DJ Vico - prosba o opinie

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: DJ Vico - prosba o opinie

Postprzez MorrigaN » Czw Maj 16, 2013 6:28 pm

Brachypelma napisał(a):A ja mam pytanie, czy Wam też nie włącza się strona internetowa DJ Vico?

Mnie się włącza

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez magicznacalineczka » Pią Maj 17, 2013 6:42 pm

Brachypelma napisał(a):A ja mam pytanie, czy Wam też nie włącza się strona internetowa DJ Vico?

U mnie tez smiga. :)
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez agataikuba » Śro Lip 03, 2013 8:41 pm

U mnie też działa. Czasem tam wchodzę, żeby pooglądać nowe filmy z wesele. Są krótkie ale fajnie widać jak się ludzie bawią jak dj vico gra. Więc jestem spokojna z narzeczonym o to, że nasze wesele też będzie fajnie poprowadzone.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Brachypelma » Pon Lip 08, 2013 9:15 am

Mi strona nie działa, ale ten problem dotyczy tez kilku innych. U narzeczonego wszystko hula. Na szczęście filmiki można oglądać też na YT. Widać na nich, że goście świetnie się bawią. Już się nie mogę wesela doczekać!
Brachypelma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Hanuś wro » Nie Lip 14, 2013 10:32 pm

Mnie do Dj Vico przekonały filmiki i opinie na forach.
Skontaktowałam się jednak z nim trochę za późno i niestety, ale mój termin miał już zajęty:/ Okazało się jednak,iż ma wolne tydzień wcześniej, szybki telefon do miejsca gdzie mamy wesele i wesele przełożone :) we wtorek mamy z nim spotkanie:)
czytałam opinie,że jest dość drogi. Sprawdzałam innych Dj i niektórych oferty zwalały z nóg:/ uważam ,że Dj Vico ma cenę taką akurat:)
Hanuś wro
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Erill » Wto Lip 23, 2013 10:31 pm

Vico jest wart każdej ceny :) Byłam na weselu gdzie grał tydzień temu i ludzie bawili się swietnie :)
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Brachypelma » Czw Sie 08, 2013 7:23 am

Wśród samych zachwytów mam tylko jedną małą wątpliwość ;)
Czy goście zdążą się wytańczyć przy tak wielu zabawach i karaoke? I jak jest z popularnością karaoke wśród gości?

Wątpliwości mi się nasunęły, ponieważ z ostatniego wesela (na którym grał jakiś zespół) wyszłam niewytańczona.... Było za dużo głupkowatych zabaw, w których nie chciałam brać udziału i nudziłam się czekając, aż się skończą. Zespół (jak to zespół), co chwilę robił przerwy. Ledwo się roztańczyłam, trzeba było wracać "na jednego". Jeszcze prezentacja, jeszcze podziękowania, baaardzo długie oczepiny... Miłe to wszystko było, ale nie zdążyłam wyszaleć się na parkiecie :(
Czy ktoś ma doświadczenie jak pod tym względem wygląda wesele z Vico?
Brachypelma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez christie » Czw Sie 08, 2013 9:46 am

Wszystko zależy od pary młodej - my mieliśmy jeden krótki konkurs ok. 22, później oczepiny ok. 40minut i tyle, poza tym DJ Vico zrobił może trzy 5-10 min przerwy, więc jeśli Wam odpowiada prostszy scenariusz wesela, Vico się dostosuje. Moim zdaniem on oferuje tyle atrakcji, żeby każda para mogła wybrać, co odpowiada jej i gościom, a co nie. Dla mnie na weselu się przede wszystkim tańczy i ważna jest dobra muzyka, ale na pewno są rodziny, gdzie nie wyobrażają sobie wesela bez dużej dawki za.baw.

Przy okazji dołączę do szerokiego grona polecających DJ Vico - nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń - bardzo wysoka kultura osobista i spokój, wspaniała komunikacja z obsługą sali, kierowcą busa, fotografem (Vico zgrywa swoje przerwy z podawaniem ciepłych dań, jak coś ma się dziać np. tort to ściąga na parkiet wszystkich gości obecnych na sali pociągiem, lambadą, ostrzega fotografa o wybuchu konfetti, żeby ten miał na pewno dobre ujęcie itd.), ciepły kontakt z gośćmi, spełnia wszelkie muzyczne prośby i dedykacje i na koniec oczywistość - puszcza świetną muzykę, dostosowuje się do nastrojów i ludzi na parkiecie, przez co cały czas goście się bawią. W trakcie imprezy i po weselu od wielu gości usłyszeliśmy, że DJ był fantastyczny, nawet rodzice B. i i starsi goście byli zadowoleni.
Awatar użytkownika
christie
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez MorrigaN » Śro Sie 14, 2013 12:42 pm

christie napisał(a):Przy okazji dołączę do szerokiego grona polecających DJ Vico - nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń - bardzo wysoka kultura osobista i spokój, wspaniała komunikacja z obsługą sali, kierowcą busa, fotografem (Vico zgrywa swoje przerwy z podawaniem ciepłych dań, jak coś ma się dziać np. tort to ściąga na parkiet wszystkich gości obecnych na sali pociągiem, lambadą, ostrzega fotografa o wybuchu konfetti, żeby ten miał na pewno dobre ujęcie itd.), ciepły kontakt z gośćmi, spełnia wszelkie muzyczne prośby i dedykacje i na koniec oczywistość - puszcza świetną muzykę, dostosowuje się do nastrojów i ludzi na parkiecie, przez co cały czas goście się bawią. W trakcie imprezy i po weselu od wielu gości usłyszeliśmy, że DJ był fantastyczny, nawet rodzice B. i i starsi goście byli zadowoleni.

Zgadzam się z Christie.

Gorąco polecam DJ VICO, każdemu kto nie chce orkiestry, a boi się, że dj może zniechęcić starszych gości do pojawiania się na parkiecie. W przypadku Vico takie obawy są nieuzasadnione bo repertuar dobiera tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie, a prowadzone przez niego wesele nie przypomina klubowej potańcówy (no chyba, że młodzi i goście tego sobie życzą ;) )

POLECAM, POLECAM, POLECAM :)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez agataikuba » Czw Sie 22, 2013 9:41 pm

[quote="Brachypelma"]Wśród samych zachwytów mam tylko jedną małą wątpliwość ;)
Czy goście zdążą się wytańczyć przy tak wielu zabawach i karaoke? I jak jest z popularnością karaoke wśród gości?

Dlatego my nie chcemy karaoke, moda na tę zabawę minęła. Liczymy na dużą dawkę dobrej muzyki i prowadzenie na wysokim poziomie. Ale po opiniach innych mogę być o to spokojna. Nasze wesele już niebawem.
Ostatnio edytowany przez agataikuba, Czw Sie 22, 2013 10:02 pm, edytowano w sumie 1 raz
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez MorrigaN » Czw Sie 22, 2013 9:47 pm

U nas karaoke było na życzenie gości, godzinę przed końcem imprezy :) Świadek przypomniał sobie, że ktoś o karaoke wspominał i powiedział, że nie odpuści i ma być! Bawili się super, choć śpiewało tylko kilka osób. Reszta tańczyła w rytm ich wokalnych wypocin ;)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez agataikuba » Czw Sie 22, 2013 10:01 pm

MorrigaN napisał(a):U nas karaoke było na życzenie gości, godzinę przed końcem imprezy :) Świadek przypomniał sobie, że ktoś o karaoke wspominał i powiedział, że nie odpuści i ma być! Bawili się super, choć śpiewało tylko kilka osób. Reszta tańczyła w rytm ich wokalnych wypocin ;)

Tak późno ? i jeszcze goście mieli siły śpiewać ?
MorrigaN a jak muzykę ustalaliście z Wiktorem ? Sami wybieraliście czy grał to co uważa ?
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez MorrigaN » Czw Sie 22, 2013 10:05 pm

Zaznaczyliśmy na liście jego utworów co chcemy, a czego nie ale daliśmy mu raczej wolną rękę, zdając się na jego doświadczenie i wyczucie.

A co do karaoke to właśnie na koniec imprezy rodzą się największe wokalne instynkty :D Wiktor chyba nie był zadowolony, że na sam koniec musi karaoke przygotować, ale zniósł to dzielnie, a goście byli uradowani, że hej :D

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez agataikuba » Czw Sie 22, 2013 10:10 pm

No tak, na sam koniec zawsze wszyscy się nakręcają i parkiet jest pełen. Fajnie, że Wam się wesele udało. Ja się podzielę swoimi wrażeniami już niedługo. Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności !
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez MorrigaN » Czw Sie 22, 2013 10:12 pm

Trzymam kciuki żebyście byli równie zadowoleni z wesela jak my :)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez Beata88 » Czw Wrz 12, 2013 4:54 pm

Czy któraś z was ma film z wesela, które prowadził dj Vico? Byłabym wdzięczna zobaczyć tego dj bo w kilku lokalach nam go polecili.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez christie » Sob Wrz 14, 2013 10:54 pm

Vico prezentuje filmiki z wesel na swojej stronie www oraz na fanpage'u na Facebooku :)
Awatar użytkownika
christie

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Brachypelma » Pią Wrz 20, 2013 7:50 pm

Jesteśmy już po weselu z Dj Vico. Było FENOMENALNIE! Od początku do końca wspaniale prowadził zabawę. Po naszym Pierwszym Tańcu parkiet zapełnił się tańczącymi gośćmi i pyszna zabawa trwała do rana. Ciągle słyszymy pochwały od naszych gości, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Dj był przygotowany na każdą ewentualność, gdy było to konieczne, zorganizował dodatkowe zabawy dla dzieci. Imprezę wzbogacały światła, konfetti podczas Pierwszego Tańca, bańki mydlane. Mieliśmy z nim dobry kontakt. Reagował na to, co dzieje się na parkiecie, spełniał wszystkie muzyczne dedykacje.
Gdybyśmy jeszcze raz musieli wyprawiać wesele, ponownie wybralibyśmy DJ Vico :D
Brachypelma
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Śro Paź 09, 2013 12:23 am

Byłam na stronce i widziałam wszystkie filmy z wesel, które ma dj Vico, podpisaliśmy umowę na wesele. Teraz tylko czekamy na nasze małe kameralne przyjęcie, ale wierzę, że będzie fajnie. Zależało nam przede wszystkim na dużej kulturze osobistej dj'a, bo w końcu to on poprowadzi wesele.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez agataikuba » Czw Paź 10, 2013 11:55 am

Beata88 napisał(a):Byłam na stronce i widziałam wszystkie filmy z wesel, które ma dj Vico, podpisaliśmy umowę na wesele. Teraz tylko czekamy na nasze małe kameralne przyjęcie, ale wierzę, że będzie fajnie. Zależało nam przede wszystkim na dużej kulturze osobistej dj'a, bo w końcu to on poprowadzi wesele.

Beata masz wesele już za miesiąc ? Czy robisz tylko takie małe przyjęcie ?
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>