pan mlody do kosmetyczki?

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Postprzez Mikaa » Pią Mar 19, 2010 12:34 pm

A ja jestem zdania,ze facet ZAWSZE powinien o siebie dbac, a nie tylko przed slubem!!
Mikaa
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Mikaa » Pią Mar 19, 2010 1:02 pm

Zgadzam sie w 100%!!!
Nie chodzilo mi  oczywiscie o chodzenie do kosmetyczki,no chyba ze ktos ma problemy z cera.
Mikaa

Postprzez Sallyan_86 » Pią Mar 19, 2010 1:41 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Pon Wrz 19, 2011 6:33 pm, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez berbyll » Pią Mar 19, 2010 1:45 pm

Ja mojego mena nie będę zmuszała tylko powiem swoje za i przeciw. Czemu to zawsze kobieta ma atrakcyjnie w tym ważnym dniu wyglądać. Trochę od faceta też trzeba wymagać :)

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez Sallyan_86 » Pią Mar 19, 2010 2:23 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Pon Wrz 19, 2011 6:33 pm, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez kociaczek » Pią Mar 19, 2010 2:45 pm

Dziewczyny, ale ile on czasu musi sobie "futerko" wyczesywać
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez Mikaa » Pią Mar 19, 2010 2:54 pm

aggg napisał(a):Martika no przecież facet musi mieć coś w sobie ze zwierza :

image file name: 2k87893f24d9.jpg

tylko nie mówcie że to Was nie pociąga he he he
mrrrrrauu jaki zwierzak;))fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!
Mikaa

Postprzez margolcia2167 » Pią Paź 01, 2010 9:06 am

my się zastanawiamy nad wizytą u kosmetyczki, ponieważ narzeczony ma wrażliwą skórę i z reguły jak się ogoli, to cały jest zesypany, zaczerwienioną skórę ma  i pieczę go i zły jest wtedy jak cholera. i tak myślimy sobie żeby poszedł do kosmetyczki żeby go ogoliła albo będzie przez tydzień zapuszczał brodę, bo jak tak przez parę dni pozapuszcza a potem się ogoli, to jest nawet ok.
margolcia2167
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: małopolska

Postprzez Nanu » Pią Paź 01, 2010 10:54 am

O, margolcia, słuszną uwagę poczyniłaś, bo mój ma ten sam problem. Po goleniu zaraz ma podrażnienie i jeszcze ma straszny problem z wrastającymi włoskami. Przez wakacje w ogóle się nie golił, więc miał brodę full wypas, ale teraz policzki i szyję zgolił i znowu zapuszcza tylko ten obszar naokoło ust. I włoski dalej mu tam wrastają :(
Zobaczymy, zaproponuję mu ten pomysł i zobaczymy jak zareaguje. Kiedyś nawet coś przebąkiwałam żeby ktoś profesjonalny go ogolił, ale ni wiedzieliśmy gdzie teraz jest jakiś golibroda ;)
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Re: pan mlody do kosmetyczki?

Postprzez weselicho » Pon Paź 03, 2011 10:18 pm

Osobiście korzystałem z kilku zniżek na okazikach gruponach i innych sprawach żewby przekonać się, że.... NIC W TYM ZŁEGO :)

NA PEWNO NIE BĘDĘ SOBIE REGULOWAŁ BRWI :) OOOO NIE!!!

Ale peeling kawitacyjny mialem dwa razy oraz jakieś tam oczyszczanie i nic mi złego się nie stało :)

Ostatnio rozmawialem nt wesela i powiedziała mi kosmetyczka, że peeling kawitacyjny i maskę algową i nic mi więcej nie potrzeba :) aaaa i jeszcze kiedyś miałem pod oczami za 30 zł pozbywanie się worów taki troszkę mały efekt ale zawsze coś :)

Do tego skaling i wybielanie ale to już inna para kaloszy :)

P.S.
Narzeczona nigdy mi nie ględziła o tym i pewnie dla tego nie raziłem się :)
Z chęcią przygotowałbym kolejne wesele... oczywiście z tą samą żoną :)
Awatar użytkownika
weselicho
często tu wpadam
często tu wpadam

Re:

Postprzez weselicho » Pon Paź 03, 2011 10:21 pm

Nanu napisał(a):O, margolcia, słuszną uwagę poczyniłaś, bo mój ma ten sam problem. Po goleniu zaraz ma podrażnienie i jeszcze ma straszny problem z wrastającymi włoskami. Przez wakacje w ogóle się nie golił, więc miał brodę full wypas, ale teraz policzki i szyję zgolił i znowu zapuszcza tylko ten obszar naokoło ust. I włoski dalej mu tam wrastają :(
Zobaczymy, zaproponuję mu ten pomysł i zobaczymy jak zareaguje. Kiedyś nawet coś przebąkiwałam żeby ktoś profesjonalny go ogolił, ale ni wiedzieliśmy gdzie teraz jest jakiś golibroda ;)

Z tego co czasem zauważam u moich par jak są zabiegane w tygodniu wesela i o tym co mówicie to nawet dobrze się składa...

Biegać dalej- załatwiać sprawy, a ogolić się po kilku dniach w dniu wesele i będzie mniej podrażnień :)
Z chęcią przygotowałbym kolejne wesele... oczywiście z tą samą żoną :)
Awatar użytkownika
weselicho
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Asiela » Sob Sie 18, 2012 11:11 pm

weselicho napisał(a):NA PEWNO NIE BĘDĘ SOBIE REGULOWAŁ BRWI :) OOOO NIE!!!
)

a w tym co złego :D?

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez betalena » Pon Sie 20, 2012 10:26 pm

Asiela napisał(a):
weselicho napisał(a):NA PEWNO NIE BĘDĘ SOBIE REGULOWAŁ BRWI :) OOOO NIE!!!
)

a w tym co złego :D?

Asielko, mnie bardziej zainteresował ten fragment o kawitacji i algach. Nie podejrzewałam naszego tanecznego guru o wizyty u kosmetyczki :D

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez Asiela » Wto Sie 21, 2012 6:11 am

A ja będę chciała wysłać mojego P. na uregulowanie jego krzaczysk :) tylko jeszcze mi oponuje

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez betalena » Wto Sie 21, 2012 3:46 pm

Asiela napisał(a):A ja będę chciała wysłać mojego P. na uregulowanie jego krzaczysk :) tylko jeszcze mi oponuje

To powiedz mu, że zaplanowałaś dla niego całą serię zabiegów poprawiających urodę: przez ostatni miesiąc raz w tygodniu do kosmetyczki na oczyszczanie (koniecznie z wyciskaniem!), maseczki, regulacja brwi no i oczywiście w dniu ślubu makijaż, bo WSZYSCY panowie młodzi tak robią, WSZYSCY mężowie dziewczyn z forum tak robią. No i jak go tak przerazisz, to w efekcie takie jednorazowe ujarzmienie będzie wyglądało blado i powinien się zgodzić :P

Faceci są straszni. Mój Ł miał na płatku ucha takiego długaśnego włosa (nie mam pojęcia skąd, na szczęście był jasny) i za każdym razem jak obcinałam mu włosy to nie pozwolił mi go obciąć, bo wymyślił sobie, że to jego włos mądrości (?!). Aż dwa dni przed ślubem wysłałam go do fryzjera (bałam się sama mu obcinać na wypadek, gdybym coś spierniczyła). I wyobraź sobie, że fryzjer bez zająknięcia mu ten włos ciachnął i Ł to przeżywał cały dzień :P Głupek :P

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez Asiela » Wto Sie 21, 2012 8:55 pm

betalena napisał(a):
Asiela napisał(a):A ja będę chciała wysłać mojego P. na uregulowanie jego krzaczysk :) tylko jeszcze mi oponuje

Faceci są straszni. Mój Ł miał na płatku ucha takiego długaśnego włosa (nie mam pojęcia skąd, na szczęście był jasny) i za każdym razem jak obcinałam mu włosy to nie pozwolił mi go obciąć, bo wymyślił sobie, że to jego włos mądrości (?!). Aż dwa dni przed ślubem wysłałam go do fryzjera (bałam się sama mu obcinać na wypadek, gdybym coś spierniczyła). I wyobraź sobie, że fryzjer bez zająknięcia mu ten włos ciachnął i Ł to przeżywał cały dzień :P Głupek :P

no tak... mała prośba duża prośba :) że też o tym zapomniałam :) dziękuję za przypomnienie :) mam nadzieję, że P. tego nie przeczyta (bo wiem, że wybiórczo podczytuje forum)

a z tym włoskiem to po prostu boska historia

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez betalena » Wto Sie 21, 2012 10:02 pm

Zawsze możemy na wszelki wypadek usunąć ślady :D Znajdź mu zajęcie, żeby nie miał czasu na czytanie forum :D

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Postprzez Asiela » Wto Sie 21, 2012 10:18 pm

betalena napisał(a): Znajdź mu zajęcie, żeby nie miał czasu na czytanie forum :D

o to właśnie próbuję dbać, ale czasem w pracy ma chwilkę i tu podgląda :) myślę jednak, że coraz rzadziej :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez brzoskwinia » Czw Sie 23, 2012 2:17 pm

Nie mam problemu z moich G. w tych sprawach. BYł kiedyś u kosmetyczki, a od czasu kiedy jesteśmy para ja robie za jakiego prywatny gabinet :) Wycinianie skórek itp. to norma, jak mu cos wyskoczy na twarzy to tez da się zmaskowac, więc nie widze nic dziwnego w tym ze męzczyna o siebie dba, oczywiście nie mówie tu o jakis zboczeniach, ale podstawowe czynności pielęgnacyjne powinny być normą :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez Asiela » Czw Sie 23, 2012 10:27 pm

Brzoskwinko też jestem tego zdania :D

Awatar użytkownika
Asiela

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>