wesele w Wodniku

organizacja, lokale, oczepiny, program wesela, podziękowania, menu, terminy

Postprzez Magali » Sob Wrz 27, 2008 5:51 pm

Alunia a którego sierpnia masz wesele w Wodniku? Ja 1 sierpnia :)
Magali
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Alunia » Nie Wrz 28, 2008 1:36 pm

22 sierpnia ;) tak wiec troszke pozniej :)
Alunia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

hotel wodnik

Postprzez olcia1981 » Śro Lis 12, 2008 4:54 pm

co do Wodnika i tego ze chcecie zobaczyc zdjecia jak wyglada przystrojona sala to polecam przejsc sie wsobote koło 14 :) sa co tydzien prawie wesela mozna sie wczesniej upewnic czy w dana sobote jest i podejsc zobaczyc:) pozatym obsługa na dole w recepcji pokazała nam album z dekoracjami jak wygladała sala na weselach, co do mojego gustu sala jest przystojona dośc subtelnei i skromnie my mamy wesele w przyszlym roku w maju i do tego czasu maja byc jeszcze pokrowce na krzesła , zdecydowalismy ze sale do zabawy bedziemy sami stroic bo sama w sobie jest pusta i przyda si eprzynajmiej kilka balonow itp rzeczy:) ale ogolnie robi dobre wrazenie , jak na razie mamy wpłacona zaliczke i tyle reszta mamy zajac sie tydzien przed slubem ustaleniem menu itp tak radziła kierowniczka :)
:)
olcia1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez ksc3 » Wto Gru 02, 2008 8:00 pm

Witam
My również hotel Wodnik - październik oby nie było za zimno
ksc3
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez NiebieskiMigdal » Nie Lut 15, 2009 6:42 pm

czesc dziewczyny, my takze prawie zdecydowalismy sie na wodnika. prawie, poniewaz nasze watpliwosci wzbudzil wzor umowy. dziwne mozliwosci podwyzek, sciszenie muzyki po 22... Wy nie mialyscie takich watpliwosci, wzglednie nie mialyscie czegos takiego w umowie?
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez 22Megan22 » Pon Lut 16, 2009 7:00 pm

Byłam w Wodniku na weselu w zeszłym roku. Bardzo fajnie było zorganizowane. Elegancko. Jedzenie super. Pamiętam, że z orkiestrą troszkę coś sie tam działo - robili mnóstwo przerw, pomimo, że proszono ich o więcej grania. Jakieś tam zgrzyty były. Ale jeśli chodzi o lokal to rewelka.
;
22Megan22
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez NiebieskiMigdal » Wto Mar 31, 2009 9:16 pm

dziewczyny, a czy zastanawialyscie sie, co bedzie, jesli rownoczesnie ktos bedzie mial na terenie rekreacyjnym wodnika impreze plenerowa?
w umowie mamy, ze ow teren zielony pozostaje do wylacznej dyspozycji organizatora, wiec nie jest to wykluczone, o czym wodnik mowi otwarcie. oczywiscie organizatorzy zapewniaja, ze obie imorezy - restauracyjna i plenerowa - nie przeszkadzaja sobie, mam jednak niejakie watpliwosci :(
licze, ze moj wrzesniowy termin odstraszy potencjalnych imprezowiczow w plenerze :P
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Reniferek117 » Śro Kwi 01, 2009 7:15 am

NiebieskiMigdal napisał(a):dziewczyny, a czy zastanawialyscie sie, co bedzie, jesli rownoczesnie ktos bedzie mial na terenie rekreacyjnym wodnika impreze plenerowa?
w umowie mamy, ze ow teren zielony pozostaje do wylacznej dyspozycji organizatora, wiec nie jest to wykluczone, o czym wodnik mowi otwarcie. oczywiscie organizatorzy zapewniaja, ze obie imorezy - restauracyjna i plenerowa - nie przeszkadzaja sobie, mam jednak niejakie watpliwosci :(
licze, ze moj wrzesniowy termin odstraszy potencjalnych imprezowiczow w plenerze :P

Witaj Niebieski Migdale,
kiedy byliśmy w hotelu podczas podpisywania umowy, a był to sobotni wieczór, równocześnie odbywały się imprezy na dużej sali na górze i na tej małej na dole. Poza tym, że w okolicach recepcji słychać było dżwięki muzyki z obu sal (co Tobie, bawiącej się na górze kompletnie nie będzie przeszkadzało!), nie zauważyłam, żeby był jakikolwiek inny problem. Myślę, że ewentualna impreza w plenerze również nie zakłóci przyjęcia weselnego. Gdyby tak było, hotel nie zdecydowałby się na organizację równocześnie 2 imprez. Poza tym, oni sobie zastrzegają jedynie taką możliwość, może więcej plenerów mają w sierpniu?

Awatar użytkownika
Reniferek117
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez olcia1981 » Śro Kwi 01, 2009 12:06 pm

co do imprezy w plenerze to nam tez mówili ze obie imprezy nei przezkadzaja sobie, natomiast my wymusilismy wpis do umowy ze mamy 20 miejsc parkingowych dla naszych gosci, zeby nei było sytuacji iz wujek x musi stac na ulicy i martwic sie cała impreze ze cos stanie mu sie z samochodem, niestety obiecano nam ze goscie z imprezy plenerowej nie wchodza do hotelu wogle, a ostatnio juz była informacja ze udostepniaja toalety, coz nei podoba mi si eto za bardzo ze jacys obcy ludzi ebeda sie w tym  czasie szwedac po korytarzach gdzie sa pokoje gosci , ale mam nadzieje ze imprezy nei bedzie a jak bedzie to nie bedzie wiekszych zgrzytow, coz zadne miejsce nie jest idealne
olcia1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Alunia » Śro Kwi 01, 2009 5:38 pm

My też zaplanowalismy podroz dla gości statkiem  Jakos nie mielismy watpiliwosci.
Sluchaj to ma byc wasz dzien a nie ganianiny i  martwienienie sie o ciotki i znajomych. Poradza sobie bez przesady. U nas kto autem ten autem reszta statek!!!
Alunia
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez NiebieskiMigdal » Sob Kwi 04, 2009 5:43 pm

lojezusku, to jeszcze i na dole jest jakas sala, gdzie moze byc jeszcze trzecia impreza na dodatek? hm, hm, hm, chyba mam kolejne zmartwienie :-)

NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez olcia1981 » Pon Kwi 06, 2009 2:27 pm

sala nie , ale goscie z imprezy plenerowej mog akorzystac z toalet na dole w korytarzu, bo podobmno imprezy plenerowe w wodniku maja zaplecze wc w postaci toi toi:) i jesli ktos chce wejsc do normalnej toalety to wpuszczaja na teren hotelu na dół własnie, tam gdzie sa apartamenty dla nowozencow, pokoje i recepcja, mi to jakos niespecjalnei sie podoba bo skoro mam wynajety caly hotel to nei chce zeby mi sie ktos szwedal po hotelu, bo niby po co??Jakos nei mam przekonania ze Pani z recepcji bedzie dobrz epilnowac.........ech
olcia1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

porcyje

Postprzez NiebieskiMigdal » Wto Kwi 07, 2009 8:28 pm

no faktycznie troche lyso z tymi goscmi "za potrzeba" szwendajacymi sie po hotelu..rzeczywiscie nic nie jest idealne.ale ludziska sa chyba przyzwoici i nie beda prawdopodobnie naduzywac "gosciny toaletowej" do innych niecnych celow :-)

a teraz z innej beczki: nie macie watpliwosci co do menu? nie znam sie na tym, ale czy wagowo porcje podane w menu na stronie wodnika nie sa dosc skromne? pewnie i tak masa zarcia zostanie, z drugiej jednak strony ktos moze miec ochote na konkretna potrawe i jesli bedzie jej malutko to troche glupio... poza tym ile porcji dla Was przygotuja? ja dostalam info, ze bedzie to tyle porcji co gosci, czy nie powinno byc jakiegos zapasu???
zastrzegam, ze nie mam pod tym wzgledem zadnego rozeznania ani doswiadczenia.
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

ceny

Postprzez NiebieskiMigdal » Wto Kwi 07, 2009 8:34 pm

a w ogole to musze Wam sie wyzalic. dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka robi wesele na wschodzie polski za 80 zeta! i to z ciastami. i troche mnie zlosci ze musze placic dwa razy wiecej. ok, wiem, ze roznice regionalne, ze jak na wroclaw ceny wodnikowe nie sa wcale zle, ale cholera wolalbym przesunac te koszty np. na podroz poslubna, oczywiscie bez pogarszania jakosci i ilosci jedzonka...coz, pozostaje chyba tylko melancholijnie sie z tym pogodzic.
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez olcia1981 » Śro Kwi 08, 2009 11:08 am

co do menu nie mam watpliwosci ze zarcia starczy:) jak pojdziesz sobei zjesc do ich restaurajcji to zobaczysz ze porcje sa dosc duze i nie da sie całej porcji czasem wcisnac:) my przy okazji załatwiania spraw bylismy jzu kilka razy tam na obiadkach i za kazdym razem było smacznie duzo i do syta wiec nei martw sie:) a co do menu weselnego to porcji obiadowych i tych na ciepło masz wiecej niz gosci bo majac wesele na 100 osob dostajesz 150 porcji miesa wiec mysle ze wystarczajaco na kazdego goscia:) zreszta skonczyły sie według mnei czasy gdzie ludzie przychodza ZREC a nei jesc na wesele:) wiec spokojnie:)
a co do kosztów coz my tez byslimsy ostatnio na weselu za 100 zl od osoby z poprawinami i powiem tyle ,, ,,,ciasta zabrakło juz na weselu:) sałatek tez, a i jakosciowo pozostawialo duzo do zyczenia:) no to jzu nei te czasy gdzie na zakaske byl sledz sledziem poganiany i galaretka z nozek i talerz wedlin:) takze jednak za cena idzie jakosc:) a co do Wodnika to cena jest i tak umiarkowana jak na Wrocław:)
pozdarwiam
olcia1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez NiebieskiMigdal » Śro Kwi 08, 2009 8:42 pm

no tak, chyba rzeczywiscie najlepszym sposobem na rozwianie moich lękow (lub ich podgrzanie ;p) bedzie wizyta w wodnikowej restauracji. jakos do tej pory sie nie zlozylo, bo wpadamy do wrocka tylko na weekendy i latamy jak oszaleli za roznymi sprawami. ale nastepnym razem niechaj ta sprawa bedzie priorytetem do zalatwienia :-)
OK, z porcjami mnie uspokoilas - dzieki :-) przestudiowalam jeszcze raz menu i chyba nie jest zle, ale jakos w pierwszym momencie te gramatury wydaly mi sie male. a co do ZARCIA to niektorzy jednak nawet w dzisiejszych czasach moga robic za odkurzacze pokaznej objetosci, stad i moje obawy :)
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez olcia1981 » Śro Kwi 08, 2009 9:30 pm

nie ma sie co martwic na zapas:))mysle ze odkurzaczy bedzie mniej niz tych co si e odchudzaja wiec jedzenia starczy spokojnie:))nei ma sie co martwic o głodomorow bo im nei dogodzisz nigdy:) a mysle ze jesli wodnik co trydzien ma wesele to raczej skalkulowane ma dobrze porcje:) a jak widac po oboadkach kalkulacje sa wysokie:) jak na porcje:)
olcia1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

wesele w wodniku

Postprzez olcia1981 » Wto Cze 09, 2009 12:00 pm

wiec tak jestesmy po:))i z wesela w wodniku jestesmy supeeeeeeeeeeeer zadowoleni
Jesli sie martwicie to naprawde nie ma o co:))goscie zadowoleni nie słyszelismy ani jednego marudzenia:))
jedzenia było duzo i smaczne zostało nam na poprawiny do domu kilka pojemnikow z miesami , obsługa pełen profesjonalizm, czesto wymieniane talerzyki, napojendonoszone na biezaco, wodka zmrozona i tez donoszona na biezaco naprawde super,wszystko o co prosilismy wczesniej wypełnili takze moe polecac na 100%
pozdrawiam:))
olcia1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: wesele w wodniku

Postprzez NiebieskiMigdal » Wto Cze 09, 2009 7:40 pm

jezu, Olcia! super, ze to piszesz! bo ja juz ostatnio mam coraz czarniejsze wizje: a to, ze pradu zabraknie (a tam agregatu nie maja), a to, ze zarcia bedzie za malo i wstretne.. w sumie i tak lepiej niz moja kolezanka, ktorej najkoszmarniejsza wizja jest ta, ze jej suknia zostanie rozszarpana przez psa jej siostry :PP

a teraz zasypie Cie gradem pytan!:
1) czy skorzystali z zapisow w umowie odnosnie mozliwosci podwyzki?;
2) czy byla w tym czasie inna impra plenerowa? co z tymi innymi ludzikami petajacymi sie po toaletach i (nie daj boze) okolicach?;
3)co z tym nieszczesnym umownym sciszeniem muzy po 22?? w ogole wyplynela taka kwestia?? to tez jeden z moich koszmarow;
4) co zrobiliscie z kaska od gosci? podobno maja tam sejf, ale taki raczej do ich uzytku, ktory moga udostepnic - mnie ta opcja srednio odpowiada i chyba juz wole, by ktos zawiozl kase dodom;
5) czy rzeczywiscie bylo tyle osob do obslugi ile mialas w umowie?;
6) zarelko smaczylo? cos polecasz, cos odradzasz? kiedy ustalaliscie menu?;
7) byly pokrowce na krzesla?;
8) czy przedstawiali Wam pozniej rachunek za jakies ew. szkody?;
9) jak klima?;
10) plyneliscie stateczkiem, a jesli tak, jak to wyszlo?

na razie wystarczy ;-)

no i gratuluje udanego wesela!!! jej, fajnie, ze komus bylo fajnie, czyli jest to mozliwe :)

NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Magali » Wto Cze 09, 2009 7:42 pm

Ciesze się bardzo :) ufam, że u nas też będzie bez zarzutu wszystko!
Magali
rozkręcam się
rozkręcam się

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wesele

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>