najlepsze wizazystki - Kraków

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

najlepsze wizazystki - Kraków

Postprzez ela76 » Śro Sie 10, 2005 8:02 am

Witam, ja byłam bardzo zadowolona z wizażystek  z Krakowa.OProfesjonalne kosmetyki ( makijaz trzymał sie do nastepnego dnia), miła i szybka ,,obsługa,, , razem z fryzurą i manicurem nie bylo wiecej jak 2 godz ( byly dwie PANIE- JEDNA ROBILA MAKIJAZ I FRYZURE,DRUGA MANICURE) Taniutko, przyjez`dzają do domu i jeszcze druchna zalapala sie za pół ceny !!!
Jak chcecie to moge Wam pomoc - w sensie ze dac namiary. Jak pytalam, to w gre wchodzi teren Krakowa i okolic -ja mialam przygotowania 30 km od Krakowa.pozdrawiam !!
ela76
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: najlepsze wizazystki - Kraków

Postprzez gogina » Wto Mar 14, 2006 11:15 am

ela76 napisał(a):Witam, ja byłam bardzo zadowolona z wizażystek z Krakowa.OProfesjonalne kosmetyki ( makijaz trzymał sie do nastepnego dnia), miła i szybka ,,obsługa,, , razem z fryzurą i manicurem nie bylo wiecej jak 2 godz ( byly dwie PANIE- JEDNA ROBILA MAKIJAZ I FRYZURE,DRUGA MANICURE) Taniutko, przyjez`dzają do domu i jeszcze druchna zalapala sie za pół ceny !!!
Jak chcecie to moge Wam pomoc - w sensie ze dac namiary. Jak pytalam, to w gre wchodzi teren Krakowa i okolic -ja mialam przygotowania 30 km od Krakowa.pozdrawiam !!
Hej Ela!! Jeśli jestes jeszcze na forum odezwij się:) Bardzo pilnie poszukuję dobrej wizażystki czy makijażystki i fryzjera z Krakowa . No chyba że ktos inny poleci jakieś saloniki:)
gogina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Olkusz

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>