sala Balkon na Krakowskiej

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: sala Balkon na Krakowskiej

Postprzez groszkowa » Śro Sie 26, 2015 1:17 pm

Rok temu byłam na weselu w Balkonie i w drugiej sali róznież było przyjęcie.
Nic nie było słychać, żaden dzwięk nie przechodzi na drugą stronę :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Namarie » Sob Wrz 19, 2015 7:37 pm

Cześć dziewczyny!

Czy któraś z Was się spotkała z dodatkową opłatą za zmianę menu? Trochę mnie to zdziwiło bo podczas spotkania z panem Grzegorzem jakoś o tym nie wspomniał, a na menu które wysłał do potwierdzenia widnieją dopłaty.
Ja rozumiem gdybym zmieniała warzywo na mięso, że to więcej kosztuje, ale zamiana pieczeni na roladę to chyba coś nie tak?
Awatar użytkownika
Namarie
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez pannamigotka88 » Wto Sty 12, 2016 7:37 pm

groszkowa napisał(a):Rok temu byłam na weselu w Balkonie i w drugiej sali róznież było przyjęcie.
Nic nie było słychać, żaden dzwięk nie przechodzi na drugą stronę :)

Tego też obawiam się najbardziej bo też tam robimy własne wesele. A co myślicie o menu w balkonie w którym jest sushi?
Warto?
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez groszkowa » Wto Lut 02, 2016 3:40 pm

pannamigotka szczerze powiem że nie widziałam menu z sushi :) 20 lutego jest degustacja dla przyszłych par młodych, zobaczę co zaproponują :)
groszkowa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez gosiakak » Pią Lut 19, 2016 2:32 pm

groszkowa, opowiedz potem jak wrażenia i jak to było zorganizowane :)
gosiakak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lex » Nie Sie 28, 2016 5:45 pm

2 lata temu miałem wesele w Balkonie - było super :) jedzenie, organizacja itd.
Wczoraj znów tam byłem na weselu znajomych i nic się nie zmieniło. Bardzo smaczne jedzenie (rosół jest genialny!), super obsługa kelnerska  no i co - idealne miejsce na wesele :) a że nie ma noclegów? A mało to hoteli we Wrocławiu ?:)
lex
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez gosiakak » Pon Wrz 26, 2016 12:25 pm

lex napisał(a):2 lata temu miałem wesele w Balkonie - było super :) jedzenie, organizacja itd.
Wczoraj znów tam byłem na weselu znajomych i nic się nie zmieniło. Bardzo smaczne jedzenie (rosół jest genialny!), super obsługa kelnerska  no i co - idealne miejsce na wesele :) a że nie ma noclegów? A mało to hoteli we Wrocławiu ?:)

Dziekuje za info:) Mam nadzieję ze u mnie goście też bedą tak zadowoleni ;)
gosiakak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Martynita » Nie Sty 08, 2017 9:51 pm

Witam,
jeśli chodzi o Balkon to czytajcie dobrze umowę którą podpisujecie i menu. Wszystko musi byc dogadane, bo jak nie dogadacie czegoś z szefostwem i podczas wesela wyjdzie że coś nie było dogadane to szef kuchni macha umową i mówi że takiego zapisu w niej nie było.
Przykład: musicie konkretnie ustalić jakie alkohole przywozicie do Balkonu. Z tego co wiem PM zapewniają cały alkohol, ale np. znajomi myśleli że wino może wystawić Balkon jesli któryś z gości sobie zażyczy, a nic takiego nie ma miejsca. I tu akurat Balkon ma racje - bo oni jasną mówią że alkohol zapewniają PM.

Tak samo konkretnie trzeba się dogadać co do ilości osób dla których ma zostać przygotowane jedzenie wegańskie tudzież wegetariańsie. Jak robicie poprawiny to tez musicie zgłosić ile wegan i wegetarian będzie. Plusem jest to że szef kuchni naprawdę stara się sprostać wymaganiom PM i chylić mu czoła za to należy.

Obsługa kelnerska bardzo dobra. Naprawdę starają się i zasługują na szóstkę. Przynajmniej ja na takich trafiłam.

Pani dekoratorka bardzo miła, służy radą i naprawde jest dziewczyna pomocna. Nawet zostaje dłużej na sali przed weselem kiedy to odbywa się szykowanie sali w sytuacji gdy ktoś nie może dojechać do 16.30.

Z kolei menadżer wręcz przeciwnie...ciężko było się dogadać co do terminu obejrzenia sali bo "on jest ciągle na tej sali więc popołudnia to mu nie pasują"... No chyba nie tak to powinno wyglądac. A jak przyszło do przekazania planu rozkładu stołów to on chciał na już bo on ma pracowników gotowych do pracy.

Z kolei wystrój sali wybierajcie dużo wcześniej.
Balkon nie ma wszystkich dekoracji które są na zdjęciach na ich stronie. Osobiście uważam że jeśli coś reklamują to powinni dysponować wszystkimi zestawami jakie mają na swojej stronie internetowej bo a nóż widelec uprze się na jakąś dekorację którą widział na stronie..Ja usłyszałam że dekoracja którą wybrałam się zniszczyła a oni zamawiać nowej nie będą bo to koszt 500 zł. Hmmm to chyba nigdy nie powinno być głośno powiedziane przy kliencie.

Kolejna rzecz - w umowie był zapis że rozliczenia dokonujemy po weselu. A tydzień przed menadżerka wysyła mi smsa że mamy przywieźć ponad połowę płatności. Gdy oddzwaniam, otrzymuje info że dzwoniła ale nikt nie odbierał ( co prawdą nie jest) a na argument że w umowie nie ma nic o płatności przed weselem ( nie licząc zaliczki ) otrzymuje odpowiedź że ktoś ich oszukał i muszą brać kase przed weselem.  A co mnie to obchodzi?? Ja mam umowę i ona mnie wiąże. Oczywiście zapłaciliśmy przed weselem tą kwotę, ale co w sytuacji gdy jakaś para nie ma pieniedzy przed imprezą a w umowie o takiej przedpłacie nie ma ani słowa??? No da mnie to jest niepoważne traktowanie Klienta. Podobno od tamtej pory zmienili zapisy w umowie..

Jedzenie bardzo dobre i jest go dużo:) Kucharz naprawdę się stara! Ale co do wydania jedzenia po weselu to już nie wygląda to tak kolorowo. O 2.00 w nocy mnóstwo pierogów nie zjedzonych, na poprawinach nie ujrzeliśmy ani jednego, a do domu tez nic nie dostaliśmy jeśli chodzi o pierogi. Nie wspomne o stole wiejskim na którym było mnóstwo jedzenia a my dostaliśmy tylko troszkę. Jesli ktoś ma wesele w niedziele albo poniedziałek to dostanie całe jedzenie i nie będzie go w stanie załad0ować do jednego auta, a po naszym weselu były w następnych dniach kolejne imprezy i na pewno całe jedzenie nie było wydane .Jak to ktoś na którymś forum napisał galarety są wydawane i coś tam jeszcze. Nie mówię tu o majonezowych sałatkach bo to wiadomo że się szybko psuje...Ale wszystkie mięsa i wędliny.... Za to duży minus dla restauracji, bo albo umawiamy się i jedzenie zostaje wydane w całości (bez tego czego PN nie bedą chcieli zabierać) albo po prostu nie zostaje wydane w ogóle i restauracja tego nie oferuje.

Jeszcze jedna rzecz na minus. Restauracja nie opłaca Zaiksu. A w mojej ocenie przy tylu imprezach restauracje powinny opłacać zaiks bo dużo mnie płaciłyby niż PM .

Chyba to wszystko. Pozdrawiam i życzę udanej imprezy w Balkonie:)

Pozdrawiam
Martynita
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosiakak » Śro Sty 18, 2017 3:20 pm

Martynita, dziekuje za tak szczegółową wypowiedz :)
gosiakak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>