Ile miałyście lat?

9 miesięcy, refleksje, wspomnienia, trudności, opisy, rady ...

Ile miałyście lat?

Postprzez Abigail » Śro Lut 11, 2009 9:24 pm

Ostatnio edytowany przez Abigail, Śro Lip 08, 2009 7:34 pm, edytowano w sumie 1 raz
Abigail
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

j

Postprzez nikoramka » Śro Lut 11, 2009 9:42 pm

• ;
Ostatnio edytowany przez nikoramka, Pon Kwi 20, 2009 11:05 pm, edytowano w sumie 1 raz
nikoramka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Abigail » Śro Lut 11, 2009 9:51 pm

Ostatnio edytowany przez Abigail, Śro Lip 08, 2009 7:35 pm, edytowano w sumie 1 raz
Abigail
super gaduła
super gaduła

Postprzez anx » Śro Lut 11, 2009 10:46 pm

Jeżeli czujesz, że to twoj czas to czemu nie :) 24 lata według mnie to wiek idealny.
Ja nie patrze na latka, narazie nie planujemy bobasa. Póki co młoda jestem, jeszcze trochę trzeba sie wyszaleć, studia skończyć, dobrą robotę znaleźć i sie pomyśli. Pewnie wyjdzie okolo 26-28 lat. Taka mam najprzynajmniej nadzieję  :) Póki co nie czuje instynktu.
Awatar użytkownika
anx
kocham to forum? :)

;

Postprzez larkaa » Czw Lut 12, 2009 7:07 am

Dziecko w drodze - wiek: 24 lata :)
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez Dżoana » Czw Lut 12, 2009 8:34 am

My planujemy starać się o dziecko tak z rok po ślubie, czyli urodzi się ze 2 po ślubie, czyli wypada, że będę mieć 26 lat :) Ja bym bardzo chciała wcześniej, no ale niestety rozsądek nie pozwala :)

Awatar użytkownika
Dżoana

Postprzez d&g » Czw Lut 12, 2009 11:28 am

My planujemy zacząć się starać za 3 miesiące, więc dziecko urodzi się w przyszłym roku jak dobrze pójdzie. Będę mieć wtedy 28 lat. Trochę późno, ale co zrobić. W każdym razie do 30-ki planuję mieć dwójkę :)

Awatar użytkownika
d&g

Postprzez Abigail » Czw Lut 12, 2009 12:15 pm

Ostatnio edytowany przez Abigail, Śro Lip 08, 2009 7:35 pm, edytowano w sumie 1 raz
Abigail
super gaduła
super gaduła

Re: ;

Postprzez wi. » Czw Lut 12, 2009 12:23 pm

larkaa napisał(a):Dziecko w drodze - wiek: 24 lata :)

kurcze Larcia zazdroszczę ci tych 24 latek : ) a tak w ogóle kochana to jak prognoza ??? będzie ten 13 lutego czy później????

u mnie też dzidziek w drodze a za półtora miesiąca stuknie już 27 lat.....do 30-tki planujemy co najmniej dwoje :) jak nie trójeczkę :))))

wi.

Postprzez gosia&marcin » Czw Lut 12, 2009 1:11 pm

My chcemy napweno przed 30 więc mamy na to jeszcze ponad 7 lat, narazie rozsądek karze poczekać choć bardzo bym chciała już
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez larkaa » Czw Lut 12, 2009 3:05 pm

wikucha napisał(a):

kurcze Larcia zazdroszczę ci tych 24 latek : ) a tak w ogóle kochana to jak prognoza ??? będzie ten 13 lutego czy później????

u mnie też dzidziek w drodze a za półtora miesiąca stuknie już 27 lat.....do 30-tki planujemy co najmniej dwoje :) jak nie trójeczkę :))))

kochana liczę na ten jutrzejszy dzień, mam rozwarcie na 2 palce, więc kurde....mała wychodź z brzucha!! :D
od ponad tygodnia ciągle mam skurcze, ale nieregularne, czekam na te właściwe :>
Awatar użytkownika
larkaa

Postprzez Abigail » Czw Lut 12, 2009 3:58 pm

Ostatnio edytowany przez Abigail, Śro Lip 08, 2009 7:36 pm, edytowano w sumie 1 raz
Abigail
super gaduła
super gaduła

Postprzez wi. » Czw Lut 12, 2009 5:23 pm

larkaa napisał(a):
wikucha napisał(a):

kochana liczę na ten jutrzejszy dzień, mam rozwarcie na 2 palce, więc kurde....mała wychodź z brzucha!! :D
od ponad tygodnia ciągle mam skurcze, ale nieregularne, czekam na te właściwe :>

NO TO TRZYMAM KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!

wi.

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Pią Lut 13, 2009 2:17 am

Larkaa się nie odezwała dzisiaj... Może to już ??? :)
Powodzenia życzę !

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez raskasia » Pią Sie 07, 2009 3:48 pm

Ja jeszcze nie jestem gotowa, mam 27 lat i myślę, że mam jeszcze sporo czasu. W środku czuje się jeszcze taką nastolatką, która chce szaleć, podróżować. Tak samo czuje mój men, więc nie spieszymy się.

Awatar użytkownika
raskasia
super gaduła
super gaduła

Postprzez mimblunia » Pią Sie 07, 2009 10:43 pm

Ojjjj a ja ja się baaaaaardzo czuję gotowa.... Ale warunki na razie nie pozwalają... I bardzo bardzo jest mi przykro z tego powodu....

Once... I've wanted to be the greatest......
Awatar użytkownika
mimblunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Hella » Sob Sie 08, 2009 1:20 am

U nas z warunkami też ciężko, ale jednak chcemy 'zdążyć' przed 30 z con. jednym dzieckiem. Od teraz zostały 4 latka więc pasowałoby zacząć staranka gdzies za rok :) Oby do tej pory coś się ruszyło pozytywnie z naszymi możliwościami finansowymi...

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez Nefretetete » Śro Sie 26, 2009 8:32 pm

ja mialam 20 lat jak urodziłam, a jak zaszłam w ciąze 19. teraz synek ma rok i smialo moge stwierdzic, ze tak mlody wiek jest bardzo dobry pod wzgledem malej roznicy wieku miedzy rodzicami a dzzieckiem, a zly pod wzgledem finansowym. cale szczescie nie czujemy sie jakby nam odebrali mlodosc, bo swoje przebalowalismy juz dawno, jedynie doskwiera mi brak studiow, ale juz mam odnosnie tego konkretne plany :)
Koko.
Nefretetete
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez iwonaryki » Czw Kwi 22, 2010 3:05 pm

Ja mialam dokladnie 17 lat jak mojego synka urodziłam i wcalę tego nie żałuję wiadomo że jeszcze chodziłam do szkoły i wtym czasie musiałam rownież zajmować się domem .. tatą i siostrami (moja mama niestety szybko zabrała się z tego świata :( )ale jakoś sobie poradziłam mimo nauki . .. narzekającego taty oraz sióstr... czasami bywało ciężko ale mimo tego poradziłam sobie a ojciec biologiczny mojego syna???????no cóż nie chcę używac brzydkich słów i jedynie co mogę powiedzieć był to człowiek nie odpowiedzialny i bardzo zranił mnie swoim zachowaniem wolal być z inną niż ze mna i z naszym synem jakoś sie podniosłam i od tego momentu sama syna wychowywałam a tego mężczyznę miałam gdzieś gdzyż wiadomo z początku przyjeżdżał..pieniadze dawal..a później jakoś mu sie odwidziało i zaczął coraz żadziej przyjeżdżać nie interesował się wcale co z dzieckiem się dzieje i pieniążków nie płacił nawet jak zasądziłam alimenty  to przez jakiś czas coś tam zawsze było ale później złorzyłam w Gmine taki wniosek a raczej Fundusz Alimentacyjny i pieniazki zasze co miesiąc z tego funduszu dostaje a komornik nadal ściga tegoczłowieka no i dobrze mu za to nie chciał płacić to teraz ma to na co zasłurzył i obecnie teraz wiode życie z nowym mężyzną a moim obecnym narzeczonym i jesteśmy bardzo szczęśliwi a najważniejsze że mój syn po tylu przykrościach jest szczęśliwim i bardzo wyrozumiałym dzieckiem :D

ღღღ Gdy opadam z braku sił , dajesz Mi skrzydła by się wzbić ღღღ .
Awatar użytkownika
iwonaryki
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Ryki

Postprzez MadziaM » Wto Kwi 27, 2010 10:18 pm

Za miesiąc będę mieć skończone 25 lat i bardzo bym już chciała mieć maleńką pociechę ale muszę jeszcze poczekać, a jest to o tyle trudne, że moje siostry mają już dzieci i planują na spokojnie następne :) Więc spełniam się jako ciocia :D
MadziaM
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Nysa

Następna

Wróć do Ciąża i młode matki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>