DJ WAKA(R. Wakuluk)

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

DJ WAKA(R. Wakuluk)

Postprzez OlaM » Nie Lis 30, 2008 7:08 pm

hej:) chciałam się dowiedzieć czegos o tym DJ'u bo jego ogłoszenie wyglada ciekawie, ale nie ma żadnych informacji na forum na jego temat:) moze grał u kogoś z Was na weselu i podzielicie się wrażeniami :) z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:) pozdrawiam:)
OlaM
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez bunia » Pon Gru 22, 2008 10:45 pm

Ja go kojarze - przyznaje, ze nie bylam na weselu z nim, ale byla moja bliska kolezanka, chwalila, ze barrrdzo sympatyczny, usmiechniety, mily i cieply, ale jak podpytywalam o muzyke to niewiele mogla powiedziec, cha, cha, cha, tylko, ze sie swietnie bawila - wiec mysle ze warto go wziac pod uwage:)
ale jak mowie, nie widzialam osobisice:)
Awatar użytkownika
bunia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez nina » Śro Sty 21, 2009 11:36 am

Też zastanawiam się nad tym DJ-em, słyszałam, że jest bardzo dobry.
Słyszeliście coś na jego temat? Bardzo mi zależy na Waszej opinii.
Co do oprawy muzycznej jestem w kropce.. Proszę doradźcie - kogoś z Wrocławia lub okolic.
Awatar użytkownika
nina
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez katalin » Śro Sty 21, 2009 3:50 pm

Ja jak szukałam DJ na nasze wesele to rozwazałam tego DJ i znalazłam na stronie gazety.pl opinie na jego temat. Jedna była dobra a druga zła. Wyśle Ci na priva linka do tego forum. Ta dobra jest od jakieś dziewczyny u której on grał na weselu i ona była bardzo zadowolona a ta zła to nie wiem czy ktoś przypadkiem nie napisał tego po złości bo jest tylko napisane że jest beznadziejny ale wytłumaczenia dlaczego, co, jak i kiedy to nie ma więc nie wiem czy można się tym sugerowa. Wysyłam Ci linka to sobie przeczytasz sama. U nas ostatecznie będzie grał DJ Pabloz i jesteśmy pewni naszego wyboru.
Awatar użytkownika
katalin
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Jena » Pon Lut 09, 2009 5:27 pm

śmiało mogę polecić DJ WAKE- grał u mnie na dyskotekach w podstawówce, a potem słyszałam go na jakieś zabawie i powiem, że fajnie gra  

Awatar użytkownika
Jena
kocham to forum? :)

Miejscowość: z daleka

Postprzez magt » Pon Lut 09, 2009 6:29 pm

byłam na weselu, na ktorym grał waka-super się bawiłam! potrafi rozruszać towarzystwo w każdym wieku; też chciałam go na swoje wesele ale ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na orkiestrę
magt
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Jena » Pon Lut 09, 2009 9:40 pm

post skasowany

Jena, jesteś początkująca na forum, bardzo proszę doczytaj regulamin - nie piszemy tu żadnych namiarów, danych teleadresowych itp, od tego w razie potrzeby jest funkcja PRIV czyli wiadomości prywatnej adresowanej wyłącznie do konkretnego użytkownika.
Moderka

Awatar użytkownika
Jena

Miejscowość: z daleka

Postprzez lilka886 » Wto Wrz 15, 2009 9:37 pm

U mnie na weselu będzie DJ WAKA, to potem dam znać co i jak:) ale to dopiero za rok hehe:) widzialam video z wesel, na których grał, podobało mi sie jak prowadzi wesele, jego zabawy oczepiny itd......zdecydowaliśmy się na niego. Mam nadziję, że bedzie super!

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez osmiorniczka8 » Śro Wrz 16, 2009 5:38 pm

Ja juz byłam zdecydowana na Dj Waka ale ostatnio czytalam gdzies na forum jak dziewczyny wychwalaly Dj Pabloz i jestem w kropce do tego tez czytalam ta opinie zla na temat Dj Waka....ale chyba kwestie finansowe wezma góre...lilka886 dam znać jak było :) moje wesele bedzie za pol roku :)

osmiorniczka8
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław/Watford

Postprzez lilka886 » Śro Wrz 16, 2009 10:18 pm

Dziękuje osmiorniczka, czekam na relację:)

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez osmiorniczka8 » Pią Paź 02, 2009 7:05 pm

Umowa ostatecznie podpisana z Dj Waka :) i bardzo sie ciesze :) po spotkaniu upewnilam sie ze podjelam dobra decyzje :)...a ludzie ze ślubnego biznesu tylko mnie upewnili w tym :)

osmiorniczka8

Postprzez Biała Dama » Wto Paź 06, 2009 11:00 pm

przypadkiem zobaczyłam ten temat, ja z moim narzeczonym bedziemy miec orkiestrę, miesiąc temu na weselu mojej kuzynki w Świdnicy ten pan puszczał muzykę. Przyznam sczerze ,że bardzo podobało mi się, miał fajne dyskotekowe światełka, takie lasery i mnóstwo dymków puszczał. fajnie to wyglądało. Dyskotekowo, lubie tak :)
Biała Dama
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez osmiorniczka8 » Czw Cze 10, 2010 7:33 pm

Ja juz po imprezie i  moge powiedziec tylko tyle jestem naprawde bardzo zadowolona !! Dj Waka to bardzo sympatyczny czlowiek, profesjonalista...super zabawy i bardzo dopasowana muzyka takze z czystym sumieniem mozemy polecic :)

Marzena i Daniel
10/04/2010
Swojskie Jadlo
Ostatnio edytowany przez osmiorniczka8, Pon Wrz 13, 2010 5:40 pm, edytowano w sumie 1 raz

osmiorniczka8

Postprzez lilka886 » Pią Cze 11, 2010 8:43 am

Dzięki ośmiorniczka za relację. Moje wesele za 2 miesiące:)

lilka886
super gaduła
super gaduła

Re: DJ WAKA(R. Wakuluk)

Postprzez lilka886 » Nie Paź 17, 2010 6:59 pm

Dziewczyny! Dj Waka, to najlepszy z wyborów, jeśli chodzi o djów. Serdeczne go polecam, moje wesele było barrrdzo udane, bawili się wszyscy i ci młodsi i ci starsi, na parkiecie cały czas był tłum. Oczepiny nieoklepane, zabawy rewelacyjne. A do tego wszystkiego Robert to przesympatyczny człowiek!

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez lilka886 » Nie Maj 29, 2011 5:58 pm

Witam wszystkie Panny Młode po mojej dość długiej nieobecności....ale same zobaczycie jak to jest, po ślubie już coraz rzadziej się tutaj zagląda, najczęściej to z ciekawości jakie są teraz nowinki w świecie sukni ślubnych, makijaży itp....:) Ale do rzeczy... PISZĘ  w tym wątku, ponieważ w następną sobotę, a mianowicie 04.06.2011 idę na wesele do kuzyna, na którym będzie grać DJ WAKA , a kuzyn dokonał takiego wyboru, ponieważ zobaczył tego dja na moim weselu ponad 9 miesięcy temu i tak mu się spodobało, że teraz Waka będzie grać u niego. Jest to najlepszy dowód tego, że DJ WAKA to najlepszy wybór jeśli chodzi  o djów i serdecznie go polecam.

lilka886
super gaduła
super gaduła

Postprzez aga-biskupin » Pią Sie 05, 2011 1:42 pm

hej dziewczyny, a jakie ten pan robi konkursy w czasie wesela? ma dobry kontakt z gośćmi? szukamy dobrego dja na nasze wesele, a bardzo ich dużo na rynku i powoli głupieje
aga-biskupin
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Nanu » Pią Sie 19, 2011 12:50 pm

Klaunie, gdybyś nie zauważył, to jest to wątek dotyczący konkretnej osoby, więc raczej nie powinno dziwić, że nikt nie pisze o kościele lub sukniach.

Po Twoich postach powiedziałabym, że to jakaś konkurencja, skoro sam tylko krytykujesz wątki dj-ów na naszym forum. Nie jesteś lepszy od tych kryptoreklam (o ile to faktycznie kryptoreklamy).
Ludzie gdy są zadowoleni ze współpracy z kimś, to potem chcą go polecić gdzie tylko mogą. Sama zaraz w kilka dni po ślubie weszłam na jedno forum i napisałam pozytywną opinię o restauracji, gdzie miałam wesele.

... część postów skasowanych...
Nanu, słusznie, dziękuję za to spostrzeżenie.
Forum służy też temu aby chwalić jeśli warto, jednak takie prawo maja osoby związane i aktywnie piszące na forum jeszcze przed ślubem, a nie te, które rejestrują się tu po to aby wstawić kryptoreklamę lub antyreklamę.
To jest jasno podane w regulaminie, ale niestety nie wszyscy go czytają...
Pozdrawiam
Moderka
[U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0egz2hq4twaep.png[/IMG][/URL]
[/U][URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zs8fwswtx6z85.png[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8u69blg6fbcp.png[/IMG]
[URL=http://www.suwaczki.com/][IMG]http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mmflbnpltm.png[/IMG][/URL]
Awatar użytkownika
Nanu

Miejscowość: małopolska

Postprzez kkamilkka » Pią Wrz 30, 2011 9:25 pm

Niezbyt często udzielałam się na forum, ale bardzo aktywnie je czytałam przed ślubem od którego minął już ponad rok :O
ostatnio odebraliśmy nasz film i postanowiłam pochwalić osoby, które sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Jedną z takich osób jest Robert.
Rewelacyjnie zaopiekował się naszymi gośćmi. Wszyscy bawili się doskonale. Naprawdę polecam :)
Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem:)
kkamilkka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez margolciak » Śro Paź 26, 2011 8:28 am

Kamilko możesz mi napisac jakie zabawy mieliście na oczepinach? I prosze Cię podac mi cenę za wesele u tego dja na priv, dziekuje z góry :)
margolciak
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Następna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>