Ile razem jesteście Państwo Młodzi?

przywitajcie sie na forum; Wasze daty ślubu i miejsca wesel, poszukiwania par z tą samą datą ślubu

Re: Ile razem jesteście Państwo Młodzi?

Postprzez brzoskwinia » Wto Lut 05, 2013 8:19 am

Chanela napisał(a):My jesteśmy ze sobą 1,5 roku ale wiemy oboje że chcemy się ze sobą zestarzeć. z Resztą u nas wszystko szybko poszło. :)

U nas też :)
Awatar użytkownika
brzoskwinia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław/Opole

Postprzez Asiela » Wto Lut 05, 2013 9:32 am

Chanela napisał(a):My jesteśmy ze sobą 1,5 roku ale wiemy oboje że chcemy się ze sobą zestarzeć. z Resztą u nas wszystko szybko poszło. :)

W pewnym wieku długometrażowe związki raczej nie mają racji bytu, bo szybciej dorasta się do decyzji np. o ślubie :) także taki staż jest jak najbardziej juz ok :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Kasia_Casia » Wto Lut 26, 2013 10:09 pm

My też jesteśmy ze sobą od pierwszej klasy liceum:) (Chodziliśmy do tej samej klasy). Tak więc w dniu ślubu będziemy ze sobą już 8 lat. :)

Awatar użytkownika
Kasia_Casia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Pią Mar 01, 2013 7:54 pm

Kasia_Casia napisał(a):My też jesteśmy ze sobą od pierwszej klasy liceum:) (Chodziliśmy do tej samej klasy)

Brzmi mi bardzo znajomo

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Pieknaszyszunia » Nie Mar 03, 2013 12:50 am

My jesteśmy ze sobą 2 lata, zaręczyny na drugą rocznicę, ślub po 2,5 roku od poznania się....
Pieknaszyszunia
prawie tu mieszkam:)

Postprzez ansista » Śro Mar 13, 2013 12:20 am

My jestesmy ze soba 2 lata. Ogolnie bedziemy miec co miesiac swietowanie rocznic:D 4 pazdziernika slub, 5 listopad rocznica  poznania sie, 5 grudnia poczatek zwiazku, 7 grudnia zareczyny :) Oczywiscie wszystkich swietowac nie bedziemy, ale fajnie to wyglada.

A poznalismy sie w drodze do Niemiec. Ja jechalam z kolezanka odwiedzic znajomych, poznanych podczas praktyk, a on swoja przyjaciolke (jedna z moich znajomych z praktyk). Jako, ze wszyscy z wroclawia jechalismy w to samo miejsce to on byl naszym kierowca. Co ciekawe podczas tej podrozy zupelnie nieswiadomi przyszlosci po raz pierwszy zwiedzalismy miasto, w ktorym obecnie mieszkamy:) A ja pracuje tam gdzie robilam praktyki, takze mozna powiedziec ze po 2 latach wrocilismy w miejsce poznania i tu budujemy wspolna przyszlosc:D
Awatar użytkownika
ansista

Miejscowość: Dawno temu Wroclaw

Postprzez Motylek22 » Śro Mar 13, 2013 12:02 pm

ansista napisał(a):My jestesmy ze soba 2 lata. Ogolnie bedziemy miec co miesiac swietowanie rocznic:D 4 pazdziernika slub, 5 listopad rocznica  poznania sie, 5 grudnia poczatek zwiazku, 7 grudnia zareczyny :) Oczywiscie wszystkich swietowac nie bedziemy, ale fajnie to wyglada.

A poznalismy sie w drodze do Niemiec. Ja jechalam z kolezanka odwiedzic znajomych, poznanych podczas praktyk, a on swoja przyjaciolke (jedna z moich znajomych z praktyk). Jako, ze wszyscy z wroclawia jechalismy w to samo miejsce to on byl naszym kierowca. Co ciekawe podczas tej podrozy zupelnie nieswiadomi przyszlosci po raz pierwszy zwiedzalismy miasto, w ktorym obecnie mieszkamy:) A ja pracuje tam gdzie robilam praktyki, takze mozna powiedziec ze po 2 latach wrocilismy w miejsce poznania i tu budujemy wspolna przyszlosc:D

Jak pięknie
Motylek22

Miejscowość: Świdnica

Postprzez Asiula_M » Śro Mar 13, 2013 12:44 pm

ansista napisał(a):My jestesmy ze soba 2 lata. Ogolnie bedziemy miec co miesiac swietowanie rocznic:D 4 pazdziernika slub, 5 listopad rocznica  poznania sie, 5 grudnia poczatek zwiazku, 7 grudnia zareczyny :) Oczywiscie wszystkich swietowac nie bedziemy, ale fajnie to wyglada.

To musi być przeznaczenie! Piękna historia!
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez dora01 » Śro Mar 13, 2013 12:54 pm

Anasista historia przepiękna
Awatar użytkownika
dora01

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie/Wrocław

Postprzez Asiela » Śro Mar 13, 2013 4:03 pm

jej... ale fajnie :)

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez żabula » Pon Mar 18, 2013 7:47 pm

hmm...a ja z moim M poznaliśmy się jak mieliśmy po 15 lat..ja byłam na obozie/kolonii, a on z rodzicami nad morzem. Raz jak sobie siedziałam z koleżankami w ośrodku mój M (jeszcze wtedy obcy M:P) przechodził sobie obok ośrodka i jakoś tak mi się spodobał..i krzyknęłam do niego 'hej'! i tak no..się zaczęło;) on podszedł, zaczeliśmy rozmawiać. przychodził codziennie, ja, głupia, wymykałam się z obozu, dziewczyny mnie kryły;) chodziliśmy po plaży, zwiedzaliśmy Dźwirzyno, a jak było dyskoteka u nas na kolonii(ahhh te czasy kolonijnych dyskotek!) jako, że on nie chciał ani za bardzo nie mógł tak wejść, wziął mnie za rękę i podeszliśmy do otwartego okna i do piosenki Shakiry "underneath your clothes" zatańczyliśmy...ahh, jakież to było romantyczne! Jako, że on z Radomia ja z Wrocławia to tak się trochę rozeszło...po półtorej roku  dzwonienia i esemesowania i przyjeżdżania jego na konkursy matematyczne do Wro(specjalnie je pisał!) się rozeszło..ale ale...4 i pół roku temu się odezwał..przyjechał nagle i no cóż mogę powiedzieć...stara miłość nie rdzewieje;) zawalczył, postarał się...i ślub za niecałe pół roku:P więc..znaczy się z 10 lat, ale jesteśmy ze sobą 4;) ale Naszą zabawną historię będziemy opowiadać już dzieciom

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez ansista » Pon Mar 18, 2013 8:17 pm

Śliczna historia:)
Awatar użytkownika
ansista

Postprzez nat89 » Pon Mar 18, 2013 9:46 pm

żabula napisał(a):do piosenki Shakiry "underneath your clothes" zatańczyliśmy...

Też mam wspomnienia ale obozowe związane z tą piosenką :) Na jednym obozie harcerskim w 2001r. w Krzeczkowie (był to obóz międzynarodowy dla Polski, Ukrainy, Francji i Danii) tańczyłam do tej piosenki z moją wakacyjną miłością :D Miałam całe 12 lat i byłam strasznie zakochana w chłopaku z Danii (tzn. polaku, który mieszkał w Danii) :D

Awatar użytkownika
nat89

Postprzez ansista » Pon Mar 18, 2013 10:12 pm

Zdumialo mnie, że ta piosenka już jest taka stara...pamietam teledysk jak dzis...az musialam sprawdzic na wikipedii i faktycznie hit 2000...Czuje sie staro:D
Awatar użytkownika
ansista

Postprzez panna_monika » Wto Mar 19, 2013 9:06 am

żabula super historia :)

nie mogę uwierzyć, że ten hit jest taki stary, bo skoro ja ją pamiętam to też muszę byś strasznie stara

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez żabula » Wto Mar 19, 2013 6:56 pm

hah, ano hit staaaarych lat :D i no...trochę już ma. Shakira zaczynała być wtedy dopiero popularna także tego...to samo mówi za siebie :D

Awatar użytkownika
żabula
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiula_M » Wto Mar 19, 2013 7:56 pm

Latka lecą... przykra sprawa ;)
Asiula_M
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Asiela » Wto Mar 19, 2013 7:57 pm

Asiula_M napisał(a):Latka lecą... przykra sprawa ;)

to teraz poleciałaś z tekstem

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez lotosik00 » Wto Mar 19, 2013 7:58 pm

Jej, ale mnie zaszokowała data tej piosenki Shakiry. To mi uświadomiło, że ja nie tylko czuję się staro, ja jestem stara. Cóż nie każda Panna Młoda jest młoda :)
Jesteśmy razem 7 lat, a zaręczeni od 6 lat
A lata to mam wrażenie, że lecą w tempie jakimś przyspieszonym...
Awatar użytkownika
lotosik00
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez Asiela » Wto Mar 19, 2013 8:07 pm

żabula napisał(a):hmm...a ja z moim M poznaliśmy się jak mieliśmy po 15 lat..ja byłam na obozie/kolonii, a on z rodzicami nad morzem. Raz jak sobie siedziałam z koleżankami w ośrodku mój M (jeszcze wtedy obcy M:P) przechodził sobie obok ośrodka i jakoś tak mi się spodobał..i krzyknęłam do niego 'hej'! i tak no..się zaczęło;) on podszedł, zaczeliśmy rozmawiać. przychodził codziennie, ja, głupia, wymykałam się z obozu, dziewczyny mnie kryły;) chodziliśmy po plaży, zwiedzaliśmy Dźwirzyno, a jak było dyskoteka u nas na kolonii(ahhh te czasy kolonijnych dyskotek!) jako, że on nie chciał ani za bardzo nie mógł tak wejść, wziął mnie za rękę i podeszliśmy do otwartego okna i do piosenki Shakiry "underneath your clothes" zatańczyliśmy...ahh, jakież to było romantyczne! Jako, że on z Radomia ja z Wrocławia to tak się trochę rozeszło...po półtorej roku  dzwonienia i esemesowania i przyjeżdżania jego na konkursy matematyczne do Wro(specjalnie je pisał!) się rozeszło..ale ale...4 i pół roku temu się odezwał..przyjechał nagle i no cóż mogę powiedzieć...stara miłość nie rdzewieje;) zawalczył, postarał się...i ślub za niecałe pół roku:P więc..znaczy się z 10 lat, ale jesteśmy ze sobą 4;) ale Naszą za.bawną historię będziemy opowiadać już dzieciom

Super historia :) "naszą pierwszą piosenką" z kolei jest Dilemma :) P. poprosił mnie do bujańca, gdy właśnie z głośnika poleciał ten utwór :)

Awatar użytkownika
Asiela

PoprzedniaNastępna

Wróć do Przedstawcie się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>