DJ WAKA(R. Wakuluk)

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: DJ WAKA(R. Wakuluk)

Postprzez Harika » Pon Sty 09, 2017 9:42 pm

DJ WAKA prawodpodobnie i u nas zagra na weselu :)
Polecil nam go znajomy fotograf i postawil obok Pro-Jacka i BlueM, wiec z gory zalozylismy, ze bedzie drogi tak jak pozostali panowie (choc kunsztu im odmowic nie mozna). Jednak cos podpowiadalo by do Roberta napisac i okazalo sie, ze oferta jest bardzo przystepna, a w dodatku dostalismy znizke za wesele w piatek :D
Spotkanie z Robertem mam umowione na marzec i juz sie nastawiam na wplate zaliczki. Robert wydaje sie bardzo sympatyczny i z niecierpliwoscia czekam na spotkanie i jego weselne pomysly :)
Harika
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: DJ WAKA(R. Wakuluk)

Postprzez Schola83 » Wto Lut 14, 2017 2:50 pm

marusiowa napisał(a):
Dzasta napisał(a):Nasze wesele odbyło się 30.09.2016, prowadził je Robert i powiem szczerze, że drugi raz podjęlibyśmy taką samą decyzję Cała impreza była poprowadzona na maksa profesjonalnie, tempo było zawrotne. Robert genialnie wyczuł gości i impreza kręciła się od samego początku a zadanie miał niełatwe :)  Nasze wesele odbyło się w Balkonie na wielkiej 300-metrowej sali, łączna liczba gości ok 55 osób, ogólnie misja prawie niewykonalna... Było super, parkiet był cały czas pełny, wszyscy byli mega zadowoleni i wybawieni. Robert jest człowiekiem na prawdę przytomnym i widać jego doświadczenie w prowadzeniu imprez. Zabawy poprowadzone z klasą i ze smakiem a przy tym wielka kupa śmiechu Polecam go za profesjonalizm nie tylko podczas wesela ale i podczas naszych przygotowań. To była najlepsza imprezka w moim życiu, szalałam tak, że moja kiecka nadaje się już tylko do pokrowca i do szafy Teraz wybieramy się na Sylwestra, na którym gra Dj Waka

Kochana a jakie mieliście zabawy na oczepiny? Co wybraliście? U nas też Robert będzie grał i prowadził imprezę i zastanawiam się jakie zabawy wybrać :) aaaa i gdzie na Sylwka idziecie? :)

Cześć,

My też się zastanawiamy nad zabawami, Chyba wybierzemy różne figury w tańcu ( utwór jest przerywany i DJ mówi że na parkiecie mają zostać np. dwie nogi, kolano i ręka - i para musi tak wykombinować aby się zgadzało, kot ostatni wykona zadanie ten odpada). Zastanawiamy się też nad "jaka to melodia". Ogólnie chcemy żeby było trzy zabawy.

A czym będziecie rzucać? Bo ja nie będę miała welonu a obawiam się, że mój bukiet może tego nie wytrzymać...  
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>