Pon Lis 15, 2010 10:41 pm

Miło czytać tak pozytywnie uspokajającą opinię na temat sali którą się wybrało!
Dziękuję!

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek

Postprzez alla83 » Sob Sty 08, 2011 1:37 pm

Witam, bawiłam się tam całkiem niedawno na weselu znajomych. Jedzenie pierwsza klasa, obejście lokalu niezbyt ciekawe, ale to nie jest najważniejsze. Generalnie wesele było bardzo udane, stąd pozytywny odbiór lokalu :)
Pozdrawiam
Alla
alla83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Następna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>