bez panieńskiego

organizacja, przebieg, refleksje ...

Postprzez nurse8 » Pią Kwi 24, 2009 10:13 pm

karolina1985 napisał(a):
jeżeli chodzi o mojego B.to wspólnie ze świadkiem organizujemy(musze mu pomoc bo nie zna wszystkich jego kolegow) mu wypad na paintball
Świetny pomysł! A można wiedzieć, gdzie to organizujecie i za ile?
Awatar użytkownika
nurse8
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez tirin__tirin » Sob Kwi 25, 2009 7:40 am

halia napisał(a):
A odnośnie kawalerskiego mojego Kochania, to wyobrażam sobie to tak i pewnie tak jak co neiktóych koeldzy poproszą mnie o pomoc. Grupa ok.10 facetów, 3 skrzynki browara i playstation....
Ten ospisany przez ciebie wieczor kawalesrki to normlanie jakbym czytala  o wieczorze swojego A. Dokladnie tak go widze, szczegolnie to piwo i PS.
tirin__tirin

Postprzez dosh » Wto Kwi 28, 2009 10:35 pm

ja tam zaznaczylam dziewczynom, ze zadnych durnych chip'n'deals'ow. w ogole mnie to nie bawi. zreszta jakbym chciala ogladc jakis obcych, polnagich (badz nagich) facetow, to nie wychodzilbym za maz, a wiodla jakies zycie imprezowiczki.
a jesli chodzi o SPA - to extra pomysl. dzis na RAM'ie slyszalam reklame nowego spa na raclawickiej, gdzie mozna sobie cale zabookowac na jakas impreze typu panienski/urodziny/rocznica itd  boje sie tylko, ze koszta spore.
Awatar użytkownika
dosh
prawie tu mieszkam:)

Postprzez katrin » Pią Wrz 25, 2009 12:50 pm

Odświeżam trochę te temat:) Ja mam właśnie dziś panieński nie wiem gdzie niestety:) A co do kawalerskiego to też ja pomagam organizować neistety tak się porobiło że będzie tylko dwóch - może trzech najlepszych kumpli mojego K. Wymyśliłam żeby poszli na kręgle a potem do domku i tam będzie standard;P Picie żarcie i Playstation :):):) Mój K. powiedział sam że nie chce żadnych striptizerek nie potrzebne mu to do szczęścia. Ewentualnie chciał pójść do klubu gdzieby tańczyły jakieś w głębi lokalu a on by sobie siedział piwko pił w kolegami. Ale że mieszkamy 30km od Wrocławia organizacyjnie nie da rady. Myślę że dla faceta nie potrzeba wiele do szczęścia:) W domku też mu będzie fajnie:)
katrin
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez osmiorniczka8 » Sob Paź 10, 2009 9:12 am

Ja wcale nie myslalam o panienskim :) ale siostra zapowiedziala ze nie ma mowy zebym nie miala tak owego dnia :-/ i szczerze jak sobie poczytalam...to super pomysl z tym spa, musze wyslac jej link na te forum :D hihihih....a dla mojego przyszlego mysle ze ten paintball by najbardziej go ucieszyl :) wiec musze świadkowi podpowiedziec... :D

osmiorniczka8

Miejscowość: Wrocław/Watford

Postprzez jana » Śro Paź 21, 2009 11:46 pm

Dziewczynki! Ja nie miałam robić panieńskiego bo nie chce szaleć do rana ... zbieram energię na  wesele!. Myślę, że wspólny wypad do kosmetyczki i kino to też fajny czas :) nie ma co szaleć jeszcze ups ktoś złamie nóżkę a do wesela się nie zagoi :)
Awatar użytkownika
jana
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez lumao » Pią Paź 23, 2009 3:04 pm

Tak naprawdę to kwestia podejścia - nigdzie nie jest powiedziane, że ten wieczór trzeba obchodzić. Nie trzeba, ale wg tradycji trzeba jakoś pożegnać panieńskie czasy...
A żegnać się z nimi można poprzez niespodziankę, którą zafundują nam koleżanki, przyjaciółki, kuzynki....
Można samemu wszystko zaplanować - impreza w klubie, wieczór w SPA, babiniec domowy (domówka) itd.
Jedno jest pewne, w natłoku emocji i wydarzeń przyszłe Panny Młode nie powinny sobie zawracać głowy takimi pierdołkami :-)

lumao
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Niezapominajka » Czw Lis 05, 2009 8:21 am

katrin napisał(a):<DIV>Odświeżam trochę te temat:) Ja mam właśnie dziś panieński nie wiem gdzie niestety:) A co do kawalerskiego to też ja pomagam organizować neistety tak się porobiło że będzie tylko dwóch - może trzech najlepszych kumpli mojego K. Wymyśliłam żeby poszli na kręgle a potem do domku i tam będzie standard;P Picie żarcie i Playstation :):):) Mój K. powiedział sam że nie chce żadnych striptizerek nie potrzebne mu to do szczęścia. Ewentualnie chciał pójść do klubu gdzieby tańczyły jakieś w głębi lokalu a on by sobie siedział piwko pił w kolegami. Ale że mieszkamy 30km od Wrocławia organizacyjnie nie da rady. Myślę że dla faceta nie potrzeba wiele do szczęścia:) W domku też mu będzie fajnie:) </DIV>

Ja nie chciałabym aby mi mój organizował wieczór panieński, dlatego nawet nie mysle że ja miałabym mu organizowac taki wieczór. Poza tym nasz wpsólny znajomy już ma szeroki plan wieczoru kawalerskiego mojego narzeczonego. Nie wiem jak wasi faceci ale mój nigdy by się nie zgodził bym go w ten dzien "zamkneła" w domu z play station. To nie przejdzie. Jeszcze przy opcji że ja podcza swojego panieńskiego mam zamiar balowac cała noc na imprezie:)

Ja wychodze z założenia że każda okazja jest dobra by poszaleć na parkiecie  towarzystwie dobrych znajomych ;) Czy będa nadzy panowie - nie wiem. Nie wiem tez czy na kawalerskim nie zabłaka sie naga pani. To wszystko zalezy od zaufania :) Ja tam robie bez gadania:) Będzi to zapewne współne dzieło: moje, swiadkowej i dobrej znajomej ;)
Niezapominajka
super gaduła
super gaduła

Postprzez ankapiontak » Pią Lis 06, 2009 8:55 am

ja bede miala panienski :) chociaz bardziej to przypominac bedzie wypad z moimi przyjaciolkami niz jakis cyrk wokol mojej osoby :)) idziemy dobrze sie bawic bez zadnych kombinacji :)) poprostu duzo alkoholu jeszcze wiecej humoru i moje wariatki :)))) moze bardziej przypomina to normalna imopreze ale wole ten wieczor spedzic w gronie moich najblizszych kumpel niz zapraszac 12 dziewczyn gdzie polowa sie nie zna a i ja mam z kilkoma sredni kontakt ... wiec po co mi kuzynki i dziewczyny moich kolegow ;P wole moje krejzolki z ktorymi od lat mozna konie krasc :D
ankapiontak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ddevilka » Pią Lis 06, 2009 9:20 am

A ja panienskiego nie mialam a moj P. nie miał kawalerskiego. Nie odczuwam,ze cos w zwizaku z tym starcilam. Raczej czuje ulge, niestety jestem troche zazdrosnica i nie wiem czy bym potem dala rade bez dogryzania mojemu P. czego on tam nie robil na tym kawalerskim....nawet jesli i ja bym miala wieczor panienskie
ddevilka
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez megan » Pią Kwi 16, 2010 3:14 pm

Ja poszłam z siostrami do kina, potem na wielkie żarełko i pogaduchy. Po tym jak organizacja mojego wieczoru o mało co nie skończyła się wojną światową. Każda koleżanka miała coraz to lepszy pomysł, kłóciły się tak że cześć się nie odzywała do siebie masakra jakaś. Jedna chciała iść do klubu druga striptizera trzecia limuzynę czwarta ze w domu ma być piąta jakieś przebieranki....Stwierdziłam,ze robią to raczej pod siebie niż dla mnie więc zrezygnowałam z tego całego zamieszania. Bardzo się cieszę że spędziłam ten wieczór z siostrami !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
megan
super gaduła
super gaduła

Postprzez tirin__tirin » Nie Sie 01, 2010 9:06 am

Ja co fakt wieczoru panienskiego nie mialam, ale ostatanio mialam przyjemnosc na takowym byc. Polecam wykorzystany przez swiadkowa pomysl - zapisanie wszytskich dziewczyn na jedna godzine tanca erotycznego. Nie bylo zadnego rozbierania bron boze. Po prostu fajna nauka kokieterii w tanca. Swietna sprawa i na parwde genialna zabawa. A pozniej prosto z tego do knajpy na balety ;)
tirin__tirin

Postprzez kociaczek » Pon Sie 02, 2010 8:04 am

A mój panieński robi moja Druhna i po za datą nic o nim nie wiem :D
Co do wieczorków panieńskich w spa, to ma to w ofercie też spa ze Świdnickiej...eh, może mnie baby tam zabiorą   :)
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez aernike » Pon Sie 02, 2010 9:08 am

Mój panieński za 2 tygodnie, jedyne co powiedziałam świadkowej, to że nie chcę gołych facetów, penisowych gadżetów i żenujących zabaw. Mam nadzieję że coś wymyśli...

Awatar użytkownika
aernike

Postprzez berbyll » Pon Sie 02, 2010 6:01 pm

Ja będę miała panieński 21 sierpnia. Wiem, ze koleżanki z moją siostrą się na jakieś prezenciki składają. Tak dla swojego spokoju pokazałam im mniej więcej jaka bielizna mi się podoba, bo jestem dość wybredna :D A tak poza tym myślę, że nic zadziwiającego nie wymyślą hehe Robię w domu, ale później może pójdziemy gdzieś na tańcowanko :)
Chcę namówić moją siostrę żeby trochę nas nauczyła poruszać tyłkiem, bo chodzi na jakieś tańce w tym stylu, więc może być śmiesznie.

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez marlinka1 » Nie Sie 08, 2010 6:50 pm

ja właśnie dochodze do siebie po swoim panieńskim i wszystkim dziewczynom które nie chcą go mieć mówię że nie wiedzą co tracą, bawiłam się rewelacyjnie moja świadkowa jest zza granicy i nie mogła być więc wszystko zorganizowała siostra mojego lubego, kilka dziewczyn podjechało do mnie i mój ukochany odwiózł nas do domu siostry, tam na oknach i całym budynku widniały napisy "wieczór panieński" i strzałki  prowadzące do wejścia, w mieszkaniu były pozostałe laski, na dzień dobry każda z nas dostała rogi ja srebrne a dziewczyny czerwone, potem jedzonko wódeczka i prezencik, dostałam podwiązkę, w kolorze niebieskim, małego peniska z nóżkami nakręcanego jak zabawkę , drinka w buteleczce w kształcie plemnika, bieliznę i instrukcję obsługi męża na tabliczce, naprawdę super się spisały a potem przyjechał pan taksówkarz i strasznie się zawstydził jak nas zobaczył hehe zabrałyśmy kolorowe baloniki z domu i pojechałyśmy na miasto od razu pobiegłyśmy na parkiet i zaczęły się tany tany, rewelka nogi mnie bolały masakrycznie a rogi robiły niesamowitą furorę hehe, bawiłyśmy się świetnie naprawdę wszystkim polecam....
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

Miejscowość: wrocław

Re: bez panieńskiego

Postprzez margolcia2167 » Nie Paź 10, 2010 12:02 pm

też raczej nie będę mieć panieńskiego, bo moje koleżanki to mężatki, dzieci już mają i ciągle na brak czasu narzekają, a te, które są jeszcze pannami, to pracują za granicą. a poza tym żadna z moich koleżanek przed ślubem nie robiła panieńskiego. natomiast mój narzeczony bardzo chce kawalerski i tego się obawiam. gdyby sobie z kumplami grilla zrobili i się opili, to bym przeżyła, ale boje się, że będą chcieli iść na jakąś impreze do jakiegoś clubu i jakieś panienki sobie załatwią;/ po prostu obawiam się, że narzeczony coś przeskrobie, a już bardzo dużo mu wybaczyłam. więc po co nam później kłotnie, dociekanie co kto zrobił, co się stało w ten wieczór, wypominanie sobie i w ogóle. najlepiej by było nie robić w ogóle albo zrobić jakąś imprezke wspólnie ze znajomymi.
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez megan » Nie Paź 10, 2010 4:16 pm

Też się zastanawiam po co facetom gołe babKI na kawalerskim. Dlaczego kumple Pana Młodego myślą że to już koniec wolności że jedna baba do końca życia i takie tam zaściankowe myślenie....
Awatar użytkownika
megan
super gaduła
super gaduła

Postprzez valhalla » Pon Paź 11, 2010 9:30 am

megan napisał(a):że jedna baba do końca życia i takie tam zaściankowe myślenie....

wiesz wolałabym myśleć, że po ślubie jestem tą jedną babą do końca życia.
No chyba, że facet w trakcie trwania związku zdradzał, ale takiego to bym w dupę kopnęła a nie wychodziła za niego za mąż.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Postprzez Rudzia » Pon Paź 11, 2010 9:36 am

Dla facetów od zawsze małżeństwo bylo traktowane w żartach jak koniec wolności. Wszytsko to kwestia zaufania, ja jestem spokojna o wieczór kawalerski, niech się chłopaki bawią, ja na wieczorze panieńskim tez chce sie wyszaleć.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>