Co na blizny po depilacji?

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Co na blizny po depilacji?

Postprzez tinkerbell » Nie Cze 14, 2009 10:31 pm

Depilowałam woskiem przez jakiś czas nogi niestety ostatnio włoski mi się powrastały i zaostały brzydkie blizny, takie nie duże dość ciemne punkty i ogólnie drażni mnie to! Może macie jakiś sposób na pozbycie się tych blizn? Wakacje się zbliżają nóżki będzie trzeba pokazać, więc pora pozbyć się blizn :) Peelinguje je codziennie do tego nawilżam i postanowiłam skończyć z depilacją i pogodzić się z maszynką. Co rozjaśni blizny, słyszałam o soku z cytryny i innymi domowymi sposobami ale może wy maci jakieś sprawdzone sposoby.
tinkerbell
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez d&g » Pon Cze 15, 2009 6:22 am

Z twojego opisu wynika, że są to bardziej przebarwienia niż blizny. Gdyby to były blizny to nie ma na nie innego sposobu jak laser, kwasy albo mikrodermabrazja- wszystko w serii. Jeśli zaś chodzi o przebarwienia to peelingi i balsam/krem z mocznikiem powinny pomóc, ale trzeba stosować systematycznie. Takie preparaty kupisz w aptece. Sok z cytryny może faktycznie pomóc, bo jest to kwas owocowy i ma właściwości wybielające, ale dla rezultatów musiałabyś stosować go codziennie przez długi czas i trzeba wtedy uważać na słońce-używać kremy z filtrem. Szybszym sposobem usunięcia takich przebarwień może też być mikrodermabrazja albo zabieg z kawsami, ale potem trzeba odczekać z eksponowaniem nóg na słońce ok 4tyg po zabiegu.

Awatar użytkownika
d&g
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Re: Co na blizny po depilacji?

Postprzez majaturchan » Czw Sie 25, 2016 9:30 am

ja bym poszła w coś na rozstępy, w sumie rozstępy to też blizny, dużo jest różny specyfików, i są niedrogie, osobiście mogę polecić marke palmeres, kosmetyk zakupiłam tu http://www.e-zikoapteka.pl/palmers.html, jak kupowwałam mój poerwszy palmers to się oszukałam długo w internecie, ale udało się, teraz ta marka jest coraz bardziej popularna
majaturchan
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Co na blizny po depilacji?

Postprzez KrystynaN » Pon Mar 13, 2017 1:52 pm

Ja bym skorzystała z zabiegu mezoterapii lub udała się do gabinetu zajmującego sie medycyną estetyczną i już nie eksperymentowała bo to może jedynie bardziej zaszkodzić. Często za konsultacje nic nie zapłacisz a wiedze będziesz miała z pierwszej ręki.
KrystynaN
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>