jakie macie paznokcie do slubu?

dla zdrowia i urody

jakie macie paznokcie do slubu?

Postprzez mo_nia » Śro Sie 03, 2005 3:45 pm

Hej Dziewczyny,
mam problem bo nie moge zdecydowac sie na paznokcie, wklejam tu zdjecie takich "normalnych" z francuskim, ale moze macie jakies ciekawe wzory i pomysly? Slub za miesiac a ja nie wiem dalej.

Chcialabym moze jakies ciekawsze, ale takie bardzo mocno zdobione nie sa w moim stylu. Poradzcie!
mo_nia

Postprzez Anulka » Czw Sie 04, 2005 6:30 pm

Uwazam, ze ten styl jak najbardziej pasuje, sama wlasnie na taki sie zdecyduje. Klasyczny i z klasa, nie ma sensu przesadzac ze zdobieniami ktore do  imagu panny mlodej nie pasuja. Tak uwazam
Pozdrawiam wszytskie Panny Mlode
Ania :parka:
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez ina » Śro Sie 10, 2005 11:33 pm

Czesc, tez jestem zwolenniczka francuskiego manicure - ewentualnie warto palec na ktorym bedzie obraczka ozdobic cyrkoniami albo jakas ladna aplikacja - pan mlody sie nie pomyli i goscie beda tez widziec  :obraczki:
Takie przyklady:

Tu w Creator widzialam przedziwne wzory, a moja mama jest ich klientka (kobieta z cyklu "co tydzien inne paznokcie") i robia z paznokci mini dziela sztuki. Dla panny mlodej mysle jednak ze tez zasugeruja solidny ale delikatny wzorek.
ina

Postprzez du_sia » Pią Sie 12, 2005 3:13 pm

Chyba w tych samych miejscach szukamy - takie kwiatowe tez sa ladne i delikatne, troche inne jednoczesnie, zobaczcie:

du_sia

Postprzez Anulka » Nie Sie 14, 2005 2:16 pm

Szczerze -to te z Creatora ktore wklela INa jeszcze daja rade ale te niebieski to moze na Boze Narodzenie zeby pasowaly do choinki ale nie do sukni slubnej, moim zdaniem za duzo "naciapane"
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez te_le » Wto Sie 16, 2005 11:51 am

E, Anulka - przesadzasz - a jak ktos ma skromna prosta sukienke, np. w niebieskim odcieniu, to takie paznokcie moga byc elementem ozdobnym, mnie sie podobaja, chociaz nie sa w moim stylu  happy
te_le

Postprzez Gość » Wto Sie 23, 2005 10:41 am

A jak sie nie mialo nigdy tipsow to mozna zrobic pare dni przed slubem czy radzicie wczesniej, zeby sie przyzwyczaic? Mam bardzo brzydkie paznokcie i wiadomo - do slubu chce sie super, ale troche sie boje ze bedzie ciezko...  happy
Gość

Postprzez Anulka » Śro Sie 24, 2005 7:29 am

Pierwszy raz zrobilam sobie tipsy w przeddzien slubu mojej kolezanki u ktorej bylam swiadkiem i cale wesele im sie przygladalam bo tak mi sie podobaly  :zabawa: wec chyba dobrze bedzie zrobic je sobie 3-5dni wczesniej zeby sie przyzwyczaic i najwyzej zmienic kolor w przeddzien slubu. Tak mysle;-))
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez martu_cha » Czw Wrz 22, 2005 10:22 pm

Anulka, dzieki za te rade!!  Ja nigdy nie mialam tipsow wczesniej i dzieki Tobie uniknelam sporego stresu, bo po 3-4 dniach przywyklam, ale jak bym sobie walnela piekne tipsiochy w Kreatorze dzien przed slubem, to cala sobote myslalabym o paznokciach.,
Dziekuje Ci strasznie mocno za to jedno zdanie, ktore bardzo mi pomoglo i bardzo mocno Cie sciskam i pozdrawiam!!!
Marta

:mis:
martu_cha

Postprzez Anulka » Pią Wrz 23, 2005 1:09 pm

Bardzo sie ciesze ze moglam pomoc. Pozdrawiam goraco
:kiss_heart:
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Anulka » Pią Wrz 23, 2005 2:22 pm

Marta a moze chcialabys sie podzieli ze mna wrazeniami ze slubu? i przeslac jakies fotki. Jesli niekoniecznie na forum to moze napiszesz do mnie na emaila? anulkajlo@o2.pl

Ja musze jeszcze czekac 7 m-cy :kwiatek:  wiec bardzo chetnie poslucham Twoich wrazen.
pozdrowienia
Anulka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Jeśli nie tipsy, to co...?

Postprzez Kati* » Czw Gru 22, 2005 12:23 pm

Dziewczyny poradzcie! Co poza tipsami można zrobić  by upiekszyć paznokcie? Na codzień noszę swoje własne, niezbyt dlugie, czasem maluje lakierem, ale nie mogę tego robić zbyt czesto bo moje paznokcie są dosć słabe i nie tyle niszczy je sam lakier, co zmywacze i to nawet te bezacetonowe. Łamią się wtedy i rozdwajają i generalnie są dość miękkie. Wydaje mi się, że z tipsami czułabym się dziwnie, są dość długie i chyba dręczyłaby mnie myśl, że odpodną...
Czy macie jakieś propozycje?
Kati*
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Jeśli nie tipsy, to co...?

Postprzez Gość » Śro Gru 28, 2005 10:23 pm

Kati* napisał(a):
Dziewczyny poradzcie! Co poza tipsami można zrobić  by upiekszyć paznokcie? Na codzień noszę swoje własne, niezbyt dlugie, czasem maluje lakierem, ale nie mogę tego robić zbyt czesto bo moje paznokcie są dosć słabe i nie tyle niszczy je sam lakier, co zmywacze i to nawet te bezacetonowe. Łamią się wtedy i rozdwajają i generalnie są dość miękkie. Wydaje mi się, że z tipsami czułabym się dziwnie, są dość długie i chyba dręczyłaby mnie myśl, że odpodną...
Czy macie jakieś propozycje?

Żel utwardzający na paznokcie ,kosztuje to około 60zł i jest dostepne w kazdym salonie kosmetycznym.

Gość

Postprzez Kati* » Czw Gru 29, 2005 4:21 pm

Dzięki za radę
Kati*
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Margo » Wto Sty 24, 2006 10:22 am

Tipsy wcale nie muszą byc długie. Wszystko zależy od tego co sie chce. Moja przyszła teściowa nie radzi sobie z długimi paznokciami i dlatego zawsze każe sobie je przycinac do zwykłej długości. W ten sposób ma ładne, ale i funkcjonalne dla niej tipsy.
A co do odpadnięcia tipsa - jeśli jest dobrze zrobiony to nie ma takiej opcji. Ja nawet miałam problemy ze ściągnięciem ich.
Pozdrwaiam.
Margo
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Lubin

Postprzez Kati* » Wto Sty 24, 2006 10:26 am

Margo, a jak się potem mają paznokcie po zdjęciu tipsów? Są zniszczone? Nic im nie jest? Nie mam żadnego doświadczenia...
Kati*
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Gość » Wto Sty 24, 2006 12:15 pm

Ja kompletnie nie miałam zniszczonych paznokci, nic sie nie łamią, nie kruszą, jest tak jakbym w ogóle nie robiła tipsów. Natomiast moja siostra ma masakrę: łamią sie jakby były z cukru. Wszystko zależy od paznokcji, od tego jak ściągniesz tipsy i jak cząsto będziesz nakładac następne.
Jeżeli chciałabyś moją radę to gorąco polecam, bo własne paznokcie nigdy nie będą wyglądać tak ładnie.
Gość

Postprzez Gość » Wto Sty 24, 2006 12:16 pm

To pisałam ja Margo ale zapomniałam się zalogować
Gość

Postprzez anis » Wto Maj 30, 2006 2:34 pm

http://www.euro-fashion.com.pl/galeria_forum/index.htm
Polecam stronkę ;) mnustwo pięknych zdobień pasnokci ;) Stronka jest o pazurkach ale mozna wynaleść tam równierz wzorki z Francuskim Bo mysle ze takie są najbardzeij odpowiednie na taki dzień.

POZDARWIAM  :tanczyc:
Awatar użytkownika
anis
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wołomin

Postprzez Cathy » Sob Cze 23, 2007 10:24 pm

image file name: 2k4ca29da0e1.jpg
osobiście bardzo mi sie podobaja takie paznokietki, będę miała do ŚŁubu swoje, bo też mam podonej długości jak na zdjęciu, więc nie ma sensu "wyważać otwartych dzrzwi" i decydować się na tipsy itp..... z tym, że to co delikatnie różowe, a dokładnie kwiatek, to te fragmenty będę chciała mieć w bardzo jaśniutki łosoś...

Awatar użytkownika
Cathy
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wrocław

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość