co chcielibyscie na prezenty???

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

Re: co chcielibyscie na prezenty???

Postprzez marika.trzebnica » Wto Mar 29, 2011 5:34 pm

Podobno nowa para butów przynosi szczęście w zwiazku lub mały zwierzaczek. Ale podobno.

A inne rzeczy ... zawsze jest allegro :)
Awatar użytkownika
marika.trzebnica
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Trzebnica

Re:

Postprzez ewelinka89 » Wto Mar 29, 2011 7:30 pm

gosiunia napisał(a):
my też razczej pieniądze dostaniemy ;) mieszkamy już na swoim - miszkanie umeblowane i skończone więc żelazek, czy mikrofalówek nam nie trzeba. Ale powiem że na kieszeń "młodszych"  znaczy się studenciaków moich kochanych są prezenty w dobrej cenie: np. ładne ręczniki zawsze się przydadzą czy dobra pościel ;)

My też wszystko w mieszkaniu mamy.. Wydaliśmy sporo na urządzenie i tak naprawdę jak coś dokupujemy np. do kuchni to tylko jak jest niezbędne bo nawet miejsca nie mamy, więc trzeba wszystko przemyśleć. Mam nadzieję, że nikt nie będzie nas na siłę uszczęśliwiał czymś, na co już wydaliśmy pieniądze. W zaproszeniach prosiliśmy o pieniądze i mam nadzieję, że to ułatwi sprawę;p
ewelinka89
prawie tu mieszkam:)

Postprzez serduszko » Pon Kwi 04, 2011 4:34 pm

nam chyba jak większości kasiorka by się po prostu przydała :D cieszę się że większość ludzi daje w prezencie kasiorke :)
Strawberry truskawkowe na bezbarwne dni!
serduszko
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Poznań

Postprzez ewelinka89 » Pon Kwi 04, 2011 5:07 pm

marika.trzebnica napisał(a):Podobno nowa para butów przynosi szczęście w zwiazku lub mały zwierzaczek. Ale podobno.

A inne rzeczy ... zawsze jest allegro :)

I tak powinno być! Nowe buty = szczęśliwa kobieta = udany związek ;)

Szkoda tylko, że u mnie to nie działa, bo nowa para butów oznacza zrzędzenie ;p
ewelinka89

Postprzez basi.a » Śro Lip 06, 2011 11:44 am

Ja też jestem za kasą, ale fajnym dodatkiem (np. zamiast kwiatów) jest fotoksiążka. Jeśli mamy jakieś wspólne zdjęcia pary, czy też panny młodej lub pana młodego to z pewnością taki prezent się spodoba. To świetna pamiątka na długie lata i z pewnością orginalna:)
basi.a
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez karinka.legnica » Pią Sie 26, 2011 8:49 am

Ja też jestem za pieniążkami. Sprzety do domu wole kupować sama.
karinka.legnica
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez nobis21 » Śro Wrz 07, 2011 8:31 am

pieniążki - najlepiej można je później wykorzystać. Prezenty nie zawsze przypadną do gustu:) a zamiast kwiatów wino:)))

Awatar użytkownika
nobis21
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Wrocław

Postprzez morpen » Śro Wrz 07, 2011 4:56 pm

My też wolimy kasę, kupimy sobie to, co będziemy chcieli, ale wiele młodych par mieszka razem przed ślubem, więc ludzie są już jako tako pourządzani, więc pieniądze są najpraktyczniejsze...
morpen
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez tosia » Pią Cze 01, 2012 4:41 pm

My nie będziemy pisać żadnych wierszyków, że zamiast prezentów chcemy pieniądze. My dopiero będziemy się budować więc wszystko jest nam potrzebne, bo jeszcze nic nie mamy do nowego domku, ale przyznam się, że marzy mi się żeby dostać np. serwis obiadowy, albo cos takiego tak żeby za kilka lat powiedzieć, że to dostalismy na prezent. Moi rodzice mają cos takiego z własnego slubu i to takie miłe jest jak zawsze przypominają sobie kto im to dał.
Awatar użytkownika
tosia

Postprzez panna_monika » Pią Cze 01, 2012 10:17 pm

my też nie będziemy pisać wierszyków. Jak ktoś zapyta, to powiemy, że planujemy budowę domu i przyda się każdy grosz;P
reszta prezentów właściwie nie jest nam potrzebna, powoli kupujemy sobie wszystko co potrzebne w domu :)

Awatar użytkownika
panna_monika
kocham to forum? :)

Miejscowość: Silesia

Postprzez Martusieńka » Sob Cze 02, 2012 5:57 pm

my podobnie, już teraz stopniowo zaczynamy urządzać nasze przyszłe mieszkanko i za rok jedynie co zostanie nam, to potrzeba pieniężnego odkucia się

Awatar użytkownika
Martusieńka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Justynak86 » Śro Cze 13, 2012 7:15 am

panna_monika napisał(a):my też nie będziemy pisać wierszyków. Jak ktoś zapyta, to powiemy, że planujemy budowę domu i przyda się każdy grosz;P
reszta prezentów właściwie nie jest nam potrzebna, powoli kupujemy sobie wszystko co potrzebne w domu :)

U mnie podobnie, też planujemy budowę domu i każdy grosz będzie na wagę złota :D, ale zastanawiam się nad umieszczeniem wierszyka, jednocześnie jak teraz po rodzinie się chodzi i odwiedza to sami zadają pytanie jak tam przygotowania i w ogole to im napominamy, że właśnie najlepszym prezentem będzie koperta :)
Jak dobrze, że się ma ciekawską rodzinkę co sama o szczegóły wypytuje :)

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.                                          
                                                                 Eliza Orzeszkowa
Awatar użytkownika
Justynak86

Postprzez tosia » Śro Cze 13, 2012 8:48 am

A ja wam powiem, że jak dostałam zaproszenie na slub, gdzie było napisane, że zamiast prezentów Młodzi proszą o pieniądze to nie poczułam się jakos obrażona czy cos w tym rodzaju (nawet to dobrze, bo nie trzeba się zastanawiać co kupić itd.) ale sama to nie chcę tak robić, bo sama nie wiem czy to tak wypada (ale to tylko moje zdanie i moje odczucie). Ale wierszyk, że zamiast kwiatów to cos innego to napiszę, bo z tymi kwiatami to zawsze problem. Ostatnio byłam na weselu, gdzie był upał i te kwiaty w kosciele zrobiły się takie klapnięte i jak je póżniej dać Młodym.
Awatar użytkownika
tosia

Postprzez Acia » Śro Cze 13, 2012 9:25 am

A ja uważam, że te wierszyki są zbędne..bo goście pytają o to co chcielibyśmy dostać. Albo pytają o to nas albo nasze rodziny które nam to przekazują i wtedy można zaproszonym powiedzieć, że lepiej żeby nam dali np książki zamiast kwiatów. Jak dla mnie takie pisanie jest bez sensu bo od razu zakładamy, że coś dostaniemy a nie robimy tej imprezy po to żeby dostać coś tylko żeby się wybawić. Ja dostałam wina, książki, toto lotki, zastawę porcelanową, mikser i co oczywiście kwiaty..nikomu niczego nie narzucaliśmy goście sami pytali my tylko podrzucaliśmy pomysł a to co wybrali to była ich indywidualna decyzja. Myślę, że wierszyki z tym jakie chcemy prezenty w zaproszeniach nie są na miejscu i wręcz są obraźliwe bo zapraszamy do zabawy a nie do dawania prezentów. Oczywiście jednym takie wierszyki się spodobają innych zniesmaczą bo jak tak można..więc decyzja należy do was. Ja wiem, że te wierszyki w ogóle nie pasują do zaproszeń i psują ich przesłanie..
Awatar użytkownika
Acia

Miejscowość: :D

Postprzez Spinka » Wto Cze 19, 2012 9:05 am

My póki co zaproszeń jeszcze nie zamówiliśmy, ale na pewno nie będziemy umieszczać tam wierszyków. Nasze rodziny i przyjaciele wiedzą, że nie potrzebujemy żadnych prezentów; najbardziej cieszylibyśmy się z gotówki :) Przy rozdawaniu zaproszeń zaznaczymy jedynie, iż zamiast kwiatów chętnie przyjmiemy butelkę wina albo czekoladki (bo ja jestem strasznym łakomczuchem :D).
Awatar użytkownika
Spinka

Postprzez brzoskwinia » Śro Cze 20, 2012 7:37 am

My także wolimy dostać pieniążki niż prezenty, mieszkanie mamy wyposażone więc nic nie potrzebujemy :) Zamiast kwiatów chcielibyśmy: wino lub dobrą książkę!
Awatar użytkownika
brzoskwinia

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez MorrigaN » Pon Cze 25, 2012 1:36 pm

My też wolelibyśmy pieniądze. Mieszkanie będziemy sobie dopiero urządzać ale i tak dużo już mamy, a to co nam jeszcze potrzebne wolelibyśmy wybrać sobie sami niż dostać w prezencie nie koniecznie trafiającym w nasze gusta. A zamiast kwiatów jakieś zdrapki albo kupony totka. Wina i innych alkoholi mamy pod dostatkiem, czekoladki odpadaja bo wiecznie jesteśmy na diecie ;) książki wypożyczam z biblioteki, a te które naprawdę chce mieć w swoich zbiorach kupiję sama...

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez Eurograv_pl » Wto Sie 14, 2012 2:11 pm

Pieniądze oczywiście są ważne, ale czy najważniejsze?? Może jakiś drobny upominek też by się przydał. Niekoniecznie coś drogiego, może jakaś mała figurka, mnie osobiście podobają się takie małe drobne prezenty.
Eurograv_pl
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez follow » Śro Sie 22, 2012 2:55 pm

Pieniążki:) Ale już zapowiedzieliśmy gronie przyjaciół, że mają nam się złożyc na łykend w SPA i na ich cześć pojedziemy się relaksować - podoba mi się ten pomysł.
follow
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez irjanka » Śro Sie 22, 2012 4:14 pm

Pieniazki ;) Ale nie mam absolutnie nic przeciwko wszelkiego rodzaju prezentom!

Awatar użytkownika
irjanka
super gaduła
super gaduła

PoprzedniaNastępna

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>