Jaką kwiaciarnię wybrać ?

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Postprzez jasada » Nie Paź 18, 2009 7:16 pm

Czy znacie jakąś kwaiaciarnie, która jest w stanie zrobic bukiet idealny jak ze zdjęcia i nie zaskoczy mnie niebotyczna ceną, myśle o cenie w granicach normy, 150-250zl? Najlepiej gdzies w Srodmiesciu.
Awatar użytkownika
jasada
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez nurse8 » Pon Paź 19, 2009 8:52 pm

Ja mogę popecić panią Wiolette z kwiaciarni w Leśnicy. Bukiecik był przepiękny i taki jak chciałam. Kosztował 200 zł. Dodatkowo zachwyciła nas pięknymi bukietami dla rodziców.
Awatar użytkownika
nurse8

Miejscowość: Wrocław

Postprzez muszka » Pon Paź 19, 2009 9:07 pm

dodam tylko ze moj slub byl w czerwcu i robila mi go bardzo mloda dziewczyna ,ale ze wlascicielka dopuscila do wydania takiego bukietu to skandal.Uwazajcie dziewczyny bo ja musialam pojsc ze zwyklym bukietem z innej kwiaciarni do slubu na reklamacje nie bylo juz czasu bo po slubie wyjezdzalismy a nie chcialam rodzinie psuc nerwow.

muszka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez raskasia » Wto Paź 20, 2009 4:37 pm

A ja polecam Panią Marię z flo-art. Zrobiła nam piękny bukiet, butonierkę, załatwiła kwiaty we włosy oraz cudowny kosz dla rodziców z kwitnących kwiatów. Wszystko dostarczyła na wskazany adres:)

Awatar użytkownika
raskasia
super gaduła
super gaduła

Postprzez 22Megan22 » Pon Paź 26, 2009 9:17 am

Witam ,

polecam kwiaciarnię w Leśnicy - Wrocław, ul. dolnobrzeska. Tam na przystanku, obok Hermesu.
Niesamowita kobieta tam sprzedaje. Sama chodziłam i szukałam odpowiedniej kwiaciarni, tak aby póżniej nie było przykrych niespodzianek.
Chodziłam tak po kwiaciarniach i jedynie co mi oferowano to katalogi do przeglądnięcia...A Tam w Lesnicy.. kobieta ze mną na wstepie rozmawiała chyba z godzinę...pytała sie o suknię, o moje wyobrażenia, o kolorystykę, podała mi mnóstwo pomysłów, pokazała swoje projekty,  a dopiero na sam koniec rozmowy wręczyła katalogi.
Jestem niesamowicie zadowolona! Bukiet Ślubny wyglądał dokładnie jak sobie wymarzyłam, a przede wszystkim wszystko wyglądało tak jak to wcześniej ustaliłam z Tą Kobieta.

Serdecznie polecam!

pozdrowionka
;
22Megan22
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez nurse8 » Sob Paź 31, 2009 9:15 pm

22Megan22 napisał(a):Witam ,

polecam kwiaciarnię w Leśnicy - Wrocław, ul. dolnobrzeska. Tam na przystanku, obok Hermesu.
Niesamowita kobieta tam sprzedaje. Sama chodziłam i szukałam odpowiedniej kwiaciarni, tak aby póżniej nie było przykrych niespodzianek.
Chodziłam tak po kwiaciarniach i jedynie co mi oferowano to katalogi do przeglądnięcia...A Tam w Lesnicy.. kobieta ze mną na wstepie rozmawiała chyba z godzinę...pytała sie o suknię, o moje wyobrażenia, o kolorystykę, podała mi mnóstwo pomysłów, pokazała swoje projekty,  a dopiero na sam koniec rozmowy wręczyła katalogi.
Jestem niesamowicie zadowolona! Bukiet Ślubny wyglądał dokładnie jak sobie wymarzyłam, a przede wszystkim wszystko wyglądało tak jak to wcześniej ustaliłam z Tą Kobieta.

Serdecznie polecam!

pozdrowionka
Nie wiem czy nie pisałam o tej samej florystce:-)
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez ankapiontak » Pią Lis 06, 2009 8:59 am

ja chyba nigdy sie nie zdecyduje na jeden ostateczny bukiet :))) od miesiaca przegladam zdjecia i mam istny zawrot glowy ... a jeszcze dla druhny ... uwielbiam kwiaty i chcialabym miec wszystkie ;)
najbardziej smieje sie z reakcji mojej mamy kiedy przypartuje sie jak to wszystko wyglada w dniu dzisiejszym a jak przygotowania wygladaly gdy ona brala slub :))
ankapiontak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gloriosa1 » Czw Lis 19, 2009 3:57 pm

hej jeśli mogę coś powiedzieć,chodzi o bukiet ślubny taki jak na zdjęciu powiem tak NIGDY nie będzie identyczny.a dlaczego ponieważ każdy kwiat jest inny inaczej sie układa,wcześniej robił go ktoś inny np inna technika wykonania każdy florysta robi inaczej ma swój styl wyjdzie jedynie podobny lub bardzo podobny a nie identyczny.No i popieram panią kwiaciarkę wcześniej wspomnianą uważam że nie sztuką jest "rzucić" katalogi przed nos.Właściwie każda pani młoda wchodząca do kwiaciarni nie wie konkretnie co chce albo wogóle nie jest zdecydowana.Po to są te panie aby pomogły i doradziły naprowadziły co jest ważne a co czasami warto pominąć lub na co zamienić .Także uważam że to duży plus.powiem nawet że sama tak robię i powiem że naprawdę mam grono zadowolonych klientek które wracają.Ja też lubię być dobrze obsłużona,  
więc twierdzę aniu abyś udała się do takiej kwiaciarni gdzie naprawdę pomogą ci i obpowiednio cię nakierują abyś była zadowolona
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez evvelina » Czw Gru 03, 2009 12:59 pm

co sądzicie o Kwiaciarni Baranowska ?
evvelina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez jasada » Czw Gru 03, 2009 1:54 pm

Zajrzałam na tronę bukietów Baranowskiej i mnie osobiście  niezbyt się podobają, zbyt futurystyczne. Jestem dość tradycyjna, ale każdy ma swój gust. Najlepiej będzie jak się przejdziesz do kwiaciarni, przejrzysz katalogi i popytasz. Powodzenia w szukaniu tego jedynego bukietu bo ja wciąż nie wiem czy róże białe czy czerwone :)
Awatar użytkownika
jasada

Postprzez berbyll » Czw Gru 03, 2009 2:33 pm

Ja na szczęście co do kwiaciarni nie będę miała problemu. Na moim osiedlu kobieta robi tak piękne bukiety, ze na pewno do niej zwrócę się  o wykonanie. Do tego jest bardzo miła i chętna do pomocy w razie jakiś nagłych wydarzeń.

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez Anetaf » Śro Gru 16, 2009 5:30 pm

Ja chyba zamówię w kwiaciarni na ul. Nowowiejskiej - tylko nie pamiętam nazwy. Panie miłe i bardzo elastyczne co do bukietów.
Anetaf
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mikaa » Wto Lut 02, 2010 8:49 pm

A ja zastanawiam sie nad Glorioza albo Kwiaciarnia Artystyczna albo Dekoratornia Lary i Penaty-po przejrzeniu ich stron widze,ze maja ciekawa oferte i ladne bukiety.Mozecie polecic ktoras z nich?:)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Kamila » Wto Lut 09, 2010 3:45 am

Ja miałam bukiet i dekorację samochodu z takiej niedużej kwiaciarni na Klecinie.
Byłam bardzo zadowolona.
Codziennie zagłosuj na tego szkraba i poproś znajomych http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_nosz ... onkurs/115  

Kamila
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez dzinka » Wto Lut 09, 2010 11:20 am

zagłosowałam :D

juterko też... Malusi Słodziszek  aniołek

Awatar użytkownika
dzinka

Miejscowość: z domku :)

Postprzez paulinka25 » Śro Mar 03, 2010 12:37 pm

Ja słyszałam dużo pochwał o gloriozie, ale sama nie iwem jeszcze gdzie kupię, może na solnym-duży wybór i taniej chyba.
Awatar użytkownika
paulinka25
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez aggg » Pią Mar 19, 2010 12:45 pm

.
Ostatnio edytowany przez aggg, Śro Cze 02, 2010 9:04 am, edytowano w sumie 1 raz
aggg
super gaduła
super gaduła

Postprzez Mikaa » Pią Mar 19, 2010 12:58 pm

Ja juz wybralam i tak jak pisalam w innym watku nie zamierzam placic niewiedomo ile za prosty bukiecik z czerwonych lub rozowych roz, czyli taki jaki ja chce.Bo niektorym kwiaciarniom sie troszke poprzewracalo z cenami!
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez jamaica » Pią Mar 19, 2010 2:57 pm

owszem, alma robi piękne bukiety, ale z cenami wariują, za samo hasło ślub płaci się krocie...chciałam u nich zamawiać, ale przesadzili przy wycenie i szukam teraz innych rozwiązań.
Awatar użytkownika
jamaica
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez aggg » Pią Mar 19, 2010 2:58 pm

.
Ostatnio edytowany przez aggg, Śro Cze 02, 2010 9:05 am, edytowano w sumie 1 raz
aggg
super gaduła
super gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>