Meble

blaski i cienie, gdzie mieszkać i jak urządzać

Meble

Postprzez astrainca » Czw Paź 23, 2008 12:58 pm

Nasze pieniazki z wesela chcemy przeznaczyc na meble :). Polowa z nich poszla juz na szafe, ktora maja dzis dostarczyc....czekam juz jak na szpilkach. Postawilismy na praktycznosc i kupilismy olbrzymia szafe do sypialni...moze w koncu pomiescimy wszystkie nasze rzeczy, ktore jak dotad wszedzie sie nam paletaja :). Bedzie ona biala - to troche mniej praktyczne :), ale taka chcielismy :). A jakie meble wy kupujecie? I czym sie przy tym kierujecie???
Moze wstawie kilka zdjec szafy ( w czesciach), jak przywioza i znajde czas :)
Awatar użytkownika
astrainca
kocham to forum? :)

Miejscowość: ---

Postprzez sowa » Czw Paź 23, 2008 11:19 pm

hej..gratuluje szafy ;D:D::D .... ja wiekszosc rzeczy na wymiar bede zamawiac u swojego braciszka bo  podjal prace w tego typu firmie i juz sie calkiem dobrze w tym orientuje. ...a troche do zamowienia mamy bo szafki do obu łazienek szafa na holl, sypialnie, pracownie no i kuchnie którą, nienarodzoną jeszcze, dwa dni temu znowu przemeblowalam biedaczke:) ...akurat nudzilo mi sie jak chopaki kładli panele w salonie ale chyba dochodze w koncu do optimum.
Dzisiaj polazilam po meblowych (w zg) i na ładny zestaw wypoczynkowy trzeba miec ok 6,5tys -nie wiem jak z jakością po prostu wizualnie podchdzily od takich kwot;) Ogo;nie troche zaczynam byc przerazona bo wydalismy juz dobre kilkadziesiat tys na wykonczenie a jeszcze połowy nie widac i efekty tak naprawde tez ;/
Awatar użytkownika
sowa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: ZG

Postprzez astrainca » Pią Paź 24, 2008 8:14 am

Dzieki sowa! Szafa dostarczona i juz w polowie skrecona. Szkoda, ze moj mezus tak pozno z pracy przyszedl, bo tak to by juz byla gotowa :). Mamy na dole sasiada, ktoremu wciaz cos przeszkadza :(, nawet, ze sie za czesto smiejemy :( , chyba wolalby, zebysmy sie klocili....Dlatego nie moglismy za dlugo skrecac i walic mlotkiem. Ale dzis skonczymy!!!
Sowa, wlasnie przez  te kosmiczne ceny jestesmy jeszcze prawie bez mebli. Nie chce kupic czegos, co mi sie nie podoba, a to co mi sie podoba jest strasznie drogie. Np. mamy stol, ale nie mamy jeszcze krzesel, zamiast lamp zwisaja kable z zarowkami, kuchne mamy stara itd... :) ....
Fajnie miec takiego brata...tez bede potrzebowac pare rzeczy na wymiar, ale tu w Niemczech meble na wymiar sa koooolosalnie drogie!!!!! A z tym przestawianiem wszystkiego co pare dnie to tez tak mam...jakies zboczenie, czy co :) :)
Pieniadze na remont ida jak woda, a nic nie widac....znam ten bol ....
Awatar użytkownika
astrainca

Postprzez wi. » Pią Paź 24, 2008 11:29 am

sowa napisał(a):
hej..gratuluje szafy ;D:D::D .... ja wiekszosc rzeczy na wymiar bede zamawiac u swojego braciszka bo  podjal prace w tego typu firmie i juz sie calkiem dobrze w tym orientuje. ...a troche do zamowienia mamy bo szafki do obu łazienek szafa na holl, sypialnie, pracownie no i kuchnie którą, nienarodzoną jeszcze, dwa dni temu znowu przemeblowalam biedaczke:) ...akurat nudzilo mi sie jak chopaki kładli panele w salonie ale chyba dochodze w koncu do optimum.
Dzisiaj polazilam po meblowych (w zg) i na ładny zestaw wypoczynkowy trzeba miec ok 6,5tys -nie wiem jak z jakością po prostu wizualnie podchdzily od takich kwot;) Ogo;nie troche zaczynam byc przerazona bo wydalismy juz dobre kilkadziesiat tys na wykonczenie a jeszcze połowy nie widac i efekty tak naprawde tez ;/

a zaglądałaś na  strone Abry ???? tam nie trzeba aż tyle kasy wydać żeby kupić ładny zestaw wypoczynkowy. moge ci nawet polecić kilka fajnych :) i nie tylko wypoczynków :)

wi.

Miejscowość: Wrocław

Postprzez sowa » Pią Paź 24, 2008 11:51 am

hej, jesli chodzi o Abre to jestem nią faszerowana przez moją mamuche... do samych zakupow mebli zostało nam jeszcze troche yyy wypłat, pewnie wezmę ją pod uwage ale jestem przyzwyczajona, ze za dobrą jakosć niestety trzeba sporo zaplacić, ale pozniej procentuje to przez lata... zobaczymy jeszcze :)
btw. dziewczyny zaczeliśmy sie przenoscic.. Mat wlasnie pojechal z pierwszymi kartonami na nową dziuple, ja tone w śmieciach bo jak najwiecej nagromadzonych 'przydasiów' staram sie wywalić i do tego cała chate mamy w streczu i kartonach ;)
jutro zjezdza sie ekipa donosicielska i pakujemy to wszytko na trzecie piętro:) ...poki co prawie wszystkie meble stare albo jakies tymczasowe rozwiazania ale i tak sie ciesze ze w koncu na swoooiiimmmmmmmm
..tylko drzwi nadal nie ma;/ tzn sa ale do zwrotu bo na 5 szt /5 szt z jakimis wadami
Awatar użytkownika
sowa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: ZG

Postprzez marzena » Pią Paź 24, 2008 12:04 pm

Wszystkim poszukującym sof i wypoczynków polecam firmę Meblomak - pełen przegląd oferty na www. Jesteśmy megazadowoleni. Cenowo, wiadomo tanio-drogo to pojęcia względne, napewno drożej niż w Abra, ale jakość bez zarzutu. Za małą rozkładaną "trójkę" i fotel z pojemnikiem zapłaciliśmy 3,3 tys. (oczywiście nie skóra, a tkanina).

http://picasaweb.google.pl/mruczusie

Zajazd Azyl, Metropolis, M&E Pośpieszni, M.Makarowski mmfilms - polecamy, bo mamy wyłącznie dobre wspomnienia
Awatar użytkownika
marzena
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Gatto » Pią Paź 24, 2008 12:43 pm

sowa napisał(a):
o wlasnie...a moglabym dostac namiary na taka firma ;) najlepiej email :) Bo tez bym chciala taka mala szafke i NIGDZIE nie moge jej kupic i chetnie bym zamowila...
Choc daleko..ciagle blisko

Awatar użytkownika
Gatto

Miejscowość: Haga

Postprzez astrainca » Pią Sty 09, 2009 2:09 pm

a ja nie moge znalesc zadnych ladnych krzesel do naszego pieknego stolu.....moze ktos wie, gdzie sa ladne krzesla??? Jak przyjade do Wrocka, to tam wskocze......i lampe wiszaca potrzebuje nad ten stol, tez jakos nic mi sie nie podoba......
Awatar użytkownika
astrainca

Wróć do Wspólne mieszkanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>