DJ Vico - prosba o opinie

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

DJ Vico - prosba o opinie

Postprzez katarzynanna1 » Wto Sty 20, 2009 9:46 pm

Czy ktos z Was cos o nim slyszal?
katarzynanna1
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Aleksa » Śro Lut 11, 2009 6:46 pm

Ja miałam z nim wesele....grał dla mnie:) jak coś to proszę pisać na priva!
Ale w skrócie napisze tak: gorąco polecam !!
Awatar użytkownika
Aleksa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez angelika » Czw Sie 13, 2009 8:11 am

Widzę, że niektóre moje posty znikają...dlatego tym razem powiem krótko- polecam dj'a Vico, a więcej informacji z chęcią wyślę na priv :) Cena nie należy do najniższych, ale wiadomo, że za profesjonalistę i sprzęt na wysokim poziomie trzeba zapłacić.
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Aleksa » Pon Lis 16, 2009 9:30 pm

A Ty angelika jak tam po weselu? Zadowolona??
Awatar użytkownika
Aleksa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez angelika » Sob Lut 13, 2010 9:46 am

Normalnie czuję się jak głupiutka blondynka, bo chyba sama skasowałam swojego posta. Aleksa moje wesele będzie dopiero w maju, i wówczas podzielę się z wami wrażeniami. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze.
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez angelika » Pią Cze 04, 2010 4:49 pm

My już mamy nasze wesele za sobą, i to co mogę napisać to, że polecam Wiktora (DJ VICO) przyszłym młodym parom. Od samego początku Wiktor przypadł nam do gustu, po spotkaniu na którym zaprezentował nam plan imprezy. Plan ten został zrealizowany przez niego w 500 %. <br />Goście bawili się wyśmienicie aż do 5.30 rano. Muzyka którą zaserwował nam dj vico podobała się wszystkim gosciom. Rewelacyjne oświetlenie, doskonałe nagłośnienie, bańki mydlane, konfetti, dymy, zdjęcia ..... poezja. Zdjęcia dostanę za tydzień, więc wówczas się pochwalimy. <br /><br />Więcej informacji prześlę na maila.
angelika
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: DJ Vico - prosba o opinie

Postprzez sylwia.janik » Wto Sty 25, 2011 8:30 pm

My zdecydowaliśmy się na dj. Poszukiwaliśmy zespołu ale kilka miesięcy to trwało i zupełna klapa, albo ceny z kosmosu. A 2012 rok zbliża się wielkimi krokami. Dj vico zaprosił nas na jedno z wesel które prowadził i powiem że obojgu nam szczęka opadła. Nagłośnienie jak na koncercie, super światła, pirotechnika i jego niesamowity głos. Umowę podpisujemy na początku przyszłego tygodnia. Do omówienia pozostała nam kwestia muzyki, zabaw i całego prowadzenia. Ja polecam z całego serca.  Konkretny i zdecydowany facet, i podobno jeszcze samotny ale ciiiiiiii. Hehe

sylwia.janik
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez magicznacalineczka » Pią Lut 25, 2011 2:40 pm

Witam, interesuje mnie podjecie wspolpracy z tym DJ'em i powiem, ze znalazlam w internecie sporo pozytywnych opinii na jego temat, strona internetowa tez jest bogata i zachecajaca. Pozytywy juz znam, ale czy powinnam wiedziec o jakichs NEGATYWACH? Bardzo licze na szczerosc w tym temacie, bo znalezienie dobrego DJ'a na wesele to chyba jedna z trudniejszych spraw w organizacji i musze sie przyznac, ze troche sie boje, bo od niego zalezy w duzym stopniu powodzenie imprezy.
No i druga sprawa, czy cena za uslugi tego Pana jest adekwatna do tego co proponuje?????

Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz. Madzia.
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez magicznacalineczka » Nie Mar 13, 2011 8:06 pm

Czesc ludzie!!! No wiec zdobyłam się na ten krok i zadzwoniłam do dj vico i spytałam się o to kiedy ma najblizsze wesele. Okazalo sie, ze mial w te sobote  i dosyc blisko Wroclawia, wiec pojechalam z narzeczonym zobaczyc na wlasne oczy jak gra. Udalo nam sie dostac na chwile do srodka za zgoda pary mlodej. No wiec powiem wam, ze od razu widac, ze to profesjonalista, swietne zestawienie dzwieku ze swiatłami, duzo efektow specjalnych i co rownie wazne, grał tak, ze wszyscy sie bawili. Troche za głosno bylo jak dla mnie, ale moze dlatego, ze stalam blisko sceny, bo mojemu miśkowi się podobało własnie to, ze blisko sceny było głosno i tam glownie bawili sie mlodzi, a im dalej sceny tym te dzwieki byly jakby lagodniejsze i tak tanczyli starsi. Zrobiłam sobie nawet kilka zdjęc światełek, fotka poniżej.W kazdym badz razie jestem zadowolona i na ten tydzien jestesmy umowieni na podpisanie umowy z Wiktorem.  Ale jestem happy!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam was
Załączniki
001.jpg
001.jpg (118.98 KiB) Obejrzany 11077 razy
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez karolinka » Sob Kwi 23, 2011 9:32 am

Widzę kamtytke, że mamy podobne doświadczenie i podobne wnioski. Jeżeli masz okazję współpracowac z dj VICO to nie zastanawiajcie się. Ja po miesiącu poszukiwań, zaczęła po targach slubnych, doszłam do wniosku ze połowa ofert dj to amatorszczyzna jakich mało. Gwiazdy, mega super agencje z super profesjonalistami. Ludzie którzy mam wrażenie pracują dla kogoś za karę. Więcej moge napisać na priv, jezeli byś chciałą bo nie bede tutaj nikomu robiła przykrosci. My mielismy jeszcze jednego dj w razie gdyby Wiktor miał zajety termin, ale na szczęscie udało się.

Kamtytka napisz do mnie na priv cos o tym na priv.

życzę wesołych świąt wszystkim
Karolina
karolinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kamtytka » Pon Kwi 25, 2011 1:02 pm

Dzięki Karolinka. Mamy s[potkanie w tym tygodniu z Panem Wiktorem. Jeżeli nie sp[odoba nam się jego oferta to na pewno sie do Ciebie zgłoszę, bo widze, że masz jeszcze jakigoś asa w rękawie ;) Mam nadzieje, że nasze poszukiwania jednak się skończą. A co do targów, to tegoroczne mnie zawiodły. Pozdrawiam jeszcze świątecznie :)
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez karolinka » Pon Kwi 25, 2011 2:34 pm

Ok to daj znać co i jak. Tak mam asa w rękawie ale nie musiałam go wyciągać, uważam ze dj vico bedzie lepszy od tego asa. he he. U mnie poszukiwania też trwały dość długo ale wydaję mi się, że wybór padł najlepszy.
karolinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez magicznacalineczka » Sob Kwi 30, 2011 3:49 pm

Kamtytka i jak spotkanie? Mam nadzieje, ze dj vico okazal sie trafem w dziesiatke, bo szczerze mowiac, bylabym wielce zdziwiona, gdybys nie byla zadowolona ze spotkania i jego bogatej oferty :) Mysmy tez podspisali umowe z Wiktorem. Napisz jak bylo, pozdrawiam :)

Proszę o zaprzestanie natarczywych kryporeklam w tym temacie i wypowiadanie się WYŁĄCZNIE stałych użytkowników, którzy sa po WŁASNYM weselu z udziałem dj-a.
Codziennie kasujemy posty w tym temacie - lada dzień może zostać usunięty.
Moderka
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Edusia » Wto Maj 03, 2011 9:38 am

a mogę prosić o namiary na Niego?

Awatar użytkownika
Edusia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kamtytka » Wto Maj 03, 2011 5:16 pm

Edusia, namiary znajdziesz na google. Co do podpisania umowy, to właśnie wczoraj to zrobiłam podczas jednej z imprez, które prowadził dj vico.  Na zeszłotygodniowym spotkaniu otrzymałam wiele materiałow reklamowych i są one bardzo fajnie przedstawione. Ale ponieważ nie jestem taka łatwowierna to musiałam zobaczyć coś na żywo. Byłam pod wrażeniem.

Zbytnio też nie rozumiem moderatorki, żeby na temat dj wypowiadały się tylko osoby, które miały wesele z danym zespołem lub dj. To to forum jest dla przyszłych par młodych czy takich którzy już są małżeństwem ?

Pozdrawiam i do zobaczenia po weselu :)
kamtytka
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Edusia » Wto Maj 03, 2011 6:13 pm

napisałam maila do niego i mam nadzieję,że się odezwie :)
a z ciekawości ile DJ Vico bierze?

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez magicznacalineczka » Śro Maj 04, 2011 7:47 am

Hmmm, ciekawe gdzie w moich postach jest jakas kryptoreklama. Nie podalam przeciez strony, telefonu itp. Wypisuje tylko swoje wnioski po spotkaniu, to mi chyba wolno robic. Nic z tego nie rozumiem. Ja tez jestem przed slubem i wlasnie dlatego trafilam na ten portal, bo chyba takie jest jego przeznaczenie ;/, a skoro ktos zalozyl taki watek to znaczy, ze mozna w nim pisac, ech...
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Edusia » Śro Maj 04, 2011 8:17 am

magicznacalineczko- może powiesz coś więcej o tym DJ'u?
ja też jestem zainteresowana współpracą z nim

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez magicznacalineczka » Śro Maj 04, 2011 12:05 pm

Edusia znajdz sobie strone w google i poczytaj. Nie odpisal Ci na maila? No i masz tu kilka opinii w tym watku. Nie wiem co juz pisac, bo znowu zostanie to odebrane za jakas reklame. Tak czy siak polecam Ci tego DJ'a, bedziesz zadowolona :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Edusia » Śro Maj 04, 2011 12:42 pm

Odpisał :)

w sobotę jadę zobaczyć na żywo jak gra na weselu

Awatar użytkownika
Edusia

Następna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>