Dziś mój wieczór Panieński.

organizacja, przebieg, refleksje ...

Postprzez Dżoana » Śro Lip 29, 2009 7:35 am

eve Twoja świadkowa musi być super osobą i bardzo ale to bardzo Cię lubić skoro mając małe dziecko włożyła tyle czasu i serca w przygotowanie tej imprezy! Pozazdrościć! :)

Awatar użytkownika
Dżoana
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez tinkerbell » Śro Lip 29, 2009 9:01 am

Eve pożycz mi swoją świadkową na wieczór panieński Naprawdę stanęła na wysokości zadania! zazdrościmy, chociaż zobaczymy co nam zaplanują świadkowe jak się nie postarają to
tinkerbell
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Gatto » Śro Lip 29, 2009 9:47 am

dokladnie!!!
eve - nie moglo byc tak zle!
a Twoja swiadkowa to super babka!
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto

Miejscowość: Haga

Postprzez Amala » Śro Lip 29, 2009 10:17 am

eve masz rewelacyjną świadkową Tą gazetą to po prostu mnie zabiła :)
Amala

Postprzez ewa182 » Śro Lip 29, 2009 1:09 pm

Ewuś - rewelacja

Awatar użytkownika
ewa182

Postprzez yolka18 » Śro Lip 29, 2009 7:14 pm

wow :) swietne to zaproszenie, wierszyki i w ogole, az sie nie moge doczekac dalszej czesci opowiesci :)
yolka18
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Przemyśl/Wrocław

Postprzez yolka18 » Śro Lip 29, 2009 10:50 pm

w oczekiwaniu na dalsza opowiesc eve, wklejam foto moich uszek ;) oczywiscie musialam chodzic w nich po całym miescie :)
image file name: 2k42cb65f202.jpg
yolka18
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Przemyśl/Wrocław

Postprzez eve » Czw Lip 30, 2009 1:03 am

sorki, postanowiilam usunac wiadomosc...bylo-minelo;)
Ostatnio edytowany przez eve, Czw Paź 15, 2009 9:35 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
eve

Miejscowość: wroclaw/londyn

Postprzez eve » Czw Lip 30, 2009 1:10 am

ununelam opowiesc...
Ostatnio edytowany przez eve, Czw Paź 15, 2009 9:36 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
eve

Postprzez m&p » Czw Lip 30, 2009 8:06 am

Ewa, twoja swiadkowa to prawdziwy skarb :) niezwykle sie postarala dla ciebie i to jest najwazniejsze.
Jesli chodzi o inne dziewczyny, nie dziwie sie, ze jest ci przykro bo mi tez by bylo, ale pomysl jak wiele sie na ich temat dowiedzialas.. ja akurat jestem pamietliwa zolza, wiec pewnie dalabym im do zrozumienia co na ich temat mysle... :)
A moja "przyjaciolka" ostatnio sie mnie zapytala co zamierzam zorganizowac na swoj panienski... Wiec pewnie imprezy w ogole nie bedzie... Po prostu brak slow

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez Wiktoria_S » Czw Lip 30, 2009 8:14 am

no to rzeczywiście przykre co Cię spotkało, jedyne pocieszenie to takie że wszystkie dziewczyny z forum zazdroszczą Ci cudownej świadkowej  :) Wyglądałaś bombowo w tym stroju :)

Wiktoria_S

Postprzez Nife » Czw Lip 30, 2009 8:55 am

Ewa, mogę się jedynie dołączyć do zachwytów nad Twoją świadkową i pogratulować jej kreatywności. Reszta nawaliła, ale przynajmniej przekonałaś się jaki masz skarb w osobie Przyjaciółki i to co dla Ciebie zrobiła na  wieczór panieński na pewno sprawi, że za jakiś czas jednak te miłe rzeczy będziesz wspominać.
Tak czytając Twoją opowieść trochę się rumieniłam, jak pomyślałam, że ja aż tylu atrakcji nie przygotowałam na wieczór panieński mojej Przyjaciółki, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Mam nadzieje, że jej się spodoba, ale faktycznie, by był tak wystrzałowy i pomysłowy jak Twój, powinien być organizowany przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że dowiedziałam się, że będę świadkową... w poniedziałek :) Hehe, moja Psipsiółka to niezły zakręt :) W ostatniej chwili stwierdziła, że jednak świadkiem nie będzie jej brat,tylko ja :) No ale cóż mogłam zrobić, zgodziłam się, od tego są przyjaciele :)

Awatar użytkownika
Nife
super gaduła
super gaduła

Postprzez Gatto » Czw Lip 30, 2009 8:57 am

No szkoda :( Ale trzeba myslec o pozytywach. Mimo wszystko - ta czesc wieczoru sie dobrze bawilas! Dostalas fajne prezenty i masz FANTASTYCZNA swiadkowa!
Po prostu trzeba sie tym cieszyc!
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto

Miejscowość: Haga

Postprzez anx » Czw Lip 30, 2009 9:25 am

Eve dokładnie głowa do góry, tylko cieszyć się z takiej kochanej przyjaciółki! O takim wieczorze pełnym pomysłów jeszcze nie słyszałam, jestem godna podziwu. Nie przejmuj się resztą, może one do końca też nie zdawały sobie sprawy z tego jaką Tobie przykrość sprawią. Ale ja bym chyba powiedziała co mi na sercu leży. Trzymaj się, myśl teraz, że już niedługo Twój dzień :)
Awatar użytkownika
anx

Postprzez karolina1985 » Czw Lip 30, 2009 3:42 pm

Ewcia głowa do góry,no strasznie mi preykro bo fajna babeczka jesteś :) teraz juz wiesz.....chociaz tyle na kogo mozesz liczyc,taka prawda.
Szczerze wam powiem,ze sie zastanawiam nad tym wieczorem,bo z jednej strony chce zeby dziewczyny sie poznały,ale jak ktos ma mi laske robic ze wogole przyjdzie a w moim przypadku wogole cos zorganizuje!!!(po raz kolejny wychwalam wiadkowa ewy )  to nie dzieki obedzie sie,ale moze ja widze to w czarnych barwach...
jak tam inne panienskie???
Awatar użytkownika
karolina1985

Postprzez eve » Czw Lip 30, 2009 9:50 pm

Dziewczyny, dzieki za dobre slowa
Ja teraz tylko jestem przerazona i sie boje, ze jesli wesela skonczy sie tak jak panienski (bez wyraznego powodu ludziska wczesnie zmyja sie na chate) to sie chyba potne
Awatar użytkownika
eve

Postprzez barbórka » Czw Lip 30, 2009 9:55 pm

eve - myślę że się tak nie stanie :)
ale gdyby jednak - to daj od razu znaka na forum - my wpadniemy :D:D:D
zrobimy Ci taką imprezę że hej!
barbórka

Postprzez bunia » Czw Lip 30, 2009 10:09 pm

Eve,
masz zdolności powieściopisarskie...
większość z tego co czuję po przeczytaniu Twoich opowiesci dziewczyny juz napisaly - zachwyt nad swiadkowa i zenada z powodu reakcji "kolezanek" - mysle, ze po prostu byly zazdrosne i tu temat do zastanowienia dla Ciebie - skad i dlaczego wziely sie na Twoim panienskim? Czy to wlasciwe osoby aby z nimi utrzymywac przyjazn, zapraszac na wesele, liczyc na wsparcie i chcec dawac siebie w razie potrzeby?
Mnie najbardziej ta kwestia zastanowila... bo przeciez na panienski nie zaprasza sie zbyt wielu malo znanych i malo bliskicj kolezanek, czy tak?
Zastanawiam sie jak to bedzie u mnie i wierze, ze tak by sie nie stalo, ale...
wlasnie, musze zweryfikowac ze 4 osoby.,,
Dziekuje Ci za te inspiracje.

A Ty idz daj na msze, ze masz taka swiadkowa, bo ja o takiej kreatywnosci moge tylko pomarzyc, jako ze swiadkowa bedzie raczej przyjaciolka - porawniczka - wspaniala osoba, ale zupelnie nie kreatywna "artystycznie".
Nie mialaby tez tyle czasu ani po prostu zdolnosci aby takie cuda przygotowac, dlatego nie ma to dla mnie duzego znaczenia, bo wiem, ze moge na nia liczyc.
Wyslij swojej swiadkowej link do tej opowiesci i tych komentarzy... niech ta zlota dziewucha wie, ze ktos, i ti nie jeden, nie dwóch... bardzo ja docenia, i gratuluje!!!!!!
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez eve » Pią Lip 31, 2009 9:34 am

Bunia, masz w zupelnosci racje - z tym ze na panienski zapraszalam dziewczyny z mojego najblizszego otoczenia. I wlasciwie na przekor - dziewczyna, ktoa znam od zaledwie roku i nie jest moja najblizsza kolezanka, poprostu jest z grupy na uniwerku, przyjechala kawal drogi i byla ze mna do tego zalosnego konca; a laska, ktorej pomagalam w zyciu przechodzic sporo problemow - m.in. ciezkie rozstanie z facetem, przeprowadzki, razem nawet pracowalysmy swego czasu, urzadzlysmy wspolna wigilie tu w UK kilka lat temu - ona zawiodla na maksa!!! tak wiec nie ma reguly....
A Swiadkowej najpierw ustnie przekazalam feedback o tym, ze dziewczyny na forum tak ja zachwalaj (ja oczywsicie jestem przeszczesliwa i tez ja od samego poczatku chwalilam:)) i juz wczoraj przeslalam jej wszystkie komentarze na meila:))
Awatar użytkownika
eve

Postprzez eve » Pią Lip 31, 2009 9:36 am

barbórka napisał(a):eve - myślę że się tak nie stanie :)
ale gdyby jednak - to daj od razu znaka na forum - my wpadniemy :D:D:D
zrobimy Ci taką imprezę że hej!
Barborko - ja wlasnie sobie tak pomyslalam, ze jakbym Was - dziewczyny z forum zaprosila na panienski, to bym na 100% bawila sie superowo do rana!
Awatar użytkownika
eve

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>