nieszczęsne kamizelki...

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

nieszczęsne kamizelki...

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Gru 16, 2008 12:26 pm

Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat kamizelek u panów. Nie mówię jedynie o ślubnej garderobie, ale ogólnie.

Moim zdaniem facet biegający w samej koszuli i kamizelce ( marynarka na oparciu krzesła wisi... ) to szczyt największego obciachu i w ogóle bleee. Pod tym względem jestem bardzo nietolerancyjna. O niebo lepiej wygląda, jak się tą kamizelkę zdejmie razem z marynarka i pozostanie w samej koszuli.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem
kocham to forum? :)

Miejscowość: Mazury

Postprzez Abigail » Nie Sty 04, 2009 2:25 pm

Ostatnio edytowany przez Abigail, Śro Lip 08, 2009 7:18 pm, edytowano w sumie 1 raz
Abigail
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Wto Sty 13, 2009 1:50 pm

Z mojej strony trochę niedopatrzenie, bo oczywiście nie mówię tu o panu młodym, którego kamizelka jest nieodłącznym elementem. Jednak uważam, że kto jak kto, ale pan młody to już do końca imprezy powinien być w marynarce, nieelegancko jest się rozebrać. Nie wiem jak to zniesie mój przyszły mąż, bo u niego chwila moment i ma całe czoło mokre...a jeszcze w tańcu...masakra. Jednak będzie wolny od kamizelki, bo wybraliśmy dla niego smoking, pod który nakłada się tylko specjalną koszulę :) ahhhhhh :)

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez bunia » Pon Paź 26, 2009 12:46 am

Hmmm... ciekawy temat, bo jak siegam pamiecia, zawsze pan mlody sie w koncu rozbiera, tanczy, pije i naturalne jest, ze robi sie buraczkowy i marynarka przeszkadza...
Zgadzam sie w kwestii elegancji, ale strona praktyczna - czy pan mlody ma sie meczyc?
Co myslicie?
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez callja » Pią Paź 30, 2009 5:35 pm

[quote="Aniołek z piekła rodem :)"]nie mówię tu o panu młodym, którego kamizelka jest nieodłącznym elementem [quote]
O ile wiem, żaden podręcznik protokołu dyplomatycznego czy savoire vivre'u nie rozkazuje Panu Młodemu przywdziewania kamizelki (zwłaszcza poliestrowej) + pseudoplastronu na sznurku ;) IMHO Pana Młodego ma zdobić szeroki uśmiech i promienna Panna Młoda
Ostatnio edytowany przez callja, Śro Lis 04, 2009 5:56 pm, edytowano w sumie 1 raz
callja
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Liziii » Pon Lis 02, 2009 1:30 am

Mnie to akurat nie razi po oczach.. Patrze tez od strony praktycznej - koszula + kamizelka + marynarka, do tego podsznurowany pod szyje krawat/fular/mucha - biedny, biedny facet.. Zwlaszcza jak wesele jest w sierpniu, przy 30stopniowym upale a sala bez klimatyzacji.. Panna mloda tez ma na sobie spory ciezar, zwlaszcza jesli suknia jest rozłożysta i zdobna, ale zwykle gołe ramiona, dekolt, plecy rekompensują cieżke nieprzewiewne halki i podszewki.. wole p. mlodego w kamizelce niz samej koszuli..
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez Mikaa » Pon Lis 02, 2009 2:28 pm

Jak dla mnie facet w kamizelce o wiele lepiej sie prezentuje niz w samej koszuli bez dwoch zdan!Kamizelka ma to cos:)
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez Liziii » Pon Lis 02, 2009 11:04 pm

callja - troche bez sensu sie upierasz i usilujesz niejako narzucic swoj punkt widzenia. Ok - dla Ciebie to poliestrowa tandeta. Pytanie - czy Twoja suknia jest z jedwabiu? Cala z naturalnych tkanin? Czy moze tez sie trafi jakis poliester? Czy wtedy mamy ją definiowac jako tandetę? o_0<br />Nie chcesz swojego męza w kamizelce - z nim to uzgodnij. Dla mnie pan mlody w samej koszuli to wiekszy obciach.. a z drugiej strony - ubrany w marynarke, podczas calego wesela - to jakas forma znecania sie nad nim.. Ty bys tanczyla caly wieczor w ciepłym bolerku?<br />Spojrzmy tez na to od strony praktycznej, a nie tylko estetycznej wg gustu..
Liziii
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Radom

Postprzez callja » Pon Lis 02, 2009 11:12 pm

lizii - nikomu nic nie narzucam, mam po prostu prawo wyrażenia własnego zdania.
Przyjrzyj się np. stylizacji ślubnej Wróblewskiego - męża Kożuchowskiej; ascetyczny krój, świetne gatunkowo tkaniny i przemyślana prostota. Kamizelki na Panu Młodym oczywiście nie było ;)
Ostatnio edytowany przez callja, Śro Lis 04, 2009 6:03 pm, edytowano w sumie 1 raz
callja
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Sallyan_86 » Wto Lis 03, 2009 1:54 pm

.
Ostatnio edytowany przez Sallyan_86, Wto Wrz 20, 2011 9:26 am, edytowano w sumie 1 raz
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez Moderator » Śro Lis 04, 2009 7:25 pm

Dziewczyny,
temat się nieładnie rozwinął, wycięłam dziecinne pyskówki (co zainteresowane osoby zapewne zauważą),
proszę darujcie sobie puste spory - proszę o merytoryczną dyskusję w tonie netykiety obowiązującej na tym forum.
pomoc, rady, porządeczek:)))

Awatar użytkownika
Moderator
pomoc, rady, porządeczek :)
pomoc, rady, porządeczek :)

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>