bez panieńskiego

organizacja, przebieg, refleksje ...

Re: bez panieńskiego

Postprzez valhalla » Pon Paź 11, 2010 9:56 am

ano właśnie (; u nas jest umowa, że ani u mnie nie będzie striptizera, ani u niego striptizerki.  Generalnie co kto lubi, ale dla mnie obcy facet w stringach, kręcący tyłkiem nie jest czymś, co mi się podoba.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Rudzia » Pon Paź 11, 2010 10:14 am

Mnie też jakoś to do głowy nie przyszło, co kto lubi, ja chce się po prostu wybawić i tego samego chce dla mojego P, ufam mu wiec się nie wtrącam i tak organizacją zajmują się nasi znajmoi wiec finalnie mało będziemy mieli do powiedzenia:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez megan » Pon Paź 11, 2010 7:08 pm

valhalla napisał(a):
megan napisał(a):że jedna baba do końca życia i takie tam zaściankowe myślenie....

wiesz wolałabym myśleć, że po ślubie jestem tą jedną babą do końca życia.
No chyba, że facet w trakcie trwania związku zdradzał, ale takiego to bym w dupę kopnęła a nie wychodziła za niego za mąż.

Zle mnie zrozumiałas chodziło mi o to ze to koledzy tak mowia dlatego zalatwiaja  tzw panie striptizerki zeby sobie jeszcze chłopak pouzywał po pozniej jedna i ta sama baba mu zostanie. Takie jest własnie typowe glupie myslenie
Awatar użytkownika
megan
super gaduła
super gaduła

Postprzez valhalla » Pon Paź 11, 2010 7:32 pm

no źle zrozumiałam, ale tak to zabrzmiało ;P
w każdym razie obcym gołym babom mówimy stanowcze nie :P

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez alison » Wto Paź 12, 2010 8:20 pm

Grunt to zaufanie, aczkolwiek można i na zimne dmuchać:)
Jeśli facet jest w porządku to streaptizerka może mu usiąść na głowie i machać przed nosem swoim 70E i nie ma się o co obawiać.
Z drugiej strony zobaczcie ile jest naokoło zdrad i różnych flirtów - jesteśmy tylko ludźmi, ale decydując się na wyjście za mąż CHCĘ myśleć, że będę tą jedyną, nie dlatego, że będę mojego faceta pilnować, ale że on sam będzie to robił.
Bywa różnie, ale trzeba być optymistą, prawda?

jednak ślubik poczeka...
Awatar użytkownika
alison
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wrocław

Postprzez megan » Śro Paź 13, 2010 6:12 pm

No tak ale po co wywoływać wilka z lasu....
Awatar użytkownika
megan
super gaduła
super gaduła

Postprzez baska84 » Pon Paź 25, 2010 6:05 pm

Ja bardzo chciałabym mieć panieński. Taka okazja zdarza się tylko raz
Miłość jest uniwersalna. Każdy może odnaleźć ją w innej melodii
Awatar użytkownika
baska84
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sylwia.janik » Pon Paź 25, 2010 7:28 pm

Dla mnie panieński to strata pienieniedzy. Lepiej już kupić coś na wesele, albo zorganizować np pokaz sztucznych ogni, chińskie lampiony.
sylwia.janik
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez alison » Wto Paź 26, 2010 8:36 pm

Ja za nic nie zrezygnuję, mam grupę fajnych koleżanek i swie przyjaciółki, jestem pewna, że będzie wspaniale, bo bardzo lubimy spotykać się od czasu do czasu w babskim gronie i zawsze jest fajnie - tyle że za rzadko.
Więc okazji nie przepuszczę, a one to już na pewno:)

jednak ślubik poczeka...
Awatar użytkownika
alison
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: wrocław

Postprzez margolcia2167 » Wto Kwi 05, 2011 11:56 am

my w zasadzie po raz pierwszy rozmawialiśmy na temat wieczoru kawalerskiego. moj misiek wie, że ja zbytnio nie mam z kim zrobić panieńskiego :( dwie koleżanki za granicą. jedną już na pewno nie przyjedzie na mój ślub, a druga to jeszcze nic pewnego, więc praktycznie nie ma mowy o panieńskim. no chyba, że uda mi się wyciągnąć inne dwie koleżanki "na piwo"jeśli uda się im załatwić opiekę nad dziećmi.a co do kawalerskiego to narzeczony stwierdził, że nie ma ochoty, a jedynie jeśli się zdecyduje to będzie to grill na działce lub ognisko z kumplami.
margolcia2167
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: małopolska

Postprzez ewelinka89 » Wto Kwi 05, 2011 4:18 pm

sylwia.janik napisał(a):Dla mnie panieński to strata pienieniedzy. Lepiej już kupić coś na wesele, albo zorganizować np pokaz sztucznych ogni, chińskie lampiony.

Ale przecież to nie panna młoda płaci, a nawet jeśli świadkowa nic nie zorganizuje to można symbolicznie wyjść do miasta na parę drinków.. Przecież to żaden koszt..
ewelinka89

Postprzez Duśka » Czw Kwi 07, 2011 3:51 pm

Zgadzam się z Ewelinką.  Musi być jakiś smaczek panieńskiego - chociażby wypad na miasto w gronie dziewczyn :) Ja akurat nie jestem za striptizerem - bleee !!! i jak dla mnie to jest stratą pieniędzy !

Ja planuję z moimi dziewczętami pójść gdzieś do parku, łąkę, rynek etc i zrobić sobie masę zdjęć pamiątkowych - takich z jajem. Chciałabym żeby one się przebrały w same marynarki, szpilki i np. kapelusze, dorysowały wąsy a ja jedyna będę babką :) zdjęcia zrobi nam mój brat także praktycznie nic mnie nie będzie to kosztowało. Fotograf jest zbyt drogi a mój brat akurat szkoli się w tym kierunku :) jakby ktoś chciał to ma kilku kolegów, którzy za niewielkie pieniądze mogą taką pamiątkę sprawić - a są naprawdę zdolni :) także szkoda kasy na 'profesjonalistów'. No a później na miasto ! :)))
Awatar użytkownika
Duśka

Postprzez kaalka » Czw Kwi 07, 2011 8:01 pm

Ja również jestem za panieńśkim i kawalerskim wieczorem. Takie spotkanie w swoich osobnych gronach, pogaduchy, ploteczki, wpominanie...a fajnie by było gdyby na sam koniec imprezy się połączyły w jedną we wspólnym klubie...;) Moja ciotka i przyszła szwagierka już nie mogą się doczekać, aż będą mogły planować co w ten wieczór zrobimy...

Co do striptizu to też nie jestm fanką takich zabaw i mam nadzieję, że żaden "przyjaciel" mojemu K takich zabaw nie zafunduje.

"Kto zdobył pocałunki, a nie zdobył reszty, jest godny utraty również tego, co było mu dane."
Awatar użytkownika
kaalka

Postprzez elad3 » Czw Kwi 28, 2011 4:47 pm

Ja też nie jestem za striptizem męskim (pod warunkiem, ze mój narzeczony nie bedzie mial damskiego;P ), ale na swoim panieńskim chcę sie dobrze zabawic.W końcu to moja impreza, więc bedzie szał;D Ale tylko w damskim gronie;) Prawdopodobnie przygotuje cos w domu a potem wyjdziemy na miasto ale to juz świadkowa organizuje.
Awatar użytkownika
elad3

Miejscowość: Wroclaw

Poprzednia

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>