pedicure - czy wystarczy?

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

pedicure - czy wystarczy?

Postprzez Nefretetete » Wto Cze 09, 2009 9:33 pm

Czesc!
mam problem na ktory odpowiedz zapewne bedzie znala niejedna z was, ja tam nie siedze w tym temacie bo nigdy o to za zbytnio nie zdabałam. chodzi o paznokcie u nóg. mam je po moim ojcu bardzo brzydkie, bo szerokie i łamliwe przez co nie moga mi urosnac do przyzwoitej dlugosci poniewaz wystarczy, ze tylko troche odstaja od skory to od razu łamią sie np w obuwiu. probowalam utwardzacza do paznokci ale to na nic, i tak sie łamią. musze na ślubie miec je porzadnie zrobione bo bede miała sandałki (tylko takie buty mi do sukienki pasuja). czy istnieja jakies tipsy na stopy ktore naturalnie wygladaja? nie chce tez miec szponów na nogach ale chce miec normalne paznokcie. czy wystarczy jak pojde do kosmetyczki/manicurzystki (do kogo?) z troszke zapuszczonymi pazurkami i ona zrobi mi te białe koncowki, czy raczej powinnam postawic na tipsy?
Koko.
Nefretetete
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez d&g » Wto Cze 09, 2009 10:19 pm

Nefretete jako fachowiec w tej dziedzinie mogę ci polecić nałożenie żelu na paznokcie stóp. Myślę, że wprawna kosmetyczka wyczaruje z twoich stóp prawdziwe cuda :) Jeśli nie znasz takowej to zapraszam do siebie do gabinetu :)

Awatar użytkownika
d&g
kocham to forum? :)

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Śro Cze 10, 2009 9:27 pm

Potwierdzam ! Sama nigdy nie miałam żelu u stóp, ale miały koleżanki i uważam, że jeśli ktoś ma nieładne paznokcie to warto coś takiego zrobić. Podobno trzyma się długo, nie trzeba nic robić z paznokciami a one są po prostu piękne.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez Nefretetete » Czw Cze 11, 2009 9:54 am

super o cos takiego mi wlasnie chodzilo :) hurrraaa
Koko.
Nefretetete
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez jamaica » Wto Cze 23, 2009 6:58 pm

d&g, a robisz też żel silikonowy( czy jakoś tak to się nazywa)? i poproszę na priv namiary :) najlepiej z zakresem usług i cenami :)
Awatar użytkownika
jamaica
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Re: pedicure - czy wystarczy?

Postprzez Asia_450 » Śro Mar 15, 2017 9:11 am

Żel to dobry sposób na takie paznokcie. Dzięki niemu dużo lepiej stopy wyglądają.
Asia_450
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>