co chcielibyscie na prezenty???

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Re: co chcielibyscie na prezenty???

Postprzez Mish » Wto Paź 08, 2013 6:42 pm

A ja bym chciała na jakąś fajną wycieczkę pojechać. Albo wiem - fajne gary dostać. Jakiegoś Philipiaka albo coś w tym stylu. Generalnie chciałabym dostać duuuuużo fajnych rzeczy, ale cieszyć się będę wszystkim :)
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez elrosa » Wto Paź 08, 2013 7:25 pm

Co tu ukrywać, my też najbardziej ucieszylibyśmy się z pieniędzy - najwyższy czas wyprowadzić się na swoje :) na zaproszeniach nie będziemy umieszczać wierszyków, wydaje nam się, że goście to wiedzą. Byliśmy razem na kilku ślubach i nigdzie nie widzieliśmy, żeby ktoś przekazywał prezenty rzeczowe :)
Z drugiej strony, chciałabym dostać kilka prezentów - takich, które można zachować na długo i po latach wspominać, od kogo je dostaliśmy i z jakiej okazji :) przypuszczam, że np. od mojej chrzestnej dostaniemy wypasiony zestaw talerzowo-filiżankowy, bo się przy niej nim zachwycałam, a ona wymieniała z moją mamą takie porozumiewawcze spojrzenia i podejrzanie długo patrzyły na metkę z nazwą ;-)
Awatar użytkownika
elrosa
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Mish » Śro Paź 09, 2013 9:16 pm

A wiesz, że to niegłupi pomysł jest? Chyba się zacznę zachwycać garnkami albo patelniami przy swojej, bo podpytywała a ja nie miałam sumienia nic podpowiadać :P
Awatar użytkownika
Mish
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez kingaa » Śro Gru 10, 2014 9:56 pm

Pieniądze są najbardziej praktycznym prezentem, ale ja chciałbym od przyjaciół coś na pamiątkę:)
kingaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Bawełniana » Pią Sty 08, 2016 8:42 am

A czy psuje dać prezent w takiej bawełnianej torbie? Tylko tutaj bym chciała dac nadruk np. serduszka i imiona mlodych. W święta byłam na slubie i widzialam, ze jedni goscie przyniesli prezent w takiej ozdobnej skarpecie na prezenty wlasnie z imionami mlodych i z data slubu. Budzilo to furrore. Ja idę na wesele w czerwcu i też pomyslam o podobnym prezencie, ale ze wzgledu na porę roku "skarpeta" nie pasuje.
Bawełniana
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez StasiaK » Śro Mar 02, 2016 2:35 pm

Wybieramy się w maju na wesele przyjaciół. Oczywiście przewidujemy dla młodych kopertę z pieniążkami ale nie byłabym sobą gdybym nie podarowała im czegoś jeszcze. Zamówiłam w moim ulubionym sklepie z prezentami zestaw do wina dla zakochanych. Mam nadzieję, że zawsze kiedy będą go używać pomyślą o nas :)
Awatar użytkownika
StasiaK
rozkręcam się
rozkręcam się

Poprzednia

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>