Zespół Celebrate

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Zespół Celebrate

Postprzez uncanny » Czw Mar 26, 2009 3:41 pm

czy ktoś z Was słyszał na jakimś weselu zespół Celebrate z Wrocławia? możecie coś powiedzieć na ich temat?
uncanny
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Bazyl1407 » Śro Sie 19, 2009 11:23 pm

Dziewczyny  pomóźcie! Bo ja też jestem poważnie zainteresowana tym zespołem i szukam osób które widziały ich na weselu.
Pzdr
Bazyl1407
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez dżzm » Czw Paź 29, 2009 11:49 am

Witam. Zespół Celebrate będzie grał u mnie na weselu, jestem nimi zachwycona, choć jeszcze nie udało mi się ich posłuchać na żywo, ale jestem pewna, że grają świetnie. Myślę, że taki zespół to dobra opcja dla par, które oczekują czegoś więcej niż pana z syntezatorem. Znam się na muzyce bardzo dobrze, więc ciężko było mi znaleźć zespół, który zaspokoi moje oczekiwania. Dzięki Bogu się udało. Jedyny minus to oczywiście kasa, ale z narzeczonym uznaliśmy, że  muzyka na weselu to rzecz najważniejsza i warto wydać te kilkaset złotych więcej, na coś, co nam się naprawdę podoba. Mieliśmy jedynie obawy dotyczące repertuaru ( czy grają także muzykę dla starszego pokolenia), ale szybko się one rozwiały.
dżzm
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nażyczona » Czw Paź 29, 2009 11:59 am

Nie wiem czy wiecie, ale wokalistka zespołu Celebrate śpiewa też w  Lady Stars, także spokojnie - na pewno ma doświadczenie w śpiewaniu na weselach :)
Dziękujemy i gorąco polecamy:
Monika & Emil Pośpieszni, mmfilms, Lady Stars, Karczma Miłocin, Agencja AMP, Fantasmagoria, Flossman, p. Maria Janiak

nażyczona
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez mutaciatko » Pią Paź 30, 2009 9:10 pm

dżzm napisał(a):Witam. Zespół Celebrate będzie grał u mnie na weselu, jestem nimi zachwycona, choć jeszcze nie udało mi się ich posłuchać na żywo, ale jestem pewna, że grają świetnie. Myślę, że taki zespół to dobra opcja dla par, które oczekują czegoś więcej niż pana z syntezatorem. Znam się na muzyce bardzo dobrze, więc ciężko było mi znaleźć zespół, który zaspokoi moje oczekiwania. Dzięki Bogu się udało. Jedyny minus to oczywiście kasa, ale z narzeczonym uznaliśmy, że  muzyka na weselu to rzecz najważniejsza i warto wydać te kilkaset złotych więcej, na coś, co nam się naprawdę podoba. Mieliśmy jedynie obawy dotyczące repertuaru ( czy grają także muzykę dla starszego pokolenia), ale szybko się one rozwiały.

a mozesz napisac mi na priv ile bedziesz im placila??
My tez sie zapisalismy u nich jak narazie oloweczkiem a po nowym roku podpiszemy umowe.
strasznie podoba mi sie jak graja i w sumie po posluchaniu ich zaden zespol nie byl na tyle dobry.
tez tak jak Wy uwazamy ze na weselu muzyka to podstawa, wiec inwestujemy:)

mutaciatko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Ząbkowice Śl./Warszawa

Postprzez Bazyl1407 » Czw Lis 05, 2009 3:59 pm

Ja sobie ich chyba jednak odpuszczę. Najpierw umawiali się ze mną na 4200 a gdy chcieliśmy podpisać umowę raptem cena wzrosła do 4700:-( Trochę mi się przez to wydali niewiarygodni...
Bazyl1407
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Postprzez mutaciatko » Pią Lis 06, 2009 12:09 pm

Bazyl1407 napisał(a):
Ja sobie ich chyba jednak odpuszczę. Najpierw umawiali się ze mną na 4200 a gdy chcieliśmy podpisać umowę raptem cena wzrosła do 4700:-( Trochę mi się przez to wydali niewiarygodni...
nam w sumie nie podali konkretnej ceny tylko podali cene na rok 2010 i ze nie powinna sie ona zbytnio zmienic, tzn jakos bardzo duzo wiecej.
mam nadzieje ze nie wywina jakiegos numeru bo jak nie oni to nie wiem kto...

mutaciatko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez piculina » Pon Lis 09, 2009 2:10 pm

mutaciatko napisał(a):mam nadzieje ze nie wywina jakiegos numeru bo jak nie oni to nie wiem kto... </DIV>

Nie przesadzaj, tak piszesz jakby był jeden zespół we Wrocławiu.
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Żarów

Postprzez mutaciatko » Pon Lis 09, 2009 2:40 pm

piculina napisał(a):
mutaciatko napisał(a):mam nadzieje ze nie wywina jakiegos numeru bo jak nie oni to nie wiem kto... &lt;/DIV&gt;

Nie przesadzaj, tak piszesz jakby był jeden zespół we Wrocławiu.
owszem nie sa oni jedynym zespolem co nie zmienia faktu ze z tych zespolow ktore przesluchalam nie podoba mi sie zaden inny.

mutaciatko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez piculina » Pon Lis 09, 2009 4:40 pm

A jakich słuchałaś ?<br /><br />może tu coś znajdziesz z tego co można wyczytać o Celebrate to jest to zespół z podobnego "nurtu"<br /><br />http://www.przewodnikmp.pl/forum/topic4878.html<br /><br />zespołów grających na żywo ...
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez mutaciatko » Pon Lis 09, 2009 5:03 pm

piculina napisał(a):A jakich słuchałaś ?&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;może tu coś znajdziesz z tego co można wyczytać o Celebrate to jest to zespół z podobnego "nurtu"&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;http://www.przewodnikmp.pl/forum/topic4878.html&lt;br /&gt;&lt;br /&gt;zespołów grających na żywo ...

dziękuje za linka, ale wszystkie zespoly z tego linka juz byly brane pod uwage...

mutaciatko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez piculina » Pon Lis 09, 2009 5:50 pm

I nic Ci nie pasuje ? Czerwone Buty też nie ?
piculina
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Sticky&Sweet » Pon Lis 09, 2009 6:04 pm

witam serdecznie dziewczyny,
czy ktoras z was posiada namiary na zespol Celebrate??? .....

przypominam, że prośby o namiary również piszemy na priv
Moderka
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: WRC/GB

Postprzez mutaciatko » Wto Gru 29, 2009 9:24 pm

piculina napisał(a):I nic Ci nie pasuje ? Czerwone Buty też nie ?

no niestety nie, wole wokal damski...

mutaciatko
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez moriam » Nie Sty 31, 2010 9:05 am

szukam swiezych opini na temat tego zespolu. Wybierac bede miedzy nimi a Lady Stars.
Awatar użytkownika
moriam
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości