Zageszczenie i przedluzenie wlosow

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Zageszczenie i przedluzenie wlosow

Postprzez Mikaa » Śro Lut 25, 2009 8:40 pm

Gdzie we Wroclawiu dobrze i profesjonalnie robia takie zabiegi?Ktory salon polecacie?I czy to bardzo niszczy wlosy?
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

przedłużanie włosów

Postprzez carmen » Czw Lut 26, 2009 9:35 pm

Ja przedłużyłam włosy w salonie AP BOSS, wyglądają pięknie i naturalnie, a noszę je już 6 miesięcy...sama nie wierzyłam, że będą tak długo ładnie wyglądać. To jest metoda Graet Lengths-najlepsza na rynku. Miałam włosy prawie za brode, przedłuzylam do lini stanika. Koszt 100 pasemek około 3000 zl (ze wszytskim, szczotka, szampon,odżywka, wycieniowanie zeby sie układały) Zabieg trwał 5h:) warto!!!
carmen
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez carmen » Czw Lut 26, 2009 9:38 pm

acha:) włosy nie są zniszczone:) kila pasemek mi sie zsuneło (na 100 około 10 zsunęłam) pasemka sa doczepiane od spodu. jedyny mankament, to ze po kilku miesiącach zaczynaja sie troche kołtunić:) wieć trzeba "dredy" od spodu rozczesywać, ale to nie jest duży problem:)
carmen
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mikaa » Czw Lut 26, 2009 9:39 pm

hmm brzmi fajnie:)A powiedz czy bardzo sie niszcza wlosy po tym?
Mikaa

Postprzez Mikaa » Czw Lut 26, 2009 9:40 pm

acha:)A ile mozna trzymac raz zrobione wlosy?
Mikaa

Postprzez Mikaa » Czw Lut 26, 2009 9:44 pm

Bo wiesz  duzo eksperymentow robilam na glowie i boje sie o kondycje wlosow po sciagnieciu.Kiedys mialam doczepiane warkoczyki i bardzo dlugo wlosy musialy dojsc do siebie...Czy t a metoda temu zapobiega czy nie da sie zapobiec?
Mikaa

Postprzez carmen » Nie Mar 01, 2009 10:04 pm

Moje wloski trzymaja mi sie juz 6 miesiecy, jak pisalam wczesniej zsunelam 10 pasemek, wiec zostalo 90:) podcielam je troche, zeby wygladaly naturalnie, nawet moi znajomi sie nabieraja, mysla ze zapuscilam wlosy;) naprawde nie wygladaja jak sztuczne kosmyki dresiary z dyskoteki (za przeproszeniem) :) wlosy sa doczepiane od spodu, wiec nawet jest sie zniszcza , to te od spodu;) moje w kazdym razie maja sie dobrz, a mam wlosy cienkie i delikatne. Caly czas biore jakies tam witaminki na wlosy cere i paznokcie, nie wychodza mi garsciami, jest ok. Piekne wlosy to bylo moje marzenie, ktore spelnilam:) nie wiem ile jeszcze wytrzymaja...minelo 6 miesiecy i wciaz jest ok, moj wlos jest w dobrej kondycji...podejrzewam ze za 4 miesiace w tym samym salonie je sciagne i zaloze nowe...bo juz sie uzaleznilam hihi
polecam
papa
carmen
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez carmen » Nie Mar 01, 2009 10:06 pm

no i poczytaj o tej metodzie...bez zgrzewow, bez kleju, bez tulejek. Jak dotykam to czuje takie drobne tasiemki, spojone one byly razem z wlosem doczepianym na jakies fale ultradzwieki czy cos takiego:) w kazdym razie wlosa nie niszczy.
carmen
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mikaa » Pon Mar 02, 2009 4:08 pm

Poczytalam sobie o tej metodzie i chyba sie zdecyduje :)))
Mikaa

Postprzez carmen » Pią Mar 06, 2009 9:23 pm

ja nie zaluje:) wydalam sporo kasy, ale coz...raz sie zyje:):):) to byl wydatek jednorazowy, a przyjemnosc dluga:) pozdrawiam!
carmen
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Maj 12, 2009 5:43 pm

Przedłużyłam sobie włoski :) Jestem bardzo zadowolona, pierwszy raz w życiu mam włosy do pasa :):):) Są trochę trudne w pielęgnacji, bo takie długie, ale przynajmniej spełniłam marzenie swojego życia i po jakimś czasie na pewno skrócę. Co do ślubnej fryzury, to jeszcze nie wiem, czy zostanę w przedłużonych czy będę miałam tylko swoje, czas pokaże.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez Mikaa » Wto Maj 12, 2009 5:46 pm

Kochana a jaka metoda?I ile zaplacilas?A moze masz jakas fotke?:))
Mikaa

Postprzez Amala » Wto Maj 12, 2009 5:49 pm

Aniołku, no właśnie wklej jakieś zdjęcie  :D Też kiedyś o tym myślałam, ale w sumie teraz mam włosy za łopatki, więc nie potrzebuje, same urosły  :D
Amala

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Maj 12, 2009 5:59 pm

Zapłaciłam tylko 500 zł. Jedyny mankament to to, że trzeba dojechać do Warszawy, ale jakoś dałam radę. Metoda to keratyna, mam takie malutkie zgrzewy pod włosami. W niczym one nie przeszkadzają, ale przez pierwsze dni swędzi głowa :) Zdjęcie wkleję dopiero jutro laseczki, bo dzisiaj nawet nie byłam głowy i włosy mam związane w kucyk, a jutro je ładnie wyprostuję i cyknę fotkę. Moje włosy też już były za łopatki, ale nie są bardzo gęste, a mi się marzyło mieć takie długie, grubaśne :) Kolorystycznie niczym się nie różnią od moich i wszyscy faceci się za mną oglądają :) hehehehehe Jednak włosy to ozdoba, nie ma co...

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Mikaa » Wto Maj 12, 2009 6:09 pm

A ta metoda jest bezpieczna dla wlosow,nie niszczy?Ja tez mam zamiar przedluzyc sobie wloski,ale to przed slubem:))
No to czekamy na foteczki:))
Mikaa

Postprzez Mikaa » Wto Maj 12, 2009 6:12 pm

A i powiem Ci,ze 500 zl to malutko.Ja slyszalam o 2000-3000 ale to moze inna metoda bylo;)
Mikaa

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Maj 12, 2009 6:20 pm

Moja metoda też normalnie tyle kosztuje, ale mi robiła babka ze swoją działalnością gospodarczą, ale bez swojego salonu, w warunkach domowych ( stąd niska cena ). Widziałam jej zdjęcia, komu przedłużała włosy, więc domyślam się, że jest w tym dobra, skoro takie gwiazdki przychodzą właśnie do niej. Wiadomo, żaden fryzjer nie powie, że jakaś metoda niszczy włosy, więc prawdę mówiąc nie wiem. Babka mnie zapewniła, że włosy na pewno nie będą zniszczone, ale jak będzie to się okaże dopiero jak zdejmę.
A Tobie Martitko proponuję przedłużyć włosy na miesiąc przed ślubem, nie wcześniej i nie później. Uwierz mi, że trzeba się do nich przyzwyczaić, nauczyć pielęgnować i umieć je nosić. Jeśli planujesz mieć włosy upięte to też odradzam, bo jak się wysoko podniesie te włosy, to widać zgrzewy. Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Mikaa » Wto Maj 12, 2009 6:24 pm

Rozumiem:))
A powiedz czy przy zwyklej kitce jakbym chciala wyzej to juz bedzie widac te zgrzewy??:/
Mikaa

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Maj 12, 2009 6:28 pm

Myślę, że to zależy od wyjściowej gęstości Twoich włosków, koloru i tego jak wysoko ma być ten kucyk. Ja mam teraz bardzo ciemne włosy, własne są średnio gęste, a kitkę noszę z tyłu tak na wysokości oczu lub ciut wyżej i nie widać. Jak próbowałam zrobić jeszcze wyżej to gdzieniegdzie było widać zgrzew, ale jestem niemalże pewna, że ktoś kto się nie zna, nie zauważy tego :) Generalnie najlepiej jest przedłużać ciemne włosy, wtedy zgrzewy są najmniej widoczne.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Postprzez Mikaa » Wto Maj 12, 2009 6:34 pm

Ja mam ciemno brazowe wloski i tez srednio geste.A  czesto lubie spinac w kucyk,tak wlasnie na wysokosci oczu i wyzej,dlatego spytalam
A powiedz ile bedziesz je nosic?
Mikaa

Następna

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>