Sklepy z bielizna

nasze sukienki, dodatki, buty, bielizna, porady "garderobiane"

Postprzez izunia » Śro Lip 01, 2009 1:01 pm

usunę je na 100% bo w żadnym staniku mi się one nie podobają :)

izunia
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: wrocław

Postprzez alicja078 » Czw Lip 02, 2009 8:30 pm

Dziewczyny, a wiecie może gdzie we wrocku znajdę bieliznę Lupoline?
Podoba mi się kilka ich modeli ze strony, ale w sumie nie wiem gdzie ich szukać, w ciemno nie chcę kupować..
alicja078
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez eve » Czw Lip 02, 2009 9:04 pm

wiem ze sklep z bielizna Lupoline jest chyba w Lodzi; ale ja nieraz kupowalam z ich strony intrenetowej i jestem ogolnie zadowolona; ostatnio przenioslam sie na intymna.pl:)
Awatar użytkownika
eve
kocham to forum? :)

Miejscowość: wroclaw/londyn

Postprzez alicja078 » Pią Lip 03, 2009 6:25 pm

dzięki za odzew, ale tak w ciemno się boję zamawiać :( muszę poszukać we wrocławiu, może nie tyle w galeriach handlowych co mniejszych sklepach..
alicja078
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez eve » Pią Lip 03, 2009 10:17 pm

alicja, jesli chodzi o haleczki, koszulki i tym podobne to sa na prawde sliczne i mozesz kupowac "w ciemno przez internet"; a jesli chodzi o staniki to wiadomo, ze lepiej przymierzyc, wiek kupno w ciemno to faktycznie ryzyko...ja jak pierwszy raz zamowilam i wyszla kaszana z rozmiarami, to moglam odeslac do nich spowrotem, ale ja popytalam kolezanek i wiekszosc odsprzedalam,  jeden komplet namwet swojej mamie podarowalam:), a jeden kuzynce tez w prezencie:) Sama za to wyciagnelam wnioski i wiedzialam juz z jakiej firmy, jaki rozmiar lepiej na mnie pasuje;)  
Ale i tak ostatnio, po wizycie w sklepie Milla we Wrocku okazalo sie, ze i tak inny rozmiar nosze, hahah!
Awatar użytkownika
eve

Postprzez bunia » Pią Lip 03, 2009 10:28 pm

Szkoda, ze sklepy z bielizna nie reklamuja sie tutaj, tzn nie tutaj tylko tam gdzie mozna, czesto slysze, ze dziewczyny maja z tym problem, sama mam na co dzien, bo mam nietypowe wymiary (duza miska, malo w obwodzie) i jak laze po tych galeriach to jestem podlamana...
Podobno niektore salony maja biezline do sukien, do niektorych modeli specjalna, ale ja jeszcze w tym roku nie bede szukala, a taka "normalna" bym chetnie obczaila.
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez mmagdallena » Sob Lip 04, 2009 2:58 pm

bunia napisał(a):Szkoda, ze sklepy z bielizna nie reklamuja sie tutaj, tzn nie tutaj tylko tam gdzie mozna, czesto slysze, ze dziewczyny maja z tym problem, sama mam na co dzien, bo mam nietypowe wymiary (duza miska, malo w obwodzie) i jak laze po tych galeriach to jestem podlamana...
Podobno niektore salony maja biezline do sukien, do niektorych modeli specjalna, ale ja jeszcze w tym roku nie bede szukala, a taka "normalna" bym chetnie obczaila.
Bunia, ja mam identyczny problem, też mały obwód, a miska duża. Swoj biustonosz kupilam w Wawie, bo we Wro panie mi wciskały, ze produkuje się staniki od 70 w obwodzie :/
Wyłączając Millę, ale tam ślubnego nic ładnego nie było :(
Awatar użytkownika
mmagdallena
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez NiebieskiMigdal » Śro Lip 08, 2009 9:08 pm

Magdallena mi wczesniej wytknela, ze dziewczeta tu uswiadomione w kwestii wlasciwego doboru stanikow, ja jednak uwazam, ze uswiadamiania w tej kwestii nigdy nie za wiele, skoro cena piekny i pieknie wyeksponowany biust :> choc niestety potrzebe uswiadamiania widze ostatnio glownie wsrod sprzedawcow a nie ich klientek...
Magdallena wspomniala o Wawie. dziewczyny, jesli ktos sie wybiera do stolicy, to polecam sklep Abracadarba na koszykowej przy skrzyzowaniu z emilii plater, czyli niedaleko od dworca centralnego. bardzo mila pani, mierzy obwod pod biustem, bardzo dobrze dobiera rozmiar. wybor spory, znalazlam tam nawet calkiem zgrabnego straplessa na swoj spory biust, ktory naprawde niezle trzyma! polecam zwlaszcza jesli ktoras a) nie jest pewna swego rozmiaru, b) ma waski obwod i duza miske.
jej, ale sie ciesze, ze juz mam to z glowy :D
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez NiebieskiMigdal » Śro Lip 08, 2009 9:14 pm

ach, zapomnialam dodac, ze obwody takie jak 60 i 65 nikogo tam nie dziwia...
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez narzeczonkowie » Czw Lip 09, 2009 8:17 pm

Kika25 napisał(a):
polecam sklep z ul. Szwedzkiej - tansza wersja sklepu Milla - pisałam juz o tym sklepie w tym wątku
Ja też mogę polecić ten sklep, bielizna jest rewelacyjna a Pani z obsługi super, doradza, podpowiada a przede wszystkim bardzo dobrze dobiera bieliznę.
Ja dziś kupiłam tam swoją bieliznę do ślubu. :)
narzeczonkowie
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez alicja078 » Pią Lip 10, 2009 12:19 pm

hej dziewczyny,
ja też już kupiłam bieliznę w sklepie na szwedzkiej, z tym że tam są chyba dwa sklepy obok siebie, więc nie wiem o którym mówicie...
ja zakupiłam komplet Konrada - Margot,
no i przy okazji dowiedziałam się, że do tej pory zły rozmiar kupowałam hehe :)
alicja078
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Majka1984 » Pią Lip 10, 2009 12:39 pm

Dziewczyny a w jakich cenach jest bielizna w tym sklepie na szwedzkiej?pozdrawiam

TY- najwięcej znaczysz z wszystkich słów...

Majka1984
super gaduła
super gaduła

Postprzez groszki » Pią Lip 10, 2009 12:50 pm

alicja 078 dokładnie o tym sklepie mowilismy bo ma on bielizne Konrad :)
Majka1984 najdroższy biustonosz widziałam tam za 116zł a tak srednio ok 80-90 zł :)
Awatar użytkownika
groszki

Postprzez Majka1984 » Pią Lip 10, 2009 1:09 pm

Super:)Dzięki bardzo:)

TY- najwięcej znaczysz z wszystkich słów...

Majka1984
super gaduła
super gaduła

Postprzez groszki » Pią Lip 10, 2009 1:28 pm

jutro tam uderzam ze swoja siwadkowa aby jej dobrac biustonosz pod sukienke i ze swoja sukienka na poprawiny zeby dobrac jakis fajny z kuszącym rowkiem hihihi :)
Awatar użytkownika
groszki

Postprzez eve » Pią Lip 10, 2009 2:06 pm

Kika25 napisał(a):
alicja 078 dokładnie o tym sklepie mowilismy bo ma on bielizne Konrad :)
Majka1984 najdroższy biustonosz widziałam tam za 116zł a tak srednio ok 80-90 zł :)
o! ja bardzo lubie bielizne od Konrad-a; mam mnostwo ich kompletow; ostatnio tez ostro zakupuje Ewe Bien; De facto, po slubie bede sie tak samo naywac:)) ciekawe co powiedza przy skladaniu zamowienia, hihihi
Awatar użytkownika
eve

Postprzez anx » Pią Lip 10, 2009 2:51 pm

Muszę się przejechać do tego sklepu. Potrzebuję biustonosza, ale zależy mi na tym, żeby nie był taki drogi bo całkiem możliwe, że pójdzie pod nożyczki.
Awatar użytkownika
anx

Postprzez marcia » Czw Lip 16, 2009 9:44 pm

Ja juz chyba łapię stresa przedśłubnego, albo jestem tak zakręcona:) Byłam dzisiaj z mamą w sklepie przy ul. Szwedzkiej. Na początku myślałam, że zaraz wyjdę, bo Pani nie zrobiła na mnie dobrego pierwszego wrażenia, ale wszystko zmieniło się jak już weszłam do przymierzalni i dowiedziałam się, że noszę miseczkę F!!!! No i dobrała mi taki jakby pół gorset. Moja mama też zakupiła sobie stanik i jeszcze taki gorset na wystający brzuszek. Wszysko byłoby ok, gdyby nie to, że w domu okazało się, że Pani zapakowała mi puste pudełko bez stanika, a zorientowałam się ok 19:( Muszę tam jutro podjechać ale myślę, że nie będzie problemu...
Ceny są ok 100zł
marcia
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez groszki » Czw Lip 16, 2009 10:02 pm

hehe no pani ze szwedzkiej jest specyficzna i poprostu trzeba lubic takie osoby a co do wymiany trzymam kciuki ale mysle ze nie bedzie zadnego problemu :)
Awatar użytkownika
groszki

Postprzez marcia » Pią Lip 17, 2009 7:48 pm

odebrałam swoją zgubę:) Pani jest naprawdę niesamowita, po tym jak się zorientowała, że zostawiłam to, co kupiłam wybiegła za mną ale mnie już nie było, po czym zostawiła zgubę w sklepie spozywczym (bo jest długo otwarty)
marcia
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Panna Młoda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Przejdź do portalu >>