Biura podróży

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Biura podróży

Postprzez nurse8 » Wto Lis 25, 2008 9:56 pm

Moze byśmy się podzielili w tym wątku godnymi zaufania biurami podróży? Ja słyszałam, że takie są: Itaka i Oasis, ale sama nie mam żadnych doświadczeń. Może Wy macie jakieś?
Awatar użytkownika
nurse8
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Hella » Wto Lis 25, 2008 10:08 pm

Poszukaj sobie opinii o Itace w necie.. My poszukaliśmy i dodatkowo sprawdziliśmy konkretne ich oferty na portalach z opiniami o wyjazdach. Zniechęciliśmy się i poszliśmy do Neckermanna. Tam opinie już były ok - przyn. nie natknęliśmy się na takie ciekawe jak o Itace. No a z wyjazdu byliśmy bardzo zadowoleni - ale wcześniej też sprawdziliśmy czy opinie o hotelu są dobre.
Dodam, że Neckermann niemiecki jeszcze lepiej dba o klienta niż polski, ale chyba ogólnie znana jest różnica w standardach polskich i niemieckich..

Ty przed Tobą świat, za Tobą ja,
a za mną już nikt...
Awatar użytkownika
Hella

Postprzez marzena » Wto Lis 25, 2008 10:13 pm

W podróży poślubnej sprawdziliśmy Scan Holiday. Bez zarzutu, polecam z czystym sercem.
Wcześniej korzystaliśmy z Itaki, zresztą nie tylko my, ale też teściowie i rodzice i o tym biurze wszyscy mamy wyłącznie dobre zdanie, żadnych wpadek, zgrzytów, wszystko zgodnie z ofertą.

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Amala » Śro Lis 26, 2008 12:16 am

Z doświadczeń swoich i rodziny mogę polecić takie biura jak Itaka, Triada, także Neckermann (rzeczywiście obsługa w niemieckim N. jest na o wiele wyższym poziomie). Jeżeli chodzi o Triadę, z którą byłam w Turcji i w Egipcie, to raczej nie polecałabym oferty TRAF, bowiem można trafić do niezbyt ciekawego hotelu np. oddalonego od centrum 5 km. Z Triady polecam 7+7 (wypoczynek+zwiedzanie), wszystko jest fajnie i sprawnie zorganizowane, wycieczki ciekawe, a piloci fantastyczni. Z Itaki moi rodzice byli na wycieczce i także bardzo polecają, choć cenowo to raczej "wyższa półka".
Amala

Postprzez pepsicOLA » Śro Lis 26, 2008 5:32 am

nurse8 zapomnij o Oasisie. Byliśmy z nimi w ub. roku w Tunezji i efekt jest taki, że byś może skończy się w sądzie. Za to w tym roku wybraliśmy ALFA STAR - 7 + &  w Egipcie. REWELACJA! Hotele bombowe (jeden nawet z własnym aquaparkiem), jedzenie genialne, formuła all incl.też nie można się do niczego przyczepić, statek (bo rejs mieliśmy też w trakcie) fantastyczny... Naprawdę długo ta wycieczkę będziemy wspominac i każdemu polecać. Może jest droższa od Triady, ale naprawdę warto. :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez nurse8 » Śro Gru 03, 2008 10:06 pm

Bardzo dziękuje za podzielenie się doświadczeniami. A może ktoś zna sprawdzone biura, które zajmuja sie wyjazdami do Chorwacji?
Przejrzałam wstępnie oferty w internecie i jestem przerażona cenami! Tym bardziej, że podróż chcą nam dać w prezencie moi rodzice, a bogaci nie są, więc nie chcę ich narażać na takie koszty.
W ostateczności pozostanie nam nasze polskie morze.
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez marzena » Czw Gru 04, 2008 7:22 am

Jeśli Chorwacja to zdecydowanie na własną rękę. Dużo taniej, a wybór apartamentów przeogromny.

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena

Postprzez tirin__tirin » Czw Gru 04, 2008 7:38 am

Zgadzam sie z 100% z marzena. Bylismy w te wakacje w Chorwacji wlasnie na wlasna reke i caly pobyt wyszedł nas około 1400 zlotych od osoby bez oszczedzania.
tirin__tirin

Postprzez marzena » Czw Gru 04, 2008 9:07 am

My planujemy na Chorwację na najbliższe wakacje:)

Awatar użytkownika
marzena

Postprzez kaszunia » Czw Gru 04, 2008 2:46 pm

A my byliśmy w tym roku i było bosko, mimo że to był koniec września to pogoda była cudowna :)
Polecam Istrię, jest piękna no i do Wenecji niedaleko.
Awatar użytkownika
kaszunia
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez dabbda » Czw Gru 04, 2008 7:22 pm

My od lat jezdzimy z biurem Lido i mozemy z czystym sumieniem polecic to biuro jako posrednika. Triada, necermann nas nie zawiodła wiele razy natomiast exim turs wybralismy raz i nigdy wiecej ze wzgledu na ich agresywnych rezydentów:)
dabbda
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Dżoana » Czw Gru 04, 2008 8:55 pm

jeśli chodzi o Chorwację to polecam biuro Adriatyk. Korzystałam z usług tego biura kilkakrotnie i byłam bardzo zadowolona. Ale to oczywiście dotyczy dojazdu własnego.
Poza tym trafiłam na wyspie Pag na chorwackiego pośrednika (właśnie w Adriatyku), którym jest Polka prowadząca tam biuro z wynajmem apartamentów. Jakby ktoś chciał mogę odszukać kontakt do niej. Zawsze to pewnie niższa cena omijając jednego pośrednika :)

Awatar użytkownika
Dżoana

Postprzez gori » Wto Lut 10, 2009 1:13 pm

Odradzam Oasis, byłam z nimi na wczasach i totalna porażka!!Hotel nie zgodny z opisem, rezydentka nas zlewała, jedzenie w all beznadziejne.
Za to bardzo polecam Alfa Star, z nimi było super.
gori
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dzuleczka » Śro Lut 11, 2009 4:27 pm

Ja też bardzo polecam AlfaStar. Byłam z nimi w zeszłym roku w Turcji. Hotel zgodnie z opisem, plaża, zatoka, wycieczki. Najlepsze było to że rezydentką była Polka studiująca i mieszkająca w Turcji. Super wszystko wiedziała - co gdzie i jak - nie tylko jeżeli chodzi o wycieczki i historię ale jakie dobre leki tureckie kupić,  gdzie wypożyczyć jacht, co dobrego zjeść... itp. A nazywała się Agata i była w Bitez-Bodrum

dzuleczka

Miejscowość: Wrocław / Ateny

Postprzez nurse8 » Śro Lut 11, 2009 8:06 pm

Oj bardzo sie ciesze, że takie dobre opinię o AlfaStar, bo właśni z nimi jedziemy w podróż poslubna do Bułgarii
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez nikoramka » Śro Lut 11, 2009 8:12 pm

my też chcemy jechać do Bułgarii i zastanawiamy się nad różnymi biurami narazie stanęło na itace  a ktorą wycieczke wykupiłaś w alfastar (oczywiście jeśli można wiedzieć)
nikoramka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Śro Lut 11, 2009 8:33 pm

Bardzo polecam instytucję Thomas Cook.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez Aniołek z piekła rodem » Śro Lut 11, 2009 8:35 pm

Zapomniałam wspomnieć że wybiera się cel wycieczki i wyszukiwarka podaje nam różne biura podróży. Nie wiem jak cenowo to wygląda w Polce, ale w Anglii ceny są świetne.

Awatar użytkownika
Aniołek z piekła rodem

Miejscowość: Mazury

Postprzez nurse8 » Śro Lut 11, 2009 9:48 pm

nikoramka napisał(a):
my też chcemy jechać do Bułgarii i zastanawiamy się nad różnymi biurami narazie stanęło na itace  a ktorą wycieczke wykupiłaś w alfastar (oczywiście jeśli można wiedzieć)
Słoneczny Brzeg - Św.Włas, hotel Berlin.
My zdecydowaliśmy się na AlfaStar, poniewaz mają oferty do mniejszych miejscowości, a my właśnie takiej szukaliśmy. Bedziemy nad samym morzem w spokojnej miejscowości, a do Słonecznego brzegu jest 4 km, więc nawet spacerkirm można sie przejść.
Nad Itaką też się zastanawialismy, ale mają w ofercie jedynie główne miasta: Słoneczny Brzeg i Zlote Piaski, a my nie lubimy tłumów i zgiełku. Poza tym w końcu to podróż poślubna i mamy być przede wszystkim ze sobą:-)
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez nikoramka » Śro Lut 11, 2009 9:57 pm

dzięki za info, właśnie sobie sprawdziłam ten hotel nawet mi się podoba ale terminy są tylko do 2 września a my chcemy jechac po 7 wrzesnia
nikoramka
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>