jak dekorujecie stół

dekoracje kościoła, sali, samochodu, ozdoby ślubne, bukiet ślubny

Re: jak dekorujecie stół

Postprzez MorrigaN » Nie Gru 09, 2012 9:40 pm

Ogólnie całość chcę zostawić tak jak jest bo już samo w sobie jest klimatyczne, więc wolę unikać dużej ilości dodatkowych ozdób. Jedynie na stoły organza, płatki róż, ozdobne serwetki, świece, kwiaty i kokardy na krzesła ale bez pokrowców. Myślałam żeby obrazy, które wiszą na ścianach w sali (a nie bardzo mi się podobają) zamienić na fotoobrazy z naszych zdjęć

Cacko, za którym żądza chciwie goni, Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
[URL=http://www.przewodnikmp.pl]
[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Jaworzno

Postprzez aneczka2103 » Nie Gru 09, 2012 9:54 pm

a masz jakies foto? ja tak samo nie chce duzoz zmieniac, jedyne za Para Mloda ten tiul i na stolach to samo co Ty :) a ponadto pióra w kiwliszkach koloru ecru, a zamiast jakichs aniolkow na pdziekowania dla gosci bedzie pralinka z kokardka i podziekowaniem wlasnego wykonu :) ale u nas pokrowce zostaja, bo krzesla brzydkie, no i ten obrus zolty, tam gdzie stol wiejski ma zninac, bo nie pasuje do niczego, ma byc ecru, do tego robimy miejsce na winko i dodatkowe trunki na stole wiejskim
Awatar użytkownika
aneczka2103
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez MorrigaN » Pon Gru 10, 2012 10:02 am

My też chcemy mieć wiejski stół ale na alkohole i ciasta osobny. Zdjęcia mam tyko takie:

za tymi otwartymi drzwiami są pokoje dla gości i drzwi oczywiście w trakcie wesela nie będą tak otwarte, a za tymi filarami na wprost drzwi jest miejsce do tańczenia i bar.

a tu zdjęcie tej samej sali od drugiej strony i trochę inaczej oświetlonej, to właśnie tutaj chciałabym aby znalazł się wiejski stół i stół z aloholami

Jak widać sala jest już strojna sama w sobie i dekoracja stołów wystarczy całkowicie :)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez aneczka2103 » Pon Gru 10, 2012 7:58 pm

świetna ta Twoja sala :) widac jakie dekoracja czyni cuda :) ile placicie za menu?
Awatar użytkownika
aneczka2103
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Klaudia » Pon Gru 10, 2012 8:53 pm

MorrigaN bardzo fajna sala
Klaudia

Postprzez MorrigaN » Wto Gru 11, 2012 10:06 am

aneczko za menu płacimy chyba 200zł o ile dobrze pamiętam ;)

[/URL]
Awatar użytkownika
MorrigaN

Postprzez Hana87 » Wto Gru 11, 2012 10:34 pm

Fajnie z tym oświetleniem wygląda.
Hana87
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Asiela » Czw Gru 13, 2012 1:09 pm

Hana87 napisał(a):Fajnie z tym oświetleniem wygląda.

Yhym

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez justta83 » Sob Sty 26, 2013 10:44 am

betalena napisał(a):U nas sprawa jest nieco skomplikowana (inaczej być nie może , bo po co ułatwiać sobie życie?).
Salę mamy dość specyficzną:

A moje kwiatki i kwiatki na auto i do butonierek będą w klimacie biało-fioletowym. Do tej sali fioletowe kwiaty odpadają, bo są za ciemne, więc wybraliśmy kontrastowo: pomarańczowe. Sala nie wymaga żadnych dodatkowych dekoracji. Sufity są mega. A oto nasze kwiaty na stoły:

no i super bardzo mi się podoba

fajna sala i te kolory
justta83
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez betalena » Nie Sty 27, 2013 1:21 am

justta83 napisał(a):
betalena napisał(a):U nas sprawa jest nieco skomplikowana (inaczej być nie może , bo po co ułatwiać sobie życie?).

A moje kwiatki i kwiatki na auto i do butonierek będą w klimacie biało-fioletowym. Do tej sali fioletowe kwiaty odpadają, bo są za ciemne, więc wybraliśmy kontrastowo: pomarańczowe. Sala nie wymaga żadnych dodatkowych dekoracji. Sufity są mega. A oto nasze kwiaty na stoły:

fajna sala i te kolory

W efekcie końcowym przed naszym stołem stał wielki wazon z 60 przepięknymi ciemnoczerwonymi różami, a na każdym stoliku stał mały wazonik z taką samą bogatą różą (długa obcięta na krótko, bo tylko długie są takie "bogate"). Wyglądało elegancko i cudnie :)

have a sweet day
100% handmade
Awatar użytkownika
betalena

Miejscowość: LDN

Postprzez malwina_86 » Nie Sty 27, 2013 2:20 pm

betalena napisał(a):
justta83 napisał(a):

fajna sala i te kolory

W efekcie końcowym przed naszym stołem stał wielki wazon z 60 przepięknymi ciemnoczerwonymi różami, a na każdym stoliku stał mały wazonik z taką samą bogatą różą (długa obcięta na krótko, bo tylko długie są takie "bogate"). Wyglądało elegancko i cudnie :)

Robi wrażenie!
Awatar użytkownika
malwina_86
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Asiela » Pon Sty 28, 2013 9:49 am

betalena napisał(a):W efekcie końcowym przed naszym stołem stał wielki wazon z 60 przepięknymi ciemnoczerwonymi różami, a na każdym stoliku stał mały wazonik z taką samą bogatą różą (długa obcięta na krótko, bo tylko długie są takie "bogate"). Wyglądało elegancko i cudnie :)

60?! wow sporo

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez anaia » Pon Sty 28, 2013 2:41 pm

malwina_86 napisał(a):

a nie było problemu z tymi zaslonami- ktoś wpadł, coś spadło itd, ja bym sie bala że w zamieszaniu coś takiego moze miec miejsce, ale pomysl sliczny! oni pewnie maja to opracowane i solidnie zawieszone

Awatar użytkownika
anaia
super gaduła
super gaduła

Postprzez margolcia29 » Wto Maj 26, 2015 2:48 pm

Z ta organza jakos tak duzo mie sie wydaje na stole....jak dojda talerze z obiadem i ciastem to jakos ciasno sie zrobi i jeszcze pewnie bedzie to wchodzic w jedzenie...
margolcia29
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marciarena » Wto Cze 30, 2015 3:30 pm

My nie przesadzaliśmy z dekoracjami, bo sala sama w sobie była piękna i miała wiele zdobień na ścianach czy suficie. Wesele mieliśmy  w Pałacu Brzezina, więc możecie sobie wyobrazić jak szykownie wyglądają pomieszczenia. Postawiliśmy na prostotę, elegancję i byliśmy bardzo zadowoleni.
marciarena
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez blanca89 » Pon Lip 27, 2015 1:11 pm

U mnie sala weselna będzie prezentować się tak :)

blanca89
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez kasiunia123 » Nie Sie 02, 2015 7:24 pm

Mało miejsca na tych stołach. Powinniście zadbać o to, aby pomieściły się potrawy. Owoce można położyć w porze deserów, a kwiaty w mniejszych wazonach.
Też udało mi się podejrzeć, jak wygląda sala weselna w pałacu, ale jeszcze zastanawiam się nad kolorem przewodnim.
kasiunia123
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marciarena » Czw Sie 13, 2015 4:19 pm

Najczęściej Pary wybierają kolor pistacjowy, cytrynowy, biały, fioletowy. Trzeba się zastanowić, jaki kolor pasowałby do wyglądu Twojej sali w pałacu. Myślę, że biel byłaby bardzo dobra bądź pistacja. Pasuje do brązu, złota, a takie barwy zazwyczaj dominują w zamkach i pałacach.
marciarena
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Kama86 » Śro Sie 26, 2015 10:19 am

Ja myślę o mocnym różu na dekoracje ślubne;) Na razie zbieram inspiracje na pinterescie, jak bede miala cos konkretnego to podesle;)
Kama86
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez marciarena » Pią Sie 28, 2015 8:20 am

Mocny róż mógłby za bardzo drażnić wzrok. Może spróbuj delikatnego lub pudrowego różu, ten w połączeniu z bielą będzie całkiem dobrze wyglądał.
marciarena
pierwsze kroki
pierwsze kroki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dekoracje i bukiety ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>