DJ WAKA(R. Wakuluk)

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Re: DJ WAKA(R. Wakuluk)

Postprzez lex » Czw Wrz 11, 2014 6:00 pm

Co mogę napisać o DJ WAKA? Że po moim weselu jestem cholernie zły! A dlaczego?
Bo już nigdy Robert nie będzie prowadził mojego wesela  Ale mam nadzieję, że spotkam go jeszcze kiedyś u znajomych czy rodziny na podobnej imprezie. Człowiek jest po prostu genialny. Łatwo się z nim dogadać, ma masę pomysłów jak ułatwić wesele (ktoś już pisał wcześniej – wymyślił żeby na początku wesela zamiast stać jak kołki stukać się z każdym kieliszkiem). Niby nic wielkiego ale jednak pozwala rozładować napięcie, zwłaszcza jak jest dużo ludzi i wbija się w ten cały tłum, żeby z każdym się stuknąć 
Powiem tak, mój tato był bardzo sceptycznie nastawiony do DJ. Bo wiadomo, każdy myślał że przewodnim motywem będzie „łupanka”. Ale już na spotkaniu przed weselem ojciec zmienił zdanie widząc jakim Robert jest człowiekiem. Ale myślę, że najlepszą rekomendacją jest rodzina. Wiele osób przyzwyczajonych do typowo wiejskich wesele gdzie jest orkiestra na początku była zawiedziona DJ (jeszcze przed częścią muzyczną). A potem co się działo w czasie wesela? Podchodzili, dziękowali, że wesele z DJ może być tak udane. Żadnych sexistowskich i żenujących żartów po prostu aż płakać się chce, że już ten dzień się nie powtórzy. Ale WAŻNE! Nie zamykajcie Robert w żadnej ramce – typu bez disco polo czy tylko określony rodzaj muzyki. On wie jak zrobić, żeby wszyscy się bawili – dajcie mu wolną rękę. Oczywiście jakaś „cipuleńka” nie poleci – bo takiej wiochy Robert nie robi. Ale normalne disco polo z hitami zawsze musi być. Ale żeby ktoś nie myślał, że leci tylko disco polo. Leci wszystko co nadaje się do zabawy. Ja byłem wręcz przerażony, że każdy utwór który DJ WAKA puszczał mi się podobał. A przecież mówią mi, że jestem mistrzem świata w marudzeniu.
Podsumowując w relacji muzyka/cena DJ WAKA został królem Polski  Bo trzeba pamiętać też o kosztach. Czasem za zespół ludzie dają 5000 zł ! To ja miałem za tą kwotę genialną obsługę wesela i alkohol potrzebny na wesele.
lex
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Martka245 » Pon Lis 03, 2014 12:25 pm

nasze wesele przeszło do historii wśród naszych znajomych i rodziny a to m.in. dzięki Robertowi było niesamowicie :)to było pierwsze wesele w historii naszych rodzin na którym grał dj a wszyscy wyszłi z nirgo super zadowoleni :) znajomi już powiedzieli że wiedzą kto będzie grał na ich weselu :) a najlepszym komentarzem do pracy Waki była moja ciocia która podeszła do mnie i zapytała czy mogę coś zrobić z tym dj? ja się przestraszyłam o co chodzi a ona że nie ma czasu się napić bo co chce iść do stołu to do niego nie dochodzi bo takie  hity puszcza że same nogi się rwą do tańca :D

Martka245
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Postprzez martynok » Czw Gru 04, 2014 2:34 pm

Dołączam swoją w 100% pozytywną opinię o Robercie. Zabawa wyszła świetnie, na parkiecie był tłum, a dj potrafił znaleźć muzykę przy której świetnie się bawili goście w różnym wieku i z różnych stron świata. W trakcje trwania zabawy Robert zasugerował małą zmianę planów, bo goście świetnie się bawili, a sztywne podążanie za planem (i przerywanie tańców) mogłoby to zepsuć. Dla mnie to oznaczało, że jest elastyczny i uważnie obserwuje, co się dzieje na sali.
Na plus dodam, że ogarnął pewną kryzysową sytuację i rozwiązywał ją sam z obsługą tak, żebyśmy się mogli bez stresów bawić.
Bardzo polecam!

Awatar użytkownika
martynok
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez lex » Wto Mar 03, 2015 9:35 pm

Ja dorzucę jeszcze jedną pozytywną opinię dla Roberta:)
Po genialnym weselu które mi we wrześniu sprawił wkręciłem go w jeszcze jedną imprezę :D
Mieliśmy imprezę firmową - biuro razem z produkcją. W tamtym roku było nieporozumienie, koleś grał tak źle że makabra. Postanowiłem wkręcić DJ WAKĘ bo mówię jak takie super wesele poprowadził to poradzi sobie i na imprezie.
I powiem tak - wiadomo, że wspólne imprezy biuro z produkcją różnie wychodzą. A u nas Robert super sobie poradził. Parkiet był od początku pełny, nigdy nie był pusty i co więcej parkiet nie zapełnił się dopiero jak wszyscy byli już na bani :D tylko na trzeźwo :)
Więc widać, że Robert umie sobie poradzić nawet jak ma cały przekrój społeczeństwa ;)

Mi zapowiada się u znajomych wesele z DJ WAKĄ wiec wiem jedno, będzie zajebiście :D nawet jak nie będzie nic do jedzenia i wódka będzie ciepła :)
lex
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez agucha90s » Sob Mar 14, 2015 4:45 pm

jaka cena wynajecia tego DJ? :) jakieś filmiki na priv zeby zbaczyc jak o gra?:)
agucha90s
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez lex » Pon Mar 16, 2015 2:06 pm

Umów się na wizytę :)
DJ WAKA pokaże ci wesela na których grał :)
lex
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez marusiowa » Pią Paź 02, 2015 5:16 pm

Umowa na 2017 z Dj Waka podpisana. Już się doczekać nie możemy jak będziemy mogli szaleć przy super rytmach puszczanych przez Dj Waka :)

Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Olaaa » Pon Lis 02, 2015 12:14 pm

Marusiowa, a kiedy wesele? :) My też rozważamy DJ Waka i planujemy wesele na czerwiec 2017 :)
Olaaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Sob Lis 14, 2015 10:49 pm

Olaaa napisał(a):Marusiowa, a kiedy wesele? :) My też rozważamy DJ Waka i planujemy wesele na czerwiec 2017 :)

12 sierpnia 2017 :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Olaaa » Pon Lis 16, 2015 11:15 am

My 10.06.2017, dzisiaj podpisujemy umowę z Robertem (DJ WAKA). Super sympatyczny i profesjonalny :)
Olaaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marusiowa » Śro Gru 09, 2015 10:06 pm

super!!! to po Twoim weselichu będę czekać na relację jak Robert rozkręcił zaba:D
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez gosiakak » Śro Gru 23, 2015 8:12 am

u nas też umowa z dj Waka już podpisana na 2017 rok :)
gosiakak
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Olaaa » Śro Gru 23, 2015 8:57 am

Pewnie, zdam relację! :-D Robert mówił, że 2017 szybko.się zapełnia  :-)
Olaaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Śro Lut 03, 2016 9:45 am

Hej,

My też rozważamy Roberta. Bardzo kontaktowy i sympatyczny. Wstępnie mamy zarezerwowany termin na wrzesień 2017 roku. PO spotkaniu napiszę coś więcej. I nawet cenowo jest w granicach normy. Mówił mi że już podpisuje umowy na 2018!
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Szmaragdowa » Pią Maj 20, 2016 4:23 pm

Czytając Wasze pochlebne posty o Robercie też wybraliśmy się na spotkanie. Zrobił na nas mega dobre wrażenie. Jesteśmy jeszcze na etapie poszukiwań i spotkań z zespołami i innymi DJami :) No i zaklepaliśmy wstępnie termin na 2017! Zastanawiam się tylko czy on da radę sam ogarnąć to całe wesele? Niektórzy DJ mają przez cały wieczór jakiegoś pomocnika
Awatar użytkownika
Szmaragdowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez lex » Nie Sie 28, 2016 5:42 pm

Wczoraj byłem na weselu gdzie grał DJ WAKA. Grał u mnie też na weselu 2 lata temu (byłem wtedy zachwycony). A teraz - nuda....
Robert jest dalej tak samo genialny jak wtedy :) Dobrze dobrana muzyka do gości, konkursy ze smakiem bez jakiegoś pompowania dupą balonów :) i ogólnie co jeszcze można dodać?:) Na przyjęciu weselnym DJ ma być tylko dodatkiem a gwiazdami Państwo Młodzi :) i z Robertem tak jest - on jest tylko i aż DJ. A zdarzyło mi się być na weselu gdzie gwiazdą był DJ. Nie będę rzucał nazwami ale DJ był taki malutki.........:)
lex
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Schola83 » Czw Paź 06, 2016 2:20 pm

Cześć,
My podpisaliśmy umowę z Robertem. Myślę, że to najlepszy wybór :)
Okaże się 2 września 2017 :D :D :D
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Dzasta » Pon Paź 24, 2016 1:44 pm

Nasze wesele odbyło się 30.09.2016, prowadził je Robert i powiem szczerze, że drugi raz podjęlibyśmy taką samą decyzję Cała impreza była poprowadzona na maksa profesjonalnie, tempo było zawrotne. Robert genialnie wyczuł gości i impreza kręciła się od samego początku a zadanie miał niełatwe :)  Nasze wesele odbyło się w Balkonie na wielkiej 300-metrowej sali, łączna liczba gości ok 55 osób, ogólnie misja prawie niewykonalna... Było super, parkiet był cały czas pełny, wszyscy byli mega zadowoleni i wybawieni. Robert jest człowiekiem na prawdę przytomnym i widać jego doświadczenie w prowadzeniu imprez. Zabawy poprowadzone z klasą i ze smakiem a przy tym wielka kupa śmiechu Polecam go za profesjonalizm nie tylko podczas wesela ale i podczas naszych przygotowań. To była najlepsza imprezka w moim życiu, szalałam tak, że moja kiecka nadaje się już tylko do pokrowca i do szafy Teraz wybieramy się na Sylwestra, na którym gra Dj Waka
Dzasta
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Wto Lis 15, 2016 10:43 am

ooo a gdzie gra? Chętnie też bym poszła.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez marusiowa » Sob Lis 19, 2016 11:57 am

Dzasta napisał(a):Nasze wesele odbyło się 30.09.2016, prowadził je Robert i powiem szczerze, że drugi raz podjęlibyśmy taką samą decyzję Cała impreza była poprowadzona na maksa profesjonalnie, tempo było zawrotne. Robert genialnie wyczuł gości i impreza kręciła się od samego początku a zadanie miał niełatwe :)  Nasze wesele odbyło się w Balkonie na wielkiej 300-metrowej sali, łączna liczba gości ok 55 osób, ogólnie misja prawie niewykonalna... Było super, parkiet był cały czas pełny, wszyscy byli mega zadowoleni i wybawieni. Robert jest człowiekiem na prawdę przytomnym i widać jego doświadczenie w prowadzeniu imprez. Zabawy poprowadzone z klasą i ze smakiem a przy tym wielka kupa śmiechu Polecam go za profesjonalizm nie tylko podczas wesela ale i podczas naszych przygotowań. To była najlepsza imprezka w moim życiu, szalałam tak, że moja kiecka nadaje się już tylko do pokrowca i do szafy Teraz wybieramy się na Sylwestra, na którym gra Dj Waka

Kochana a jakie mieliście zabawy na oczepiny? Co wybraliście? U nas też Robert będzie grał i prowadził imprezę i zastanawiam się jakie zabawy wybrać :) aaaa i gdzie na Sylwka idziecie? :)
Marusiowa
marusiowa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>