co chcielibyscie na prezenty???

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

co chcielibyscie na prezenty???

Postprzez praktyczna:) » Pią Maj 13, 2005 8:14 pm

Zapytuje w imieniu gosci tym razem - ciekawa jestem Waszych oczekiwan co do prezentow???  aniołek
praktyczna:)

Postprzez Hapinka » Pon Maj 16, 2005 8:25 pm

My prosimy naszych gosci o kase, bo w naszej sytuacji (na poczatku czerwca oddadza nam klucze do mieszkanka :) )to najrozsadniejsze, bo nie wiemy jescze na 100% jakie dodatki będą pasowaly, a potrzebujemy na zrobienie tego mieszkanka. Najlepiej spytac Młodych co by chcieli, moze zrobili listę prezentów slubnych, albo tez preferuja pieniążki...
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Jolka » Wto Maj 17, 2005 7:16 am

Wiadomo każdemu przydadzą się pieniądze ale myśle że pare prezętów też jest miło dostać, np. garnki, ekspres do kawy, odkurzacz itp. takie praktyczne rzeczy a nie muszą być dopasowywane do wnętrza a na nowej drodze życia napewno się przydadzą.
Jolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Hapinka » Wto Maj 17, 2005 3:10 pm

Nie no, jasne, ale podkreślam to razy miliard, że najlepiej spytac Młodych, bo moze byc tak, że mają już takie rzeczy, albo kilka osób moze wpasc na pomysł ekspresu do kawy, albo zwyczajnie nie będzie się podobać, a oni marzą sobie o czymś tam.  Szkoda tej kasy wydanej na coś zbędnego + przykrości jednej i drugiej strony.
najlepszy prezent = :piesek:
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez fryta » Wto Maj 17, 2005 6:54 pm

czesc, no jasne ze mozna pytac, ale nie wszystkich przeciez! niektorych wrecz ni e wypada. wszytsko wiec to kwestia wyczucia i wybadania sytuacji  lepper  qrulik
fryta

Postprzez Kama » Wto Maj 17, 2005 10:10 pm

Mysle ze np. grupie przyjaciol moge powiedziec zeby wspolnie kupili np. supermixer albo DVD, wtedy sami dopasuja kwoty jakimi dysponuja, a my dosteniemy to co chcemy. Chcialabym tez dostac kilka ladnych rzeczy, ktore po wielu latach bede kojarzyc ze slubem. Tak samo jak moja mama, ktora do tej pory pamieta, ze jej ulubiona zastawa swiateczna to wlasnie prezent slubny!!!
Z przyjemnoscia wiec poprosze przyjaciolke o 2 piekne kupki z Rosenthala czy tym podobnej niecodziennej marki, po to zeby kojarzyc je pozniej z ta wlasnie okazja. Taki aspekt emocjonalny, bo kto pozniej pamieta ze bylo tyle i tyle pieniedzy, jesli nie dostalby nic "realnego"??
tratata, mendelson
Awatar użytkownika
Kama
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Hapinka » Śro Maj 18, 2005 9:02 am

fryta napisał(a):czesc, no jasne ze mozna pytac, ale nie wszystkich przeciez! niektorych wrecz ni e wypada. wszytsko wiec to kwestia wyczucia i wybadania sytuacji  lepper  qrulik

Nie rozumiem.. MŁODEJ PARY nie wypada pytac o czym marzy dostać w prezencie???????????????????????????????????????????????Chyba coś źle zrozumiałas  :afro:
Hapinka
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Kama » Śro Maj 18, 2005 11:06 am

Aha, przypomnialam sobie tez jak bylam u cioci lat 85... i ona tez wyciaga cukiernice do kawy i mowi ze to prezent slubny i zaczyna wspominac historie z wesela... mowie Wam, dreszcze po plecach...  :serce:
tratata, mendelson
Awatar użytkownika
Kama
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Żaba:) » Pią Sie 19, 2005 12:44 am

Coz, marzy nam sie w prezencie PODROZ POSLUBNA i mamy zamiar o taki prezent zawnioskowac do rodziny, aby w ramach zlozenia sie wg uznana przez siebie ilosc osob uraczyc nas jakas romantyczna wycieczka.
:samochod:   :mlodapara:
Żaba:)

Postprzez izus85 » Czw Gru 15, 2005 1:38 pm

Hej a ja mam takie male pytanko...Bo my np chcielibysmy glownie dostac kase(mamy gdzie mieszkac wiec nie potrzebujemy czajnikow,mikrofalowek itp.) ;) Oczywiscie nie chcemy samej kasy bo wiadomo lepiej wydac 100zl czy 50 na drobiazg niz dac koperte bo tam zazwyczaj wklada sie wiecej.Znacie moze jakies wierszyki do zaproszen(troche zabawne)zeby podpowiedziec goscia ze bardziej ucieszylibysmy sie z kasy....(nawet z tych 100zl) .Prosze o jakies wskazowki...
Awatar użytkownika
izus85
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Glogów/Edinburgh

Postprzez Dania » Sob Mar 25, 2006 3:51 pm

izus85 napisał(a):
Hej a ja mam takie male pytanko...Bo my np chcielibysmy glownie dostac kase(mamy gdzie mieszkac wiec nie potrzebujemy czajnikow,mikrofalowek itp.) ;) Oczywiscie nie chcemy samej kasy bo wiadomo lepiej wydac 100zl czy 50 na drobiazg niz dac koperte bo tam zazwyczaj wklada sie wiecej.Znacie moze jakies wierszyki do zaproszen(troche zabawne)zeby podpowiedziec goscia ze bardziej ucieszylibysmy sie z kasy....(nawet z tych 100zl) .Prosze o jakies wskazowki...
Izus, tu sa takie wierszyki, juz pewnie znalazlas, ale na wszelki wypadek przykleje:
jak jeszcze znajde to doloze, sosc przyjaznie to brzmi:)
Awatar użytkownika
Dania
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: woj. dolnośląskie

Postprzez evonka » Nie Kwi 02, 2006 6:25 pm

Ja tez mysle, ze chcialabym oprocz kasy i paru praktycznych rzeczy moze, co takiego suuuper wyjatkowego, co bede mogla wlasnie jak ta ciocia cukiernice, wspominac na starosc i pamietac, ze to dokladnie z tej okazji prezent.
evonka
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Legnica

Postprzez *basia » Śro Kwi 12, 2006 8:24 pm

Dziewczyny, chcialabym odnowic ten watek, bo zbliza sie najwiekszy sezon weselny i juz na pewno o tym tez myslicie, jakie macie oczekiwania i jak podchodzicie do tematu "niechcianych" prezentow? No i co byscie chcialy dostac i czy macie jakies sposoby, zeby powiadamiac o tym? Pozdrawiam:)
plany sie zmieniaja, czas leci, nowe doswiadczenia...
Awatar użytkownika
*basia
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez Monisia » Pią Lis 03, 2006 10:34 pm

a ja mojej kuzynce i jej mezowi, ktorzy od dziecka mieszkaja w Niemczech, kupilam ksiazke kucharska "Kuchnia Polska". oboje lubia pichcic. wiec niech jedza cos polskiego, w koncu sa Polakami.
podobal im sie ten prezent bo jak bylam u nich to widzialam ze ksiazka jest w uzyciu (i to nie specjalnie przy mojej wizycie)
Monisia
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez maja » Sob Lis 04, 2006 9:38 pm

Fajny pomysl, przemyslany i "akuratny", na pewno sie ucieszyli, nawet dla tych co mieszkaja w Polsce taki prezent na nowe"gospodarstwo" tez moze byc w 10-tke:)
jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie...
Awatar użytkownika
maja
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Ww

Postprzez Corcula » Czw Maj 31, 2007 1:21 pm

myslę, że jak dla nas w sumie spokojnie 50tys pln by wystarczyło :D  :D  :D  :D
Od każdej pary po 500pln i jesteśmy zadowoleni;-) żadne prezenty mi nie beda potrzebne  happy
Awatar użytkownika
Corcula
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: krakuff

Postprzez alexa » Czw Maj 31, 2007 1:48 pm

Tez mysle, ze wiekszosc bym chciala w gotowce, chociaz wiem ze dla niektorych 500 zl to duzo i nie smialabym tak liczyc...
Jest tu gdzies fajny watek prezentow i dziewczyny pisza, moim zdaniem slusznie, ze fajnie jest dostac pare prezentow o ktorych sie bedzie za kilkanascie lat pamietalo, ze to slubne wlasnie. Dlatego na pewno zalozymy jakas liste prezentow i wybierzemy to co nam sie super podoba i co na pewno chcemy, a reszcie napiszemy stosowny wierszyk na zaproszeniach:)
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez Corcula » Czw Maj 31, 2007 2:17 pm

he heh dobre cancan <br />My zakładamy firmę, więc gotówka się przyda. Wesele mamy dwudniowe a goście ok 40tki więc mysle, że można liczyc na tyle. Od studentów liczę jakieś 200 od pary.<br />Zresztą co ja liczę! Jak się okazało że jednak będzie wesele mój facet stwierdził że dobrze bo wyciągniemy więcej niż byśmy mieli dostać od rodziców (20tys + wycieczka), a ja wtedy mu powiedziałam dokładnie to co Ty mi teraz-że nie możemy liczyć na wiele bo się zawiedziemy.. Zaczęłam już mówić i mysleć jak on
Awatar użytkownika
Corcula
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: krakuff

Ja się agdzam...

Postprzez pepsicOLA » Pon Paź 01, 2007 7:53 pm

My też poprosimy o pieniądze. Co prawda mamy gdzie mieszkać, smaoód też mamy - nawet dwa, pracujemy oboje - nie mamy na co narzekać. Ale nie potrzebujemy kilku kuchenek mikrofalowych, żelazek, zestawów garnków ZEPTERA itp. Chcemy pojechać w wymarzona podróż, albo wpłacić własny wkład na własne cztery kąty... Pozdrawiam.
P.S. Tym bardziej, że znaleźliśmy bardzo sympatyczny, nieobraźliwy wierszyk nt bilecików ze znakiem wodnym.
Awatar użytkownika
pepsicOLA
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez gosiunia » Pon Paź 29, 2007 3:30 pm

my też razczej pieniądze dostaniemy ;) mieszkamy już na swoim - miszkanie umeblowane i skończone więc żelazek, czy mikrofalówek nam nie trzeba. Ale powiem że na kieszeń "młodszych"  znaczy się studenciaków moich kochanych są prezenty w dobrej cenie: np. ładne ręczniki zawsze się przydadzą czy dobra pościel ;)
Awatar użytkownika
gosiunia
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>