sala Balkon na Krakowskiej

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Re: sala Balkon na Krakowskiej

Postprzez owieczka87 » Pon Kwi 22, 2013 7:52 pm

Marynka napisał(a):Ja raczej wybiorę menu za 200zł/os. ale dopiero w 2014 :)
2,5 porcji/4; 12 zimnych przekąsek; 3 dania ciepłe później; tort, ciasta ( ciasta + owoce raczej dokupimy).
Planujemy od 70-80 os.
Nieco mnie zmartwiłaś tą ilością gości, widziałam że sala wielka nie jest, ale myślałam, że na tyle osób to na styk :P

To my to samo menu :)
owieczka87
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Marynka » Wto Kwi 23, 2013 2:56 pm

Mam nadzieję, że wszystkiego wystarczy :D
Dlatego też planujemy być na sali w g. 17-18 :)

Awatar użytkownika
Marynka
kocham to forum? :)

Postprzez Aiwil84 » Sob Cze 15, 2013 9:42 pm

Orientujecie się może ile kelnerów przypada na poszczególną liczbę gości?
Aiwil84
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Marynka » Pią Lip 12, 2013 11:04 am

Aiwil84 napisał(a):Orientujecie się może ile kelnerów przypada na poszczególną liczbę gości?

Nie wiem, ale czytałam same pozytywne opinie na ten temat :)
Piszcie do nich, na facebook'u, mailem, dzwońcie od tego jest kontakt.

Awatar użytkownika
Marynka

Postprzez martynok » Pią Lut 07, 2014 12:37 pm

Ja też będę miała wesele w Balkonie, na tej największej sali (Ogrodowej). Słyszałam same dobre opinie o tym miejscu, także od osób z branży, które były tam "w pracy" (fotografów i dj-ów) więc trochę mnie to uspokoiło.
Lekko przerażają mnie te kryształowe dekoracje i stylówa: fioletowe świeczki, bieżnik, kokardy itp - tutaj chyba trzeba przypilnować pani, żeby nie poniosła jej twórcza radość :) Wiem, że samemu się wybiera dekoracje, ale myślę że warto tego dopilnować.
My chyba weźmiemy menu za 220 zł lub 200 - będziemy mieli najazd gości z zagranicy i może się okazać, że zostawienie ich żeby załatwiać różne weselne sprawy będzie niewykonalne, więc chciałabym jak najwięcej mieć zapewnione na miejscu.

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Marynka » Pią Lut 07, 2014 11:08 pm

Martynok na sali wybierasz co chcesz jeśli chodzi o dekoracje. My nie chcemy jakiś udziwnień, jedynie może przy naszym stole, bo po prostu i tak jedzenie zajmie większość stołu :) my bierzemy to za 200 zł, nie chcę stołu wiejskiego po prostu.

A wiecie jaki chcecie kolor dekoracji??

Awatar użytkownika
Marynka

Postprzez cytrynowe_pole » Sob Lut 08, 2014 9:42 am

Martynok masz rację z tymi dekoracjami, pani lubi przesyt i ma skłonności do lekkiej przesady   ja się uparłam, że absolutnie żadnych sztucznych kwiatów nie chcę i była tym bardzo zawiedziona, bo ona uważała inaczej... No ale postawiłam na swoim :D
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez martynok » Pon Lut 10, 2014 11:05 am

Chciałabym raczej białe, proste dekoracje - bez kokard, kolorowych bieżników i innych takich, jedynie żywe kwiaty na stołach, i to raczej też w neutralnej kolorystyce. Wydaje mi się, że ta sala jest tak strojna, że nic więcej jej nie potrzeba.
Marynka, też nie jestem za wiejskim stołem, ale przyjedzie do nas 20 osób z Meksyku i narzeczony chce im zaserwować chyba wszystkie polskie specjały na raz :D. No cóż... niech mu będzie, taka okazja tylko raz w życiu :)

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez martynok » Pon Mar 10, 2014 2:59 pm

Dziewczyny, czy któraś z Was się wybiera na prezentację do Balkonu w kwietniu?

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Marynka » Pon Mar 10, 2014 4:49 pm

Ja wybiorę się chyba wcześniej, bo później nie będziemy mieć czasu, ale jak znajdziemy chwilę to będziemy :)

Awatar użytkownika
Marynka

Postprzez martynok » Śro Kwi 23, 2014 8:46 am

Dziewczyny! Któraś z Was była w Balkonie na tej prezentacji? Jak dotarłam o 16.00 chyba to większość potraw do degustacji była już zjedzona, więc właściwie obejrzałam tylko dekoracje – na żywo jakoś inaczej niż na zdjęciach się prezentowały, więc warto było wpaść i tak :)

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Natalsonka » Pon Sie 25, 2014 4:57 pm

Hej dziewczyny jestem tu nowa:)
We wrzesniu 2015 organizuje wesele w balkonie na sali Tarasowej ok. 70os. Połowa z gosci bedzie przyjezdnych nawet wiecej niż połowa. Czy możecie polecić mi jakiś hotel w pobliżu. Wolałabym zeby to był hotel a nie hostel. A jezeli juz hostel to zeby pokoje były z łazienkami:)
Natalsonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kamila3025 » Pon Sie 25, 2014 5:18 pm

Hej dziewczyny, jestem po raz pierwszy na forum!

Ślub oraz wesele mamy zaplanowane na rok 2016, orkiestra już zamówiona teraz wybieramy salę i okazało się, że to jest nie lada wyzwanie!
Jesteśmy już umówieni w hotelu Amber - Cieśle - jeśli ktoś jest zainteresowany wrażeniami, oczywiście z miłą chęcią się podzielę. Idziemy w sobotę więc od razu zobaczymy wystrój sali oraz menu ;)

Zastanawiam się również nad Balkonem - czy ktoś już tam był? - może podać swoje wrażenia z wesela? opinie o jedzeniu?
kamila3025
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Marynka » Śro Sie 27, 2014 5:25 pm

Ja miałam wesele w Balkonie i było idealnie! W menu za 200zł/os. jedzenia mnóstwo! Bardzo dobre - goście zachwalali, jeszcze trochę zostało, to panie pozbierały dla nas, kącik kawowy super! a ten tort wiśniowy - lepszego nie jadłam! Zdecydowanie polecam!

Awatar użytkownika
Marynka

Postprzez Natalsonka » Czw Sie 28, 2014 3:35 pm

Cieszą mnie pozytywne opinie na temat tej sali:) dziewczyny co z noclegami wiecie cos?:)
Natalsonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Natalsonka » Sob Wrz 13, 2014 7:00 pm

Odsprzedam termin wesela 19.09.2015 w restauracji Balkon we Wrocławiu, za zwrot zaliczki w wysokości 2 tys zł.
-Sala tarasowa do 100 osób
-obecnie wybrane podstawowe menu 170zł z możliwością zmiany.
- szeroka gama dekoracji do wyboru w cenie. Jako ze obecnie mieszkam w Anglii nie bede podawać numeru kom. Wszelkie pytania prosze kierować na maila natalia_tarnowska@wp.pl
Natalsonka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez toniwed » Czw Paź 23, 2014 9:07 am

ooo, termin całkiem dobry:)
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez guniaag » Śro Lut 11, 2015 5:55 pm

Witam, ja Balkonu nie polecam..mieliśmy duże nadzieje związane z tą salą..niestety rozmowa to rozmowa a praktyka to praktyka...obsługa fatalna..jak to możliwe, że w Sali o takiej "renomie", posiłki pierwsi otrzymują goście a na samym końcu Młoda Para????Przy "krokiecikach" Pani kelnerka nawet nie pomyślał żeby na stół Młodych postawić barszczyk, przeszła dziesięć razy całą salę szukając wzrokiem, komu mogłaby go dać..hmmm..na końcu przechodząc koło Naszego stołu, zapytałam ją, czy i ja również mogłabym napić się barszczu??? żenada. Talerze podczas 12sto godzinnej zabawy są wymieniane tylko 2 razy wieć co najmniej 3 dania jedzone są na tych samych, brudnych talerzach, bez względu na to ile na tych talerzach jest zostawione...Umawialiśmy się na jedno danie płonące, które - nie płoneło. Do czego nie mogę się przyczepić to dekoracja i akustyka. Catering i obsługa? Masakra. Nie polecam! Żałuję, że rozliczyliśmy się w dniu wesela, rano. Gdybym miała rozliczać się po weselu-ta rozmowa do najmilszych by nie należała.
guniaag
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Marynka » Śro Lut 11, 2015 10:15 pm

Ja również wyznaję zasadę - płacę, to wymagam, ale bez przesady..dla mnie i męża najważniejsi w trakcie wesela byli goście, nawet nie zwracaliśmy uwagi na takie detale, czy dostaniemy jedzenie pierwsi, ale każdy ma inne priorytety i oczekiwania i po to jest forum by się nimi podzielić. Przynajmniej u mnie na weselu wszystko pod kątem obsługi przebiegło prawidłowo ;)

Awatar użytkownika
Marynka

Postprzez pannamigotka88 » Czw Lip 09, 2015 5:53 pm

Widziałam, że w balkonie są dwie sale, czy goście się nie mieszają i czy muzyka nie przechodzi z sali do sali?
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>