Jaką kwiaciarnię wybrać ?

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Re: Jaką kwiaciarnię wybrać ?

Postprzez Rudzia » Pią Mar 25, 2011 8:29 pm

O fajnie:)

my bierzemy slub w kosciele NMP na PIasku
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez mariola1982 » Sob Mar 26, 2011 2:15 am

Dziewczyny mozecie napisac mi na priva ile placicie.Ja bede w Polsce dopiero w maju,tez chyba zdecyduje sie na Glorioze.
Z gory dzieki.
[url=http://www.przewo[url=http://www.przewodnikmpdnikmp.pl][/url]
Awatar użytkownika
mariola1982
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Dorek » Sob Mar 26, 2011 1:18 pm

Rudzia napisał(a):ja tez juz wybralam, tak jak chcialam wybralam gloriose na nowym dworze, od razu sie z pania zrouzmialam, zaproponowala mi kilka fajnych rozwiazan ktore idelanie pasowaly do calej mojej wizji tego nia no wiec moge powiedziec ze jestem zadowola bo wlsnie tego oczekiwalam, a cenowo wyszlo mniej wiecej tyle ile zalozylam...")

To nie Nowy Dwór :P Tylko Gądów :D

Dziękujemy i polecamy: Sala Balkon, Witold i Iwona- fotografia, Wokutuner- video, Gawenda Dance, Cukiernia Joker, Violetta- kwiaty, Daria Drozdalska- Kachnikiewicz- makijaż,
Awatar użytkownika
Dorek
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez karoline81 » Śro Kwi 13, 2011 12:05 pm

Bukiet miałam z gloriozy - przepiękny. Kolory i bukiet idealnie takie jakie sobie wymarzyłam - polecam !
karoline81
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Rudzia » Czw Lip 21, 2011 8:02 pm

no coz...chyba sie powtorze ale tez mialam bukiet z gloriozy.....nawet nie marzylam ze bedzie tak piekny..szczerze i goraco polecam ta kwiaciarnie wszystko zgodnie z zamoiwienie milo profesjonalnie a efekt naprawde WOW, ciezko bylo mi sie rozstac z bukietem bo byl przepiekny, tak jak mowie znacznie lepszy niz marzylam, jak bede miec zdjecia na pewno wkleje....i szczerze polecam ta kwiaciarnie.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez Kajkolcia » Wto Sie 09, 2011 9:27 pm

Dziewczyny a ile wcześniej trzeba zamówić taki bukiet ślubny? I które by były dobre kwiaciarnie, albo jaką w ogóle polecacie?
Awatar użytkownika
Kajkolcia
super gaduła
super gaduła

Postprzez klis83 » Wto Sie 09, 2011 11:30 pm

zastanawiam się nad wyborem kwiatów do bukietu ślubnego. Tak jak każda z Was chcę, aby był on wyjątkowy. Zastanawiam się nad skromnym bukietem z frezi, to piękne kwiaty. Co o tym myślicie?
klis83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Strzelin

Postprzez Phatka » Śro Sie 10, 2011 5:44 am

Z tego co kojarzę... chyba Rudzia w tym roku miała bukiet z frezji... i bardzo zachwalała, nawet zapach był do zniesienia :)

Awatar użytkownika
Phatka

Postprzez Anyalicious » Czw Sie 11, 2011 11:39 am

Dziewczyny mam pytanko, możecie napisać tutaj lub na priv'a ile płacicie za bukiet i dekorację Kościoła w Gloriozie? Bo niektóre kwiaciarnie mają takie ceny, że strach się bać ;)
Anyalicious
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez madeleine013 » Czw Sie 11, 2011 12:09 pm

ja za moj bukiet w gloriozie płace 350 zł  - a dekoracja koscioła u nich to kwota od 500 do 1000 zł - to zalezy co wezmiesz...

odnosnie koscioła .... a jaki to kościól? ja swoj dekoruje czesciowo saam a czesciow zamaiwam własnie wgloriozie ... i w sumie wyjdzie mi około 600 zł z tym ze jest para po mnie i sie składamy.... - jesli chodzi o dekoracje koscioła to chetnie doradze i pomoge ew podesle zdjecia w wolnej chwili tego jak dekoruje kosciół gloriosa

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez madeleine013 » Czw Sie 11, 2011 12:13 pm

ja w gloriosie termin na wrzesien rezerowwałam w maju ... lepiej z wyprzedzeniem.. odnosnie bukietow slubnych - to mimo ze tanie tam nie sa to sa godne polecenia .... bo trwałe... i slicznie wykonane także tutaj bez wachania gloriosa,,, co do innycg rzezcy tez wszytsko robia cudnie ale sa drodzy wiec to juz zalezy ile kto moze i chce wydac na kwiaty....

madeleine013
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez panna_anna » Czw Sie 25, 2011 10:51 pm

Ja za bukiet w Gloriozie płaciłam 200 zł.
Za kościół- coś ponad 700.
Z całego serca polecamy: hotel AZYL, cukiernia Sośniccy-Lechowscy, zespół Mariachi, Pospieszni- foto, MasterFilm, kwiaciarnia Glorioza, wizażystka p. Magda Maja Lewicka
panna_anna
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: W-wa/W-w

Postprzez natalinda » Wto Gru 31, 2019 7:59 am

Polecam Wam to miejsce:
http://www.kwiaciarnialublin.pl/

Zamawiałam tam kwiaty na ślub oraz jestem bardzo zadowolona. Kwiaty przepiękne, dokładnie takie jakie chciałam, nie moglam sobie wymarzyć ładniejszego bukietu :)
Awatar użytkownika
natalinda
często tu wpadam
często tu wpadam

Poprzednia

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>