Sklepy z bielizna

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez Wiktoria_S » Czw Sie 13, 2009 7:39 pm

ja wybieram się jutro na szwedzką, ciekawa jestem czy rzeczywiście coś się u mnie zmieni- sądzę że jednajk mam dobrze dobrana bieliznę, no zobaczymy...

Wiktoria_S
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez nurse8 » Pią Sie 14, 2009 8:56 pm

demetrios napisał(a):Jejku dziewczyny jak tam czytam jakie cuda z biustem wyprawia ta Pani na szwedzkiej to aż mam ochote pojechac z Krakowa do Wrocławia po stanik.Tylko czy w ogóle z moim totalnym bezbiuściem da sie coś zrobić :(
To zupełnie jak bys pisała o mnie. I zapewniam Cie, ze się da! Kiedyś nosiłam rozmiar 75 A, teraz 65 D i jest to idealny rozmiar.
A jeśli chodzi o te właściwe rozmiary to ja kupiłam kilka staniczków właśnie w rozmiarze 65 D w sklepie Estiq w Magnolii w dużo niższej cenie niż w Milli. Pani mowiła, ze coraz częściej zdarzają sie im takie rozmiary.polecam.
Awatar użytkownika
nurse8

Miejscowość: Wrocław

Postprzez kociaczek » Śro Paź 28, 2009 3:16 pm

Heh, dziewczyny na początek polecam Lobby Biuściastych - forum na Gazecie Wyborczej!!
Po pierwsze,  można się dowiedzieć jaki ma się rozmiar stanika i dlaczego nie jest to C75 albo B80;)
Po drugie, jak się mierzyć i jak przeliczać obwody na rozmiary - jest tez tabelka, z której można odczytać jaki - najprawdopodobniej - rozmiar ma się u poszczególnych producentów bielizny.
A po trzecie, jest tam baza polecanych sklepów z bielizną ułożona województwami i miastami (jest też lista sklepów, które należy omijać).
Z własnego doświadczenia mogę polecić sklep na Jedności Narodowej - nazywa się Matina i sklep koło dawnego XIV LO - pod dużym szyldem Triumpha, ale na szczęście inne firmy też prowadzą:)

Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Re: Sklepy z bielizna

Postprzez wawa111 » Śro Lis 21, 2018 12:30 pm

A w sieci nie zamawiacie?
Ja swojej żonie często robię prezenty kupując tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska bieliznę, z okazji jakiejś konkretnej ale również bez okazji.
wawa111
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Sklepy z bielizna

Postprzez natalinda » Pią Cze 14, 2019 7:16 am

Znacie może markę Obsessive? Wprawdzie biustonosze nie są tanie ponieważ trzeba dać min te 100 zł jednak bardzo ładnie modelują biust. Szczególnie jeśli ktoś jest hojnie obdarzony przez naturę Z jednej strony to fajnie, z drugiej trzeba jednak kupić sobie coś porządnego aby ten biust został dobrze podtrzymany
Można je zamówić na przykład w tym sklepie;
https://obsessive.com/pln_pl/produkty/b ... o-ponczoch  - jak również inne akcesoria takie jak majtki, pasy do pończoch czy gorsety....

Piękna jest równiez ich bielizna nocna :)
Awatar użytkownika
natalinda
często tu wpadam
często tu wpadam

Poprzednia

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>