DJ Vico - prosba o opinie

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: DJ Vico - prosba o opinie

Postprzez Beata88 » Wto Paź 22, 2013 9:15 pm

agataikuba, tak mamy wesele za niespełna miesiąc. Takie małe na 45 osób, ale ktoś musi je poprowadzić, stąd nasz wybór na dj.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Kasiulaa » Wto Paź 29, 2013 5:13 pm

A czy mogłaby mi któraś z Pań napisać na priv jak sprawa wygląda cenowo?
Pozdrawiam! :)
Kasiulaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Wto Lis 05, 2013 10:59 am

Kasiulaa napisz do dj Vico to na pewno dostaniesz ofertę na maila.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Beata88 » Pią Lis 29, 2013 7:51 pm

Szczęśliwi, radośni i zadowoleni po naszym weselu postanowiliśmy dodać swoje 3 grosze. Rodzice na początku byli przeciwni DJowi, ale wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a i rodzice zmienili zdanie po weselu na bardzo pozytywne. Co prawda mieliśmy małe wesele, raczej przyjęcie, ale zabawa taneczna była przednia. Były też 3 konkursy, które w znakomity sposób zintegrowały nasze rodziny. Impreza poprowadzona świetnie, z klasą, bez żadnych głupich żartów. Goście byli zadowoleni, my też, dlatego polecamy serdecznie  dj Vico wszystkim, którzy będą wyprawiać swoje wesele.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez agataikuba » Pon Gru 30, 2013 12:55 pm

Wiktorze chcielibyśmy podziękować Tobie za bardzo fajne poprowadzenie naszego wesela. Wszystko to co chcieliśmy udało się w 100 %. Goście byli zadowoleni i bardzo Ciebie chwalili jako dj. Zdjęcia od fotografa już dostaliśmy i są fajne, kolorowe, to też zasługa Twoich świateł. Raz jeszcze dziękujemy i polecamy dj vico każdemu komu się tylko da. Jedyna nasza uwaga to rób dłuższe przerwy między blokami muzycznymi, bo nawet nie było kiedy z gośćmi porozmawiać - a że rodzinę mamy taneczną to ciągle na parkiecie byli. Reszta rzeczy bez zarzutu. Pozdrawiamy.

Agata i Kuba
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Beata88 » Pon Gru 30, 2013 11:56 pm

Cieszę się Agatko że Wasze wesele też było fajne. My też mamy miłe wspomnienia zarówno jak nasi goście. Niestety nasze skończyło się o 2 w nocy, ale takie było wstępne założenie. A te zdjęcia to masz od Wiktora?
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez agataikuba » Czw Lut 27, 2014 2:35 pm

Beatko zdjęć mamy mało, ale otrzymaliśmy krótki i fajny teledysk z naszego wesela, szkoda tylko, ze taki krótki, ale w zasadzie to i tak więcej niż z Kubą razem oczekiwaliśmy. Jest na youtube, na priv wyślę Ci linka, bo nie wiem czy tutaj można. A Ty masz jakiś film ? Chętnie bym zobaczyła jak u was goście się bawili.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Beata88 » Pią Mar 07, 2014 12:09 pm

Agatko widziałam film. Rewelacja! Widać, że wesele bardzo udane. Macie też dłuższy film?
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez mr&mrs » Sob Mar 08, 2014 9:01 pm

Cześć Dziewczyny!

Namiary na Dj Vico dostałam od Hotelu gdzie będziemy organizować przyjęcie.
Bardzo go tam polecali.

Czy może ma ktoś z was jakieś dłuższe nagranie z gdzie widać jak Dj Vico prowadzi wesele ?

Czekam na jakieś informacje..

Dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Paula J » Czw Mar 13, 2014 1:16 pm

mr&mrs napisał(a):Cześć Dziewczyny!

Czy może ma ktoś z was jakieś dłuższe nagranie z gdzie widać jak Dj Vico prowadzi wesele ?

Czekam na jakieś informacje..

Dziękuję za pomoc.

Ja mam taką sama prośbę. Na stronie i na you tubie widziałam dużo filmów ale to same teledyski, a zależałoby mi żeby zobaczyć cały film, lub urywki ale bez podkładu muzycznego.

Paula J
Ostatnio edytowany przez Paula J, Śro Kwi 09, 2014 12:40 pm, edytowano w sumie 1 raz

"bo sztuka jest żyć nie dla siebie samego ale dla kogos bliskiego"

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Śro Mar 19, 2014 6:54 pm

Dziewczyny ale u Wiktora na you tubie są też filmy nagrane prosto z wesel, bez podkładów muzycznych. Widziałam sama kilka, a dużo filmów Wiktor podesłał mi w linkach jako filmy prywatne, czy coś takiego. Np. zabawy w ten sposób były pokazane i oczepiny. Zapytajcie się o to.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez mr&mrs » Pon Mar 24, 2014 11:10 am

Hej dziewczyny. Dostałam linki od dj vico z długimi filmami. Nawet narzeczonemu się spodobały chociaż do naszego wesele podchodzi z dużym dystansem. Zatem pozostaje nam się spotkać osobiście. Napiszę co i jak po spotkaniu.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez agataikuba » Sob Mar 29, 2014 8:18 am

mr&mrs napisał(a):Hej dziewczyny. Dostałam linki od dj vico z długimi filmami. Nawet narzeczonemu się spodobały chociaż do naszego wesele podchodzi z dużym dystansem. Zatem pozostaje nam się spotkać osobiście. Napiszę co i jak po spotkaniu.

Wiktor ma bardzo dużo zdjęć na stronie i na fb, także można tam dużo rzeczy zobaczyć. Fajnie ma to zrobione, bo oddzielne są filmy na powitanie gości, zabawy, podziękowania dla rodziców, oczepiny. Jak wcześniej napisałam, polecam.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez agataikuba » Sob Mar 29, 2014 12:50 pm

Beata88 napisał(a):Agatko widziałam film. Rewelacja! Widać, że wesele bardzo udane. Macie też dłuższy film?

Nie dłuższego filmu nie mamy tylko ten teledysk z podkładem. Za to dużo zdjęć, bo dużo osób z rodziny też robiło. Nasz fotograf już kilka razy współpracował z dj vico i jeszcze przed weselem, mówił że zdjęcia będą kolorowe i fajne.
agataikuba
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez mr&mrs » Sob Mar 29, 2014 10:16 pm

Filmy to ja oglądałam przez pół dnia, kapitalna zabawa i fajne prowadzenie. Zdjęcia są też bardzo wciągające, te światła robią swoje, strasznie romantyczne. We wtorek w końcu mamy spotkanie informacyjne, już nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez mr&mrs » Pią Kwi 04, 2014 6:48 pm

Byliśmy na spotkaniu. Krótko i rzeczowo Wiktor przestawił nam swoją propozycje wesela. Fajnie, że ma 2 pakiety do wyboru i w zależności co się chce to można sobie wybrać. Widziałam też dużo zdjęć i filmów na fb. Widać, że jest to osoba która ma duże pojęcie o tym co robi.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Paula J » Wto Kwi 08, 2014 3:14 pm

mr&mrs napisał(a):Byliśmy na spotkaniu. Krótko i rzeczowo Wiktor przestawił nam swoją propozycje wesela. Fajnie, że ma 2 pakiety do wyboru i w zależności co się chce to można sobie wybrać. Widziałam też dużo zdjęć i filmów na fb. Widać, że jest to osoba która ma duże pojęcie o tym co robi.

Ja cały czas myślę o dj vico ale nie mam kompletnie czasu na spotkanie, bo mieszkamy w Opolu. Ale już po świętach mamy umówiony termin. Jak na razie ogladamy materiały. Dziewczyny jaki pakiet polecacie ?
Ostatnio edytowany przez Paula J, Śro Kwi 09, 2014 12:39 pm, edytowano w sumie 1 raz

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mr&mrs » Śro Kwi 09, 2014 11:05 am

My wybraliśmy największy pakiet. Cenowa różnica miedzy tymi pakietami jest niewielka, za to otrzymujesz dużo fajnych rzeczy.
Na bank chcieliśmy z dodatków bańki mydlane i dekoracje sali światłem. Narzeczony wyczytał tez informacje o agregacie co prąd produkuje w przypadku jak nie ma prądu z elektrowni.

Awatar użytkownika
mr&mrs
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Paula J » Śro Kwi 09, 2014 12:42 pm

Te bańieczki sa śliczne. Bardzo mi sie podobają. A o co chodzi z tym prądem ?

Paula J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Beata88 » Sob Kwi 12, 2014 11:27 am

Nam niestety bańki nie wyszły, ale to przez to, że mieliśmy wesele w centrum Wrocławia i komuś mogłyby przeszkadzać przed wejściem do hotelu. Ale oglądając filmy zauroczyłam się.
Beata88
pierwsze kroki
pierwsze kroki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>