makijaż permanentny

jak dbamy o ciało, zabiegi i upiększanie

makijaż permanentny

Postprzez nana » Czw Lut 19, 2009 6:50 pm

dziewczyny::: czy któraś z Was robiła sobie makijaż permanentny we wrocławiu (w szczególności usta). możecie polecić jakąś metodę miejsce. Czy ktos słyszał o Mariannie?
n.
Awatar użytkownika
nana
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Re: makijaż permanentny

Postprzez angelika » Nie Cze 28, 2009 8:04 am

nana napisał(a):<DIV><FONT face=Verdana color=#434343 size=2>dziewczyny::: czy któraś z Was robiła sobie makijaż permanentny we wrocławiu (w szczególności usta). możecie polecić jakąś metodę miejsce. Czy ktos słyszał o Mariannie?</FONT></DIV><DIV><FONT face=Verdana color=#434343 size=2></FONT> </DIV><DIV><FONT face=Verdana color=#434343 size=2>n.</FONT> </DIV>
Osobiście nie robiłam, aczkolwiek moja koleżanka zrobila sobie usta i brwi. Na początku wyglądała ,,dziwnie" ( tak około tygodnia). Kontury ust i brwi były bardzo wyraziste:/ Ale teraz wygląda zawsze świeżo i zadbanie.Niestety nie robiła tego we Wrocławiu:/ Także nie mogę polecic , gdzie najlepiej robić makijaż permanentny:/ Ale na pewno warto! :)
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez 81anecia81 » Śro Gru 09, 2009 11:53 pm

Ja się z Tobą nie zgodzę co do makijażu permanentnego, moim zdaniem nie warto, dlaczego? dlatego, że widziałam jak to wygląda kiedy "schodzi" kiedy jest już trochę na twarzy i wygląda to conajmniej nie estetycznie, nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć w każdym razie porażka, jak jest świeży wiadomo - wszystko pięknie, ładnie, ale jak jest wypłowiały i z przerwami to koszmar. Nie uważam tego za nic estetycznego, wręcz przeciwnie. Nie lepiej się pomalować?
Awatar użytkownika
81anecia81
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Hella » Pon Gru 14, 2009 1:44 pm

81anecia81 napisał(a):<DIV>Ja się z Tobą nie zgodzę co do makijażu permanentnego, moim zdaniem nie warto, dlaczego? dlatego, że widziałam jak to wygląda kiedy "schodzi" kiedy jest już trochę na twarzy i wygląda to conajmniej nie estetycznie, nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć w każdym razie porażka, jak jest świeży wiadomo - wszystko pięknie, ładnie, ale jak jest wypłowiały i z przerwami to koszmar. Nie uważam tego za nic estetycznego, wręcz przeciwnie. Nie lepiej się pomalować?</DIV>

O to zazwyczaj chodzi, że kobieta nie robi tego jednorazowo! Czyli jak już barwnik schodzi to wtedy się robi nowy. a zawsze powinna byc mozliwsc by kosmetyczka poprawila co nieco.

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez angelika » Pon Gru 14, 2009 8:25 pm

No niestety:/ to jest minus takiego makijażu, żeby wyglądać świeżo, trzeba co jakiś czas poprawiać. No ale to jest myślę jedyny minus;) Reszta to same plusy;D
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez tra1823 » Śro Maj 22, 2013 8:55 am

Nie robiłam, ale moja dobra znajoma robiła sobie ten zabieg i, rzeczywiście, efekt jest widoczny, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Teraz z kolei namawia mnie na ten zabieg i jestem bliska, żeby się skusić. Poza tym, salon już w jakimś sensie mam sprawodzony (ona robiła ten zabieg w Denique w Pasażu Grunwaldzkim) i wiem, czego mogę się spodziewać, więc w sumie, dlaczego nie... Tak jak mówiłam, efekt jest pozytywnie widoczny, więc wiem, że się nie zawiodę.
tra1823
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mish » Sob Lip 20, 2013 4:40 pm

Ja lubię zmiany, więc permanentny chyba odpada. Za szybko by mi się znudził :P
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ZuzaZu » Pon Lip 29, 2013 10:43 am

Ja nie wychodzę z basenu, więc to idealne dla mnie.
ZuzaZu
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez anisiek » Pon Lis 16, 2015 12:42 pm

Nie robiłam i szczerze mówiąc nie zrobiłabym sobie. Lubię jednak czasem wyglądać naturalnie, czysto i bez make up.
anisiek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Sylwetka i ciało

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>