Kiedy wieczor panienski?

organizacja, przebieg, refleksje ...

Kiedy wieczor panienski?

Postprzez Mikaa » Pon Mar 23, 2009 4:29 pm

Ile przed slubem najlepiej zrobic panienski?
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Pon Mar 23, 2009 6:07 pm

Zawsze spotykałam się z tym że wieczór panieński i kawalerski odbywał się na tydzień przed ślubem, w piątek lub w sobotę.
Choć my będziemy robić na 2 tygodnie przed ślubem, bo tydzień przed bawimy się na weselu o znajomych :)
Zresztą nie powinnaś się tym marwtić, od tego masz świadkową i przyjaciółki, by zorganizowały Ci wieczór panieński :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez Mikaa » Pon Mar 23, 2009 6:39 pm

Dzieki Aniolku:))wiem i nie martwie sie tylko bylam ciekawa kiedy najlepiej,bo robie przyjaciolce:))i tez bywalam na panienskich tydzien/2 tyg.przed.I tak mysle moze miesiac przed bedzie fajnie?I czy to w ogole jest jakos jasno okreslone czy dowolne?
Mikaa

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Pon Mar 23, 2009 6:46 pm

Ja myślę, że nie ma gdzieś jasno powiedzianego, że ma być w jakimś określonym dniu. Ale tak się chyba przyjęło, że to tydzień wcześniej. Ja bym odradzała miesiąc wcześniej z tego powodu, że wieczór panieński jest "ostatnim wyjściem" jako panna.  A jak zrobisz to 4 tygodnie wcześniej, to nie będzie miało takiego wydźwięku. A tak, tydzień wcześniej, czyli ostatni weekend "na wolności" :) jakoś najbardziej mi to pasuje.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Mikaa » Pon Mar 23, 2009 6:54 pm

W sumie tak powinno byc -ostatnie wyjscie jako panna,nawet o tym nie pomyslalam:))no to juz wszystko wiem-tydzien przed!!:)
Mikaa

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Pon Mar 23, 2009 7:03 pm

No chyba będzie najlepiej :) Pamiętam, że w USA byłam na wieczorze panieńskim na dzień przed ślubem, ale u nich to norma :)  Wszystkie byłyśmy skacowane, a najbardziej panna młoda, ale już od 7 rano walczyłyśmy o dobre samopoczucie i nieskazitelny wygląd w salonie SPA na koszt młodej :) Co kraj to obyczaj... :)
Ostatnio edytowany przez Aniołek z piekła rodem, Pon Mar 23, 2009 7:15 pm, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Mikaa » Pon Mar 23, 2009 7:09 pm

No to ladnie Dobrze ze u nas nie ma takich zwyczajow,bo nie chcialabym byc skacowana juz przed slubem:)))Ale za to moze Panna Mloda miala mniejszy stres,bo byla bardziej wyluzowana
Mikaa

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>