Dobry dietetyk we Wrocławiu.

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

Re: Dobry dietetyk we Wrocławiu.

Postprzez Martusia1983 » Sob Maj 18, 2013 7:42 pm

A ja polecam p. Anię :) Dzięki niej bardzo szybko schudłam przed ślubem. Potem chodziłam do niej na stabilizację i chyba dzięki temu - mimo szybkiej utraty wagi - nie przytyłam ani kg :)
Tu link w którym znalazłam obecne dane gabinetu:
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/408 ... we/Wroclaw

Wszystkim pannom młodym życzę powodzenia! za tydzień bierze ślub moja siostra, co mnie skłoniło do ponownego odwiedzenia forum...
Martusia1983
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ellcia » Wto Gru 03, 2013 4:20 pm

moja przyjaciółka na rok przed ślubem zaczęła chodzić do dietetyka w poradni Alter Ego i z tego co mówiła było bardzo sympatycznie no i zmieściła się w wymarzoną suknię, niestety nie pamiętam jak się nazywał dietetyk, ale w razie czego mogę podpytać
ellcia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lilia » Czw Sty 02, 2014 7:47 pm

Z czystym sumieniem polecam Ewę Przesmycką z Red Apple we Wrocławiu. Najpierw pomogła mi zmieścic sie w sukienke marzeń, a teraz odchudza mnie po ciąży :)
lilia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez zuzana » Czw Sty 02, 2014 8:12 pm

lilia napisał(a):Z czystym sumieniem polecam Ewę Przesmycką z Red Apple we Wrocławiu. Najpierw pomogła mi zmieścic sie w sukienke marzeń, a teraz odchudza mnie po ciąży :)

Lilia a ile schudłaś i jak szybko? Martwię siw, ze już troche dla mnie za późno na odchudzanie u dietetyka :(
zuzana
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lilia » Czw Sty 02, 2014 8:20 pm

Zuzanna przed ślubem straciłam 12kg. Dieta była przyjemna, bo dietetyczka przepisała mi w jadłospisie dokładnie to co lubię i co umiem sama przygotować. Poszło gładko, nie spodziewałam się, że można tyle schudnąć bez tych głodzacych diet cud :) Naprawdę polecam Ci dietetyczke. Zdrowo i przyjemnie, a nie ciągle na głodzie plus te nerwy przedweselne. brrr.... Jak chcesz wiecej info pisz na priv :)
lilia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez angie-as » Pią Sty 17, 2014 11:43 am

Ja nie polecam. Zbyt mała liczba kcal jeśli ju z to ja skorzystałam z pomocy Pani dietetyk z Nysy. Słyszałam,że ostatnio dojeżdża też do klienta. Jadłospis ułożoną przez nią działa i nie jest męczący! Nazwiska nie pamietam ale to cetrum Dietetyczne Avocado i pani Angelika
angie-as
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez PannaMaja » Pon Sty 20, 2014 3:06 pm

Ja wychodzę za mąż już w marcu!!! :) Co przyjdę do salon zmierzyć moją suknię z jakąś biżuterią lub nową fryzurą, Pani się wk.... że mam znowu luzy :) Pół roku temu zabrałam się do odchudzania z Panią Mileną z centrumzo.pl i żałuję że nie zrobiła tego wcześniej!!. Zawsze stosowałam diety bardzo restrykcyjne itd. z końcowym efektem jojo :/ Teraz nie chciałam ryzykować! Okazało się że na diecie nie głoduję i jeszcze jem takie dania jakie lubię. Więcej już nie chcę chudnąć ale chodzę na kontrolę co 2 tyg. i jest ok. Dziewczyny nie oszczędzajcie na dietetyku :) Co do ceny :) to ja wzięłam program za 400 zł.
PannaMaja
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Niobe » Pon Lut 24, 2014 1:16 am

Tak się złożyło, że po wakacjach zastosowałam dietę warzywno-owocową Ewy Dąbrowskiej, ale nie dla chudnięcia (dla mnie niewskazane), tylko dla zdrowia, bo gin. wykrył mi torbiel na jajniku.
Nie wiem ile wtedy schudłam, bo nie mam wagi , ale przy kontroli torbiela niet.
Natomiast Mój troszeczkę w tamtym czasie był... obfitszy i poprosił mnie o plan żywieniowy nie wiem ile na kg, bo jak wspomniałam, nie mamy wagi, ale rozmiar spodni mniej. I tak się teraz chłop trzyma, a jedyna rzecz, którą mu właściwie odstawiłam, to mleko ze słodkimi płatkami rano i biały chleb.
Za to chleby całkiem czarne (te ciężkie niewyrośnięte typu pumpernikiel), wafle ryżowe, jogurt grecki, a właściwie bałkański, bo mu zasmakował i płatki oparte na owsie i suszonych owocach. Reszta tak jak dotąd - sery, jajka, szynki, pomidorki suszone, na obiad mięcho i ziemniary, jak robię fryty, to Mój patrzy na mnie złowrogo, no i dalej żremy trochę słodyczy
Ale dzisiaj zauważyłam, że Mój już nawet brzucha nie ma - tzn. tej niepokojącej mni wcześniej zawiązki tzw. mięśnia piwnego.
To fakt - alkoholu też jednak mniej ostatnio spożywa.
Żeby była jasność, kg nie podam, bo nie będę zmyślać, ale garnitur kupił 170/96/82 (wzrost/klata/pas)
Ja 160/75/61/88

Niestety, nie wiem dlaczego, żadne koleżanki nie chcą słuchać moich rad

No ale cóż, jak już ktoś wspomniał - różne są przyczyny nadwagi i z tym nie zamierzam dyskutować.

Awatar użytkownika
Niobe
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez ZuzaRadz » Czw Lis 12, 2015 10:48 pm

Ja od jakiegoś czasu (2 miesiące) pracuje nad swoją sylwetką pod nadzorem p. Asi z poradni dietetycznej Good Habits. Schudlam 9 kg.  Powoli zaczym odstawiać słodycze i nawet nie przychodzi mi to z wielkim bólem :D Codziennie ćwicze ok 30 min (mam dobrane ćwiczenia) i jem więcej posiłków niż przed dietą :o Wystarczy odpowiednie prowadzenie przez dietetyka i wsparcie i spokojnie można osiągnąć cel:) DO mojego wesela zotał prawie rok, wiec jeszcze bedzie ze będzie ze mnie dzaga! ^^
ZuzaRadz
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez majka_85 » Pon Lis 21, 2016 6:52 pm

Z Ciężkimi przypadkami świetnie radzi sobie Pan Milewcz - przyjmuje kawalek od Wrocka w Legnicy. Tu jego numer: 665 97 96 97. Na pewno na początku będzie chciał zobaczyć Twoje wyniki żeby mieć pewność czy tycie nie jest spowodowane złym stanem zdrowia.
majka_85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>