kolorowe buty do ślubu, czyli złam nudną biel

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez Dżoana » Czw Lut 19, 2009 9:37 am

Gatto napisał(a):
ja mam jasnorozowe elementy w sukience i tez sie tak wlasnie nad jasnorozowymi butkami zastanawiam...tylko gdzie takie znalezc....
Gatto ja się natknęłam na takie:
image file name: 2ka31ca1739f.jpg

Awatar użytkownika
Dżoana
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Klaudusia » Czw Lut 19, 2009 10:12 am

Tak świetny pomysł z tymi kolorowymi butkami. Moja kuzynka w tamtym roku już miała na swoim ślubie. Do białej sukni miała różowe buty, wyglądało to oszałamiająco. Ja nie mogłam wyjść z podziwu, świetnie się odbijały te buty od tej białej sukni. Goście nie mogli się nadziwić całością :) Świetny pomysł kobity, zaryzykujcie a zobaczycie, że furrorę zrobicie :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez fiorka » Czw Lut 19, 2009 10:15 am

Ja chyba jakas tradycyjna za bardzo jestem ale nie moge sie przekonac do kolorowych butow. Generalnie biale mi sie nie podobaja, ale akurat do slubu do bialej sukni to jedyne ktore mi pasuja.No chyba ze sukienka ma jakies delikane wstawki, np lekko rozowe i do tego rozowe butki...
Ale to wszystko kwestia gustu i kazda za nas powinna sie ubrac tak by czuc sie dobrze:)) Gratuluje odwagi dziewczyny:)
Awatar użytkownika
fiorka
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Klaudusia » Czw Lut 19, 2009 10:20 am

Nie, nie miała żadnych różowych wstawek w sukni. Miała sexowną suknię, chciała wyglądać "innaczej" niż zwykła panna młoda. Swoją drogą, to odważna była od stóp do głów :) Ale dziewczyny więcej odwagi, to My Młode mamy się odznaczać na swoim weselu. To jedyny taki dzień w życiu. Można sobie pozwolić...
Oczywiście, że kazda z nas powinna sie ubrac tak by czuc sie dobrze :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Dżoana » Czw Lut 19, 2009 10:39 am

ja również jestem zbyt konserwatywna na takie eksperymenty :) ale jak ktoś będzie miał w podobnym stylu bukiet i jeszcze jakieś kwiaty ze włosach, albo ma w sukni kolorowe wstawki lub hafty to czemu nie jeśli tylko będzie się w tym dobrze czuł :) ja póki co akceptuje oprócz butków białych i ecru tylko srebrne i złote, bo uważam, że te akurat kolory elegancji nie ujmują :)
a co do rewolucji kolorów na ślubie, to co białym sukniom też niedługo się powie "nie" ? :) taka odważna to chyba będzie już mało która :)

Awatar użytkownika
Dżoana

Postprzez karolina1985 » Czw Lut 19, 2009 11:12 am

Dżoanko!
Buciki które wkleiłaś przypominają mi te białe koszmarki które można kupić w każdym ślubnym :)
Jeżeli chodzi o dodanie koloru,np pantofelki w odważnym kolorze to zupełnie nie wyobrażam ich sobie w połączeniu z sukienką która ma różowe kwiatuszki :) dla mnie to by zupełnie straciło efekt,bo na siłe chcemy dopasować , dla mnie te buty dodają uroku,pieprzyku,są takie szalone i seksowne...nie chce ich dopasowywać :) jedynie bukiet.
Biała suknia jest symbolem i wydaje mi się,że zawsze nim pozostanie a takie buciki,to żeby troszkę zamieszać,żeby trochę inaczej ...
Awatar użytkownika
karolina1985

Postprzez Dżoana » Czw Lut 19, 2009 12:04 pm

karolina1581, no cóż ja już skończyłam dyskusję o gustach (tzn. o "białych koszmarkach" Twoim zdaniem), a te butki co wkleiłam to jak może nie doczytałaś to tylko przykład dla Gatto, że w kolorze blady róż też da się coś znaleźć.

Awatar użytkownika
Dżoana

Postprzez Mikaa » Czw Lut 19, 2009 12:24 pm

karolina1581 zgadzam sie sie Toba.Tez nie jestem za tym ze wszystko do wszystkiego musi pasowac.Czasem fajnie skusic sie na male szalenstwo!A jesli to szalenstwo jest jak te buciki to tak jak z wisienka na torcie:)))Same w sobie(nie dopasowane do kwiatuszkow w tym samym kolorze na sukience!)dodaja sexapilu,wyjatkowosci!!I wiem ze  na pewno bede takie miala!!Bo nigdy nie widzialam bialych ktore by mnie zauroczyly!Wszystkie sa takie "babcine"hihi.Ale to moje zdanie:)))
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Klaudusia » Czw Lut 19, 2009 1:13 pm

Tak dokładnie:
Dodają sexapilu, wyjątkowości!
Dziewczyny zaszalejcie :)
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez mimblunia » Pią Mar 06, 2009 12:58 pm

Bardzo mi się podoba pomysł kolorowych butów choć gdy przyznałam się do tego mojej siostrze to powiedziała że oszalałam. Mama to chyba by zemdlała.
Ale co tam..... Najbardziej podoba mi się wersja niebieskie buty panny i niebieskie skarpetki pana m. Niebanalne naprawdę......

Once... I've wanted to be the greatest......
Awatar użytkownika
mimblunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez MiAsia » Pią Mar 06, 2009 2:51 pm

Kurcze dziewczyny, ja się zastanawiam, bo faktycznie jak nie znajdę odpowiednich ślubnych butów to nie widzę problemu. Przecież to nasz dzień:) Bardzo mi się podoba dobrany kolor skarpetek Pana Młodego.

Awatar użytkownika
MiAsia
prawie tu mieszkam:)

Postprzez MiAsia » Pią Mar 06, 2009 9:21 pm

Poszperałam i wyszukałam:)

image file name: 2k81ded2ef02.jpgimage file name: 2k55170ae1d8.jpg

image file name: 2kedc3570029.jpg
image file name: 2k309e320a8d.jpg

image file name: 2k3c988f0eb5.jpg

image file name: 2k7dbe57fda0.jpg

image file name: 2k713e01720f.jpg

Awatar użytkownika
MiAsia

Postprzez Mikaa » Pią Mar 06, 2009 9:43 pm

MiAsia 3 fotka zdecydowanie!!!!!Buciki sa cudne:))
Z jakiego sa sklepu?
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez MiAsia » Sob Mar 07, 2009 3:53 pm

Kochana na allegro:P

Awatar użytkownika
MiAsia

Postprzez natkis » Pon Mar 09, 2009 1:07 pm

Miasia, buty są świetne. Od razu musiałam wejść na allegro i poszukać. Znalazłam jeszcze takie, tylko są dla mnie za wysokie -  7,5 cm....

image file name: 2k7880fde7f3.jpg
Awatar użytkownika
natkis
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez keska » Czw Mar 12, 2009 8:07 am

Bosko obłędne! ;-)
keska
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez mimblunia » Czw Mar 12, 2009 9:45 am

Fiolet.... Mój ulubiony....

Once... I've wanted to be the greatest......
Awatar użytkownika
mimblunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez gloriosa1 » Śro Mar 18, 2009 4:35 pm

witajciewitajcie dziewczynki powiem wam że zachorowałam na kolorowe buty i nie widzę innej opcji więc jestem na etapie poszukiwań.najśliczniejsze są te zielone strasznie mi sie podobają ale nic ciekawego nie znalazłam więc teraz szukam różowych no i na razie szukam.patrzyłam na alegro ale miały za wysoki obcas ja tak bym wolała 5 cm a wiekszość to od 8cm w zwyż  i tu już jest problem ale jak to mówią kto szuka ten znajduje :D
gloriosa1
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: wlkp

Postprzez mmagdallena » Śro Mar 18, 2009 11:59 pm

Hahahaha, gloriso, to widzę, że zapadłyśmy na tę samą chorobę :D mi się te zielone już śnią, a nigdzie takich nie ma .
Ja zostane pewnie przy czymś czekoladowym, bo do mojej sukni po prostu srednio będa pasować takie ostre kolorki, ale zastanawiam się nad takimi:
Choc najbardziej bym chciala ciemny brąz z jakąs kokardą najlepiej, ale nie namierzylam, gdyby komuś wpadły takie w oko, a najlepiej w ręce, to o fotkę proszę ;)
Awatar użytkownika
mmagdallena

Postprzez tirin__tirin » Czw Mar 19, 2009 8:37 am

Oto moje zielone:
image file name: 2kc2bf2b4d79.gif
To  moja druga para na zmiane do tanczenia. W kosciele wystapie w innych. Nie sa az taka rewelacyjen jak te pokazane tutaj na pierwszejs tronie postu, ale i takmi sie podobaja.
tirin__tirin

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Przejdź do portalu >>