MIESZKANIE pod wynajem!!!

blaski i cienie, gdzie mieszkać i jak urządzać

MIESZKANIE pod wynajem!!!

Postprzez Magda26 » Wto Cze 02, 2009 11:00 am

Witam:)
Poszukuję 2-pokojowego i w przystępnej cenie mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu.
Proszę o jakieś oferty na priv.

Magda26
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez tirin__tirin » Wto Cze 02, 2009 11:50 am

Wyslalam na priva.
tirin__tirin
kocham to forum? :)

Postprzez Słonik » Wto Cze 02, 2009 2:00 pm

to i ja się podłączę - też szukam mieszkania. może być kawalerka, 2-pokojowe, lub pokój 2-osobowy w mieszkaniu z kimś :) cena oczywiście jak najniższa, ale znam obowiązujące stawki.
pozdrawiam
Słonik
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Re: MIESZKANIE pod wynajem!!!

Postprzez betalena » Czw Lut 21, 2013 4:17 pm

Co to jest przystępna cena? Mam dwupokojowe 10 min od Rynku.

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez lama1980 » Pią Gru 16, 2016 1:37 pm

W jakich cenach są miekszkania do wynajęcia w Wrocławiu? Czy dla studenta bardziej opłaca się mieszkanie czy akademik? Co jest lepsze finansowo?
lama1980
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kobieta0592 » Wto Lut 28, 2017 5:44 pm

Ceny mieszkań pod wynajem rosną bardzo, no ale jak chce się razem mieszkać to nie ma wyboru albo najlepiej wziąć kredyt :) Wiem jak ciężko nawet cokolwiek znaleźć by parom mieszkanie pasowało, później trzeba dokupić kilka mebli jakiś remont itp. cała masa rzeczy na głowie ;/ ale jak się wszystko poukłada to już jest ok :) zawsze w takich sytuacjach można lepiej poznać siebie :) ja już jestem poza tym etapem teraz od czasu do czasu to tylko jakieś gadżety kupuję do mieszkania :) zobaczcie jakie tutaj są pomysłowe rzeczy :Dhttps://www.toys4boys.pl/371-gadzety-do-domu :D mi się najbardziej podoba zegar na ścianę i chyba taki trzeba będzie zrobić w mieszkanku :)
kobieta0592
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Penelopka » Wto Mar 21, 2017 12:51 pm

Zgadzam się, że lepiej kupić mieszkanie niż wynajmować. Choć rozumiem, że studenci wcale nie muszą chcieć zostać w mieście gdzie studiują na stałe, albo zwyczajnie w świecie ich nie stać. Moim kolegom się opiekło, no ich rodzice postanowili im kupić mieszkanie na czas studiów. Wzięli kredyt i wybrani z nimi mieszkanie. Kupili mieszkanie od https://vantage-sa.pl/. Ale po studiach rodzice już za nich płacić nie będą. Jak któryś z nich będzie chciał tam zostać to będzie płacił jak za wynajem. A jak nie to wynajmą komuś mieszkanie. Tak aby kredyt się sam spłacał. A po ich śmierci i tak to moi koledzy odziedziczą i wtedy penie się podzielą. Zresztą to już nie moja sprawa. Chciałam tylko powiedzieć, że to jest dobry pomysł.
Penelopka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 12:36 pm

Hej,
Dołączę się do dyskusji. Koszty wynajęcia mieszkania kawalerki to ok. 1200-1500 zł plus opłaty. Pokój w mieszkaniu to koszt ok. 750 zł.

Sama kupiłam mieszkanie pod wynajem aby mieć na starość emeryturę i za co żyć. Taka inwestycja. Kredyt spłaca się z wynajmu. Nie mam z tego zarobku bo płacę jeszcze podatek plus odświeżanie mieszkania po lokatorach itp. Ale zawsze to jest mieszkanie które kiedyś albo oddam dzieciom albo sprzedam i pojadę w podróż dookoła Świata hehe :D
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Wróć do Wspólne mieszkanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>