samowolka jubilera - obrączki :(

ceremonia, przysięga, formalności, organizacja

Postprzez callja » Czw Cze 18, 2009 6:10 pm

... i gorąco popieram prośbę o przytoczenie przez znających się na rzeczy kilku uwag co do praw konsumenta i procedur postępowania. Przyznam szczerze - nie mając żadnego argumentu na nierzetelnego jubilera, wolałam odebrać zniekształcone obrączki, niż stracić je - być może nieodwołalnie :(
callja
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez wi. » Czw Cze 18, 2009 6:28 pm

callja napisał(a):
... i gorąco popieram prośbę o przytoczenie przez znających się na rzeczy kilku uwag co do praw konsumenta i procedur postępowania. Przyznam szczerze - nie mając żadnego argumentu na nierzetelnego jubilera, wolałam odebrać zniekształcone obrączki, niż stracić je - być może nieodwołalnie :(

popieram.....szczerze powiedziawszy my za bubel zapłaciliśmy (no trudno kasa poszła na straty) bo nie ukrywam że baliśmy się wyjść nie płacąc....po pierwsze z gościa na serio jest totalny arogant i żadne uwagi klienta nic na nim nie robią(moje groźby, uwagi itp. nic nie zdziałały) a pod drugie cholera wie czy by na nas policji nie nasłał. Przecież on miał nasze dane itp. No i jak ja bym w sądzie udowodniła że gościu obiecywał jedno a zrobił drugie. To zwykłe słowo przeciwko słowu, no i nie ukrywajmy ale zwykłemu człowiekowi który na forsie nie śpi strach by było sądzić się z kimś takim. No chyba że jakiś zbiorowy pozew niezadowolonych i oszukanych klientów by coś zdziałał. Po drugie takie sprawy ciągną się latami. A tak przynajmniej na forum się o takim oszuście i partaczu napisze i następni się nie dadzą naciągnąć. OBY!!!!!

wi.
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Re: samowolka jubilera - obrączki :(

Postprzez Ellis7 » Czw Cze 09, 2016 1:41 pm

Czy wiecie, że obrączki i ogólnie biżuterię można czyścić dźwiękiem, a dokładnie służy do tego myjka ultradźwiękowa. Wygląda to tak: http://emaks.pl/myjka-ultradzwiekowa.html, świetnie usuwa osad i nadaje połysk. Jeśli jednak powierzchnia jest porysowana - trzeba polerować. Proces kawitacji działa jak mikro tsunami, brud usunie, ale rys nie zaklei, nawet na takim miękkim metalu jak złoto.
Ellis7
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ZosiaŚ » Śro Sie 24, 2016 5:22 pm

Niestety wybór obrączek ślubnych to nie jest łatwe zadanie jak by się mogło wydawać. Przed zakupem radzę zaczerpnąć trochę wiedzy, która na pewno będzie przydatna. Obrączki będziecie nosić całe życie, muszą być przede wszystkim wygodne, ale jest jeszcze masa innych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę wybierając tą właściwą, zobaczcie sami ile tego jest: http://www.wesele-slub.com/obraczki-slubne/
Awatar użytkownika
ZosiaŚ
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Poznań

Postprzez nataliataleczka » Pią Sie 26, 2016 11:21 am

Hej, wiem ze to nie odpowiednie miejsce ale spróbuję możne któraś z was wie coś o firmie www.studiowww.pl? Chcę założyć własna stronę internetową ze sklepem internetowym. Nie wiem jak mam szukać firmy która zrobi mi to...moze znacie kogoś godnego polecenia?
Zalezy mi na tym gdyż nie ruszę i nie będę się rozwijać bez stronki....
nataliataleczka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Czw Maj 18, 2017 10:30 am

Słyszałam, że niektóre pary decydują się nawet na kupno obrączek ze stali chirurgicznej.
Asia_450
często tu wpadam
często tu wpadam

Poprzednia

Wróć do Ślub

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>