Niespodzianka dla gości

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: Niespodzianka dla gości

Postprzez christie » Pon Sie 20, 2012 12:40 pm

/edycja postu/
Ostatnio edytowany przez christie, Sob Cze 29, 2013 4:22 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
christie
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Asiela » Pon Sie 20, 2012 6:08 pm

betalena napisał(a):U nas był pokaz barmański, rewelacja :) barman zrobił show, konkurs i rozdawał drinki :) Wymyśliliśmy kartę drinków, każdy miał śmieszną nazwę i "cenę" np. Rumieniec teściowej (drink tequila sunrise) - cena: ucałować teściową panny młodej, Weselny pląs (mohito) - cena: zatańczyć ze świadkiem/świadkową itp. Oczywiście całość ubrana w kwieciste słowa :)

nie mogło być inaczej jak rewelacyjnie

Awatar użytkownika
Asiela
kocham to forum? :)

Postprzez magicznacalineczka » Pią Sie 24, 2012 5:57 pm

fantastyczny pomysl z takim pokazem barmanskim, czego to ludzie nie wymysla, ciekawe co bedzie trendy za pol roku, bo chyba prezenciki ze slodkosciami powoli odchodza do lamusa
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez marika.trzebnica » Sob Sie 25, 2012 4:22 pm

magicznacalineczka napisał(a):fantastyczny pomysl z takim pokazem barmanskim, czego to ludzie nie wymysla, ciekawe co bedzie trendy za pol roku, bo chyba prezenciki ze slodkosciami powoli odchodza do lamusa

Mi się to osobiście nie podoba. Owszem jeżeli barman by robił drinki z boku dla każdego z gości to to faktycznie jest fajne, ale żeby robił pokazy na środku sali ? e nie w moim guście.
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Trzebnica

Postprzez betalena » Nie Sie 26, 2012 12:39 am

marika.trzebnica napisał(a):
magicznacalineczka napisał(a):fantastyczny pomysl z takim pokazem barmanskim, czego to ludzie nie wymysla, ciekawe co bedzie trendy za pol roku, bo chyba prezenciki ze slodkosciami powoli odchodza do lamusa

Mi się to osobiście nie podoba. Owszem jeżeli barman by robił drinki z boku dla każdego z gości to to faktycznie jest fajne, ale żeby robił pokazy na środku sali ? e nie w moim guście.

U nas drinki miały "ceny", trzeba było coś zrobić, aby otrzymać konkretnego drinka. Dostał każdy kto chciał, ile chciał :) A pokaz też się podobał, tym bardziej, że w trakcie pokazu był konkurs z nagrodami, barman uczył sztuczek i kto wykonał najlepiej, ten dostawał nagrodę. Było naprawdę bardzo wesoło, ale w dużej mierze to zależy od barmana :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez magicznacalineczka » Nie Sie 26, 2012 12:28 pm

Tak z ciekawosci, zdradzisz mi Betalena ile kosztuje taka usluga barmanska na weselu i jak dlugo barman wykonuje swoja usluge w ciagu wesela?
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez betalena » Nie Sie 26, 2012 2:18 pm

magicznacalineczka napisał(a):Tak z ciekawosci, zdradzisz mi Betalena ile kosztuje taka usluga barmanska na weselu i jak dlugo barman wykonuje swoja usluge w ciagu wesela?

"Nasz" barman robił pokaz przez około pół godziny, do tego konkursy, rozdawanie drinków, całość pewnie z półtorej godziny. Ale to mój kumpel i tak byliśmy umówieni. Wiem, że można wynająć barmana na godziny.

My tylko pokrywaliśmy koszt alkoholi, bo sam pokaz był prezentem dla nas.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez madeline » Pon Sie 27, 2012 8:23 pm

Mi się osobiście pokazy barmańskie nie podobają. U znajomych był taki pokaz i szczerze mówiąc postałam minutę i wyszłam na zewnątrz Później tylko po drineczka przyszłam a co!!!

Jeśli chodzi o lapiony to na ostatnim weselu na którym byłam połowa była jakaś dziurawa i się nie unosiły po drugie jeden zatrzymał się na wieży kościoła i się palił, pomijam to ,że dookoła zamku same lasy...ech strasznie to niebezpieczne
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez tosia » Wto Sie 28, 2012 11:41 am

madeline napisał(a):My z Nż zamiast lapionów które są niebezpieczne będziemy mieć balony w kształcie serca z helem Też pięknie wyglądają a nikomu krzywdy nie zrobią

Te lampiony to straszne ryzyko więc u nas też ten pomysł odpada, (wesele mamy w samym srodku małego miasteczka) chociaż taki lampion pasuje do charakteru mojego wesela, ale trudno się mówi :) O balonach z helem też myslała, ale ciekawa jestem jakie to koszta? madeline orientujesz się może? Do każdego balonika można doczepić kartkę z adresem i z informacją, że to takie weselne balony i jak ktos go znajdzie to jesli chce to może odesłać kartkę z życzeniami dla Pary Młodej. Czytałam, że ktos tak zrobił i dostał kilka kartek z życzeniami z różnych rejonów Polski :) swietna pamiątka na lata :)
Awatar użytkownika
tosia

Postprzez Asiela » Wto Sie 28, 2012 2:21 pm

tosia napisał(a):
madeline napisał(a):Do każdego balonika można doczepić kartkę z adresem i z informacją, że to takie weselne balony i jak ktos go znajdzie to jesli chce to może odesłać kartkę z życzeniami dla Pary Młodej. Czytałam, że ktos tak zrobił i dostał kilka kartek z życzeniami z różnych rejonów Polski :) swietna pamiątka na lata :)

Rewelacyjny pomysł

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez madeline » Wto Sie 28, 2012 3:54 pm

Asiela napisał(a):
tosia napisał(a):
madeline napisał(a):Do każdego balonika można doczepić kartkę z adresem i z informacją, że to takie weselne balony i jak ktos go znajdzie to jesli chce to może odesłać kartkę z życzeniami dla Pary Młodej. Czytałam, że ktos tak zrobił i dostał kilka kartek z życzeniami z różnych rejonów Polski :) swietna pamiątka na lata :)

Rewelacyjny pomysł

Już gdzieś o tym czytałam, pomysł bardzo fajny

Tosiu- balony to koszt ok 30 zl na 100 sztuk Oczywiście mówię o balonach w kształcie serduszek -można je kupić w sklepie ślubne zakupy Niesttey koszt Helu już trochę wyższy mianowicie ok 160-180 zl/ na 30 sztuk...
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez panna_monika » Wto Sie 28, 2012 4:39 pm

super pomysł z tymi balonami
bardzo oryginalny :)

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez Spinka » Wto Sie 28, 2012 8:36 pm

Rewelacja!! Mnie też bardzo się podoba ten pomysł :)
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez christie » Wto Sie 28, 2012 8:45 pm

/edycja postu/
Ostatnio edytowany przez christie, Sob Cze 29, 2013 4:32 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
christie

Postprzez Asiela » Wto Sie 28, 2012 8:55 pm

christie napisał(a):jest też druga strona medalu - Wasze dane mogą trafić przez przypadek do jakiś dziwnych ludzi, baz danych - ja tam wolę nie dzielić się danymi, jak nie muszę :)

to można zrobić jakiegoś specjalnego maila :) i podać @ a jak będzie spam to będzie, a nóż widelec jakieś fajne życzenia wpłyną :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez nat89 » Wto Sie 28, 2012 10:14 pm

tosia napisał(a): O balonach z helem też myslała, ale ciekawa jestem jakie to koszta? madeline orientujesz się może?

Koszt jednego balonu z helem w Coscie to 3zł :)

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez madeline » Wto Sie 28, 2012 10:17 pm

nat89 napisał(a):
tosia napisał(a): O balonach z helem też myslała, ale ciekawa jestem jakie to koszta? madeline orientujesz się może?

Koszt jednego balonu z helem w Coscie to 3zł :)

to jak kupuje się je od razu napompowane?-nie kumam
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez nat89 » Wto Sie 28, 2012 10:25 pm

Tak... Normalnie napompowany balon ze wstążeczką :) Trzeba pilnować żeby nie odleciały :) Ja na przyjęcia urodzinowe do dzieciaków czasem wiozę takie balony. I muszę powiedzieć, że podróż z nimi w aucie jest dość ciekawa :P

Można oczywiście kupić osobno balony i osobno butlę z helem ale jaki to koszt to nie wiem.

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez madeline » Wto Sie 28, 2012 11:11 pm

Nat89- wygląda na to ,że wychodzi dużo drożej od tego co Ty napisałaś Sam hel na 30 baloników to koszt ok 160-180 zl. Chyba ,że kupować jednego na parę, ale wtedy i tak wyjdzie drożej... Tylko tak się zastanawiam jak zawiozę 100 balonów w dzień slubu 100 km od Wrocka..
Awatar użytkownika
madeline

Postprzez Spinka » Śro Sie 29, 2012 6:33 am

Z tego, co mi wiadomo to MPK zajmuje się specjalistycznym przewozem ludzi. Może na 100 balonów z helem też by się zgodzili :D W Coście bardzo tanie są te balony. Sama się zastanawiam czy nie kupić chociaż kilka... :)
Awatar użytkownika
Spinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>