Kolor CZERWONY

strój Pana Młodego, dodatki, trendy, porady

Kolor CZERWONY

Postprzez MiAsia » Pon Sie 18, 2008 10:42 am

Moj luby jest ciemnym brunetem o śniadej karnacji i wymyslił sobie, że do ślubu pójdzie w garniturze z czerwoną podszewką, czerwoną kamizelką i czerwonymi butami. I co Wy o tym sądzicie????

Awatar użytkownika
MiAsia
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez demetrios » Pon Sie 18, 2008 10:56 am

Jak dla mnie to świetny pomysł. Bruneci ekstra wyglądają w czerwieni. Ja byłam na weselu na którym pan młody miał buty i kamizelke w kolorze niebieskim i świetnie to wyglądało.

Awatar użytkownika
demetrios
kocham to forum? :)

Miejscowość: okolice Krakowa

Postprzez barbórka » Pon Sie 18, 2008 12:52 pm

Jeśli rzeczywiście tak chce to czemu nie? Najważniejsze że jemu się podoba.
barbórka

Postprzez MiAsia » Pon Sie 18, 2008 12:56 pm

To się jeszcze zobaczy, ale jestem ciekawa jak to moze wyglądać, hmmmmm :) Oczywiście nie mówie nie:)

Awatar użytkownika
MiAsia

Postprzez anx » Pon Sie 18, 2008 3:31 pm

Kiedyś widziałam przypadkowo pana młodego który właśnie miał czerwone buty i kamizelkei wyglądało ciekawie :)
Awatar użytkownika
anx

Postprzez MiAsia » Pon Sie 18, 2008 4:34 pm

Znalazłąm ciekawe zdjęcie:) i co Wy na to???
image file name: 2ke2e72fa7c2.jpg

Awatar użytkownika
MiAsia

Postprzez demetrios » Pon Sie 18, 2008 4:55 pm

No i tak jak myslałam: brunet + czerwień + czerń = świetnie ubrany facet. Naprawde rewelka. Szkoda że mój luby jest blondynem :-(((

Awatar użytkownika
demetrios

Miejscowość: okolice Krakowa

Postprzez pepsicOLA » Śro Wrz 03, 2008 4:59 am

Mój luby nie jest śniadym brunetem, al raczej średnio śniadym ciemnym blondynem - co ciężko stwierdzić bo zawsze ma bardzo krótkie włosy, ale bardzo dobrze wygląda w czerwieni. Dlatego zastanawiamy się nad czerwoną koszulą z bordowym krawatem, a nawet czerwono-czarnymi butami - takie fajne widzieliśmy kiedyś w Inteshoes w Factorym... :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez bystra » Śro Wrz 03, 2008 11:12 am

kamizelki kolorowe to juz widze standard ale czerwone buty u mezczyzny? na slubie? z eleganckim mezczyzna nie bedzie mial wiele wspolnego... jak dla mnie koszmar. wczoraj widzialam pana mlodego w swiecacym sie garniturze, taki polyskujacy szary, moze to dobre na wybieg dla modeli ale wg mnie nie ma slub.  na moim weselu byl dobry kolega w bialych butach. wywolywal lekki usmiech na twarzach reszty :) takie "akcenty" u facetow sa IMHO niedopuszczalne.
bystra

Postprzez pepsicOLA » Śro Wrz 03, 2008 11:57 am

bystra, a ja się z Tobą nie zgadzam. Widziałam Pana Młodego w czerwonej koszuli i wyglądał bardzo elegancko - w niczym nie dobiegał od panów w koszulach białych czy ecru. Jesli ktoś się dobrze w czymś czuje to czemu nie miałby się tak ubrać, w końcu nie chodzi tylko o to aby gościom sie podobać - goście i tak będa plotkować.. Najważniejsze żeby stanąć tego dnia przed lusterm i powiedzieć sobie "to jest ta dziewczyna/ten chłopak, którego dziś chciałam/chciałem widzieć". Może czerwone buty za dużo - ok, (choć muszę powiedzieć, że te które widzieliśmy były naprawde ąłdne a przecież jest wiele odcieni czerwonego). Jesli mój narzeczony dobrze czuje się w kolorze czerwonym i bordo to czemu ma się wciskać w coś, w czym będzie czuł się nienaturalnie. Tym bardziej, że nie chce ,mieć ani kamizelki a ni krawata z tych ślubnych wzorzystych,. ale elegancki, normalny. Gdym znalazła taką, która mi się podoba sama poszłabym w czerwonej sukni do ślubu bo też uwielbiam ten kolor. Nawet widziałam taką jedną w katalogu Pronoviasa - niedostępną we Wrocławiu niestety.
Na koniec: jeśli coś ma klasę i nie jest przesadzone to ja jestem na tak. Trzymam stronę mojego młodego. :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez Klaudusia » Śro Wrz 03, 2008 12:27 pm

Buuuuu jak można iść w krwistej czerwieni do ślubu. Nie wyobrażam sobie tego. Jestem bardziej tradycjonalistką.
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez MiAsia » Śro Wrz 03, 2008 12:39 pm

pepcicOLA!!! Moj M. też chce iść w czerownym, ale dopiero pójdziemy poprzymierzać "jego kreacje" ja najwyżej będe miała czerwony bukiet. Ślub jest dla Ciebie i ubierasz się dla Siebie a nie dla innym, bo nikomu nie dogodzisz a i tak jak mówiłaś zawsze będa plotkować, nie ma na to rady.

Awatar użytkownika
MiAsia

Postprzez pepsicOLA » Śro Wrz 03, 2008 12:51 pm

MiAsia :) Moj już mierzył i wygląda rewelacyjnie. A ja będę miała we włosach czerwone pasemka i czerwoną koronkę w wiązance. :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez bystra » Śro Wrz 03, 2008 1:06 pm

czytajac posty uzmyslawiam sobie, jak rozne ludzie maja gusty :) kazdy zrobi jak uzna za stosowne,  moj post ma na celu jedynie wskazane, ze sa osoby o bardziej tradycyjnym podejsciu :)
bystra

Postprzez Taurine » Śro Wrz 03, 2008 1:07 pm

Podszewki i tak prawie nie widac, co do kamizelki i musznika - co kto lubi, moze nawet bedzie dobrze do wygladalo. Ale czerwone buty do czarnego garnituru to brak dobrego gustu.
Taurine

Postprzez pepsicOLA » Śro Wrz 03, 2008 1:17 pm

Taurina... a kto mówi, że garnitur ślubny musi być czarny? Mój narzeczony akurat nie będzie miał czarnego garnituru i gdyby chciał to czerwone buty jak najbardziej by pasowały :)
Awatar użytkownika
pepsicOLA

Postprzez barbórka » Śro Wrz 03, 2008 1:18 pm

Ja do czerwonej kamizelki to nic nie mam. Ale czerwone buty to wydają mi się dziwne. Ale pewnie np moja sukienka dla wielu ludzi też będzie dziwna :D
barbórka

Postprzez Taurine » Śro Wrz 03, 2008 1:26 pm

pepcicOLA napisał(a):<DIV>Taurina... a kto mówi, że garnitur ślubny musi być czarny? Mój narzeczony akurat nie będzie miał czarnego garnituru i gdyby chciał to czerwone buty jak najbardziej by pasowały :)</DIV>

MiAsia wkleila zdjecie czarnego garnituru...

Jak dla mnie to Twoj N. moze isc nawet na cukierowo rozowo. Lacznie z jego majtkami i Twoim welonem. Wasz slub, Wasz cyrk.
A potem sie oglada zdjecia na JoeMonster.
Przynajmniej jest wesolo.

:zabawa:
Taurine

Postprzez astrainca » Czw Wrz 04, 2008 10:55 am

Czerwona kamizelka? Dlaczego nie, ale czerwone buty, to juz za duzo, bedzie przesadzone, za kolorowo :)
Awatar użytkownika
astrainca

Miejscowość: ---

Postprzez astrainca » Czw Wrz 04, 2008 10:56 am

barbórka napisał(a):Ja do czerwonej kamizelki to nic nie mam. Ale czerwone buty to wydają mi się dziwne. Ale pewnie np moja sukienka dla wielu ludzi też będzie dziwna :D

barborka, a jaka bedziesz miala sukni, bo nie kojarze a zaintrygowalas mnie :)

Awatar użytkownika
astrainca

Miejscowość: ---

Następna

Wróć do Pan Młody

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>