Jak tanim kosztem odekorowac sale podpowiem

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Postprzez monik1812 » Śro Mar 31, 2010 7:18 pm

ostatnio dlugo mnie tu nie bylo ale duzo sie po zmienienialo i dostalak kilka fajnych porad

gloriosa1-
ceny dekoracji sa kosmiczne
juz sie pytalam, wiec to na pewno odpada

Patka-
stoly sa  prostakatne, poradzono mi zebym kupila organze na stoly i ja po marszczyla tylko nie bardzo wiem czy ma byc obszyta czy nie i ile mam jej kupic, do tego beda kielichy image file name: 2k5f154b7770.jpg i w srodku na dnie bialy zwirek z pomaranczowa swieczka i kule z margaretek w wysokich wazonach

wymyslilam juz sobie bialo - pomaranczowy kolor podszewek na sufit, chce zrobic 2 srodki bo jeden przy takich rozmiarach sali raczej mni nie wyjdzie ale nie wiem czy dam rade, jak myslicie-boje sie tych ogromnych zyrandoli ?

cos w tym stylu:image file name: 2k96d7538f20.jpg

znalazlam zdjecia sali przypadniem i mysle zeby do bialego materialu na suficie dolaczyc pomaranczowa podszewke balony w tym kolorze dosyc fajnie sie prezentuja
image file name: 2k6c1de3167d.jpg

dziewczyny mam do was pytanie- czy ktoras z Was umie zrobic takie kule z balonow??? nigdzie nie moge znalezc nic na ten temat-byla bym bardzo wdzieczna
Awatar użytkownika
monik1812
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marlinka1 » Czw Kwi 01, 2010 6:27 pm

image file name: 2k38108726b9.jpg
moja sala, wiem że niezbyt zachwycająca ale może macie jakieś pomysły odnośnie kolorów i dekoracji (miało nie być pokrowców ale jednak będą bo te kzesła to poracha)...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez bunia » Czw Kwi 01, 2010 7:17 pm

Na pierwszy rzut oka niby nic, ale wydaje mi sie, ze ta sala ma spory potencjał - jest prosta, czysta, bez wielkich tandetnych "booom".
Przede wszystkim zakryłabym krzesła pokrowcami i całość zrobiłabym w kolorystyce biało - kremowo - brązowej, z dodatkami zielonymi - np zielone serwetki na białych obrusach.
Na ścianach fajnie wyglądałyby rozpostarte białe tkaniny, np. fizelina, a do niej można podpiąć jakieś drobne elementy też w kolorze zielonym. Kurcze, widze to oczami wyobraźni, ale nie  umiem chyba dobrze opisać.
Szkoda tej sali na balony, one się sprawdzają przy takich salach jak powyżej, albo na totalnie stołówkowych, wtedy muszą zakrywać słabe wnętrza, tutaj wydaje mi się, że masz dobrą bazę.
Do tego na stołach małe kompozycje z żywych kwiatów sezonowych albo polnych, świeczki i już:)
Powodzenia!
Jak znajdę jakieś fajne foty to wkleję
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez bunia » Czw Kwi 01, 2010 7:19 pm

monik1812 napisał(a):ostatnio dlugo mnie tu nie bylo ale duzo sie po zmienienialo i dostalak kilka fajnych porad

gloriosa1-
ceny dekoracji sa kosmiczne
juz sie pytalam, wiec to na pewno odpada

Patka-
stoly sa  prostakatne, poradzono mi zebym kupila organze na stoly i ja po marszczyla tylko nie bardzo wiem czy ma byc obszyta czy nie i ile mam jej kupic, do tego beda kielichy image file name: 2k5f154b7770.jpg i w srodku na dnie bialy zwirek z pomaranczowa swieczka i kule z margaretek w wysokich wazonach

wymyslilam juz sobie bialo - pomaranczowy kolor podszewek na sufit, chce zrobic 2 srodki bo jeden przy takich rozmiarach sali raczej mni nie wyjdzie ale nie wiem czy dam rade, jak myslicie-boje sie tych ogromnych zyrandoli ?

cos w tym stylu:image file name: 2k96d7538f20.jpg

znalazlam zdjecia sali przypadniem i mysle zeby do bialego materialu na suficie dolaczyc pomaranczowa podszewke balony w tym kolorze dosyc fajnie sie prezentuja
image file name: 2k6c1de3167d.jpg

dziewczyny mam do was pytanie- czy ktoras z Was umie zrobic takie kule z balonow??? nigdzie nie moge znalezc nic na ten temat-byla bym bardzo wdzieczna

Kochanie, myślę, że tu za dużo wszystkiego ... jeśli już są takie mocne elwmenty na suficie, to ściany moim zdaniem powinny zostac czyste.
A takie kule to myślę, że tylko profesjonaliści dadzą radę porządnie zrobić, może nie są takie drogie i warto spytać o nie?
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez monik1812 » Czw Kwi 01, 2010 8:18 pm

bunia: pytalam o koszt dekoracji sufitu i taka przyjemnosc wyniosla by mnie min 1500 zl jezeli chodzi o sam material, a jesli bym chciala do tego balony to 1 zl/szt(ciezko z dekoratorami u mnie w okolicy)
Awatar użytkownika
monik1812
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez monik1812 » Czw Kwi 01, 2010 8:20 pm

a jesli chodzi o kule to mam nadzieje ze jak z sercem albo girlandami-wyglada na trudne do zrobienia a tak naprawde to banal ;)

tylko nie mam zadnych info jak to zrobic ;(
Awatar użytkownika
monik1812
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marlinka1 » Pią Kwi 02, 2010 7:14 pm

bunia - widzę że czytasz w moich myślach, cały czas brałam pod uwagę te kolory, i stawiam tylko na materiały bo balony faktycznie nie pasują i materiały są delikatniejsze i dodają elegancji, materiał na suficie, jeszcze nie wiem co za mną "tzw ołtarzyk za parą młodą" ale też chyba z materiałów, i koniecznie kolumny owinięte materiałem i ozdobione różami, na stołach świeczniki na zmianę z małym wąskim wazonem z jedną różą (róże będą motywem w bukiecie, na aucie więc i na sali stworzą jedną całość) pokrowce jednak muszą być , miałam nie wypożyczać bo jest to faktycznie spory wydatek ale okazuje się że krzesła są różne (o czym dowiedziałam się niedawno) i brzydkie wiec musowo pokrowce, a kolory to myślę że podobne jak na zdjęciu poniżej...jasny pomarańcz i zieleń
image file name: 2k00a6c6fc14.jpg
marlinka1

Postprzez kiwikiwi » Wto Kwi 06, 2010 12:15 pm

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Pią Gru 10, 2010 1:06 pm, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez aernike » Wto Kwi 06, 2010 12:54 pm

Ja wiem że jestem marudna, ale trzeba te krzesła dekorować? Wyglądają na ładne, eleganckie i wygodne, może by sobie darować dodatkowe zdobienia? ;)

Awatar użytkownika
aernike
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez berbyll » Wto Kwi 06, 2010 12:55 pm

Saprima ja dałabym tylko 2 pokrowce dla pary młodej, bo krzesła są ładnei nie potrzebują większych zmian:)

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez wi. » Wto Kwi 06, 2010 1:31 pm

saprima napisał(a):mamy takie krzesła: image file name: 2k3e7037fe4b.jpg

Czy byście takie krzesła dekorowali? Jeżeli tak, jakie macie pomysły oprócz pokrowców? :))

Jeśli o mnie chodzi to mnie sie te krzesła nie podobają. Takie jakby trochę elegantsze stołówkowe krzesła. Ale takie jest tylko moje zdanie i gust. A jak to wiadomo każdy ma inny gust. Co jednym sie nie podoba innym tak.
Jeżeli np. tobie te krzesła nie leżą, spać po nocach nie dają to je okryj pokrowcami i przyozdób kokardką w przewodnim kolorze twojego ślubu.  Aaa, a jesli chodzi o sufit twojej sali to jest boski!!!!! Taki gotycki. Jak bym przyozdabiała tą salę to powiesiłabym jakieś ozdoby przy kandelabrach i na karniszach okiennych i może coś na tych kolumnach co widać na fotce. Sufitu bym nie zasłaniała :) nO i ja jestem anty balonowa czyli nie użyłabym żadnych balonów a jedynie materiał i kwiaty.

Dla przykładu. My mieliśmy takie krzesła jak na zdjęciu poniżej i mnie np. one się bardzo podobały i uważałam że są eleganckie więc pokrowca nie potrzeba żadnego, natomiast mojej szwagierce która miała wesele w tym samej restauracji te krzesła nie przypadły do gustu i zasłoniła je pokrowcami.

na zdjęciu akurat sala jest uszykowana na chrzest więc jest przedzielona tym białym parawanem.

wi.

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marlinka1 » Wto Kwi 06, 2010 5:01 pm

saprima, krzesła piękne i wogóle sala też, nie zasłaniaj ich ...ozdób tylko dwa dla pary młodej...
marlinka1

Postprzez kiwikiwi » Wto Kwi 06, 2010 5:29 pm

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Pią Gru 10, 2010 1:01 pm, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez berbyll » Wto Kwi 06, 2010 6:13 pm

image file name: 2k7debc68503.jpg

Tak wyglądają krzesła na naszej sali. Mi siepodobają i nie chcę żadnych pokrowców dla nich. Jedynie chyba wezmę dla nas dwojga jakieś pokrowce żeby elegancko wyglądały i się wyróżniały :)

Awatar użytkownika
berbyll

Postprzez kiwikiwi » Wto Kwi 06, 2010 6:22 pm

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Pią Gru 10, 2010 1:02 pm, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez marlinka1 » Śro Kwi 07, 2010 10:41 am

kurcze ale wam zazdroszczę tych pięknych sal...
marlinka1

Postprzez kiwikiwi » Śro Kwi 07, 2010 11:06 am

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Pią Gru 10, 2010 1:00 pm, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

Postprzez berbyll » Śro Kwi 07, 2010 11:10 am

saprima ja mam salę u siebie na  Śląsku w Tychach :)

Awatar użytkownika
berbyll

Postprzez bunia » Śro Kwi 07, 2010 11:32 am

Ja mam chyba awersje na większość krzeseł w tych salach, nie wiem dlaczego panuje tam moda na ciężkie tapicerowane w esy-floresy "swarzędze" - to jakaś masakra.
Sala z krzesłami w białych pokrowcach może mieć naprawdę niewiele, a już elegancko i ślubnie wygląda,
takie mam odczucia...
Nie jest łatwo wymienić krzesła, to jasne, ale każda sala, która ma na wyposażeniu takie nieciekawe krzesła, powinna mieć do nich pokrowce, nawet w standardzie.
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez kiwikiwi » Śro Kwi 07, 2010 11:39 am

Ostatnio edytowany przez kiwikiwi, Pią Gru 10, 2010 1:01 pm, edytowano w sumie 1 raz
kiwikiwi
super gaduła
super gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>