Strach - czy też się boicie?

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Re: Strach - czy też się boicie?

Postprzez Phatka » Śro Maj 04, 2011 11:58 am

Edusia, a za rok może być piękna pogoda i 30 stopni upału :) w tym naszym klimacie to wszystko teraz jak w kalejdoskopie :)
latem- zima, wiosną- lato ;) także spokojnie i nie ma co się tym stresować, to i tak będzie piękny i słoneczny dzień... ważna pogoda ducha- nie aura ;)

Awatar użytkownika
Phatka
kocham to forum? :)

Postprzez Edusia » Śro Maj 04, 2011 12:02 pm

ano racja   dziękuję za słowa otuchy

masz rację będzie super,ciepło,pięknie i słonecznie  

Awatar użytkownika
Edusia

Miejscowość: Wrocław

Postprzez gacus » Wto Maj 10, 2011 12:22 pm

Napewno będzie ładnie trzeba być dobrej myśli :)

U brata mojego narzeczonego w dniu ślubu rano tak padało strasznie i gradem nawet też zaleciało, a o godzinie 16 jak ręką odjął wszystko przeszło i było pięknie słonecznie :) to był cud normalnie!
Awatar użytkownika
gacus
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Kraków

Postprzez maidanka » Sob Cze 18, 2011 5:52 pm

To chyba normalne,że odczuwamy strach. W końcu to wielkie wydarzenie w naszym życiu i chcemy, żeby wszystko (naprawdę wszystko) było idealnie. Denerwujemy się tym bardziej, że na wiele czynników nie mamy wpływu (np. pogoda). Nie wiem czy kłótnie nie sa przypadkiem wpisane w te przygotowania. Jestem z moim M. ponad 4 lata i nigdy nie zdarzało nam się kłócić, a jeśli mieliśmy inne zdanie to i tak szybko się dogadywaliśmy. Od momentu oświadczyn kłócimy się znacznie częściej. Najpierw o fotografa i kamerzystę, potem o podejście M. do weselnego budżetu (chciałby wszystko załatwić jak najtaniej,a czasem tak się po prostu nie da). Ostatnio o to, że nie robi tego o co go proszę (nie wybrał świadka, nie podał mi części swoich gości, nie rozgląda się za tym o co go prosiłam, bo "jest jeszcze czas" i "przecież zdążę"). A o to żeby wszystko było idealnie trzeba się postarać wcześniej, a nie na ostatnią chwilę (jak to ma w zwyczaju). Ehhh... kłótnie są i pewnie będą... i niestety tego się chyba nie zmieni
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez Erill » Nie Cze 19, 2011 4:31 pm

My się nie kłocimy w życiu codziennym i nie zmieniło się to ani w okresie narzeczeństwa ani w okresie przygotowań ani w trakcie trwania małżeństwa.
Nie mielismy jakichś sprzecznych idei co do naszego ślubu i wesela. Każde z nas co jakiś czas wpadało na jakiś pomysł, mówiło o nim i dyskutowalismy czy warto czy nie. Nikt się na nic nie upierał. Od samego początku były propozycje, plany i rozmowy na ten temat. Stresy jakie były dotyczyły jednie rzeczy które nie były w pełni zależne od nas czyli np. czas w urzedach, etc.

Wiem jednak, że okres przygotowań szczególnie gdy się pracuje jest czasem gdy człowiek jest bardziej poddenerwowany bo niby tyle czasu jeszcze jest ale jak przychodzi co do czego to nagle jest już miesiąc przed a tu kiecka niegotowa, goście nie potwierdzeni czy inne. Na szczęście mój już małżonek jest niebywałą oazą spokoju i zawsze potrafił się tym spokojem dzielić gdy ja się zaczęłam trochę denerwować upływającym czasem. Mając takie partnera każdy stres inaczej się znosi.
A strach.. hmm.. Nie pamiętam strachu.. jedynie niepokój o pogodę bo cały tydzień przed padało.. A w dniu wesela były nerwy i ekscytacja, nogi się trzęsły, ręce, miekko było.. ;)
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez ewinka » Pon Lip 04, 2011 5:44 pm

a ja się jakoś nie stresuję. Denerwuje mnie tylko ta pogoda, no i moja obrona (6 lipca). Mam nadzieję, że już w końcu przestanie padać...marzy mi się słoneczny dzień;)

"[...] miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj."
Awatar użytkownika
ewinka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Edusia » Pon Lip 11, 2011 9:34 am

ja już też stresuję się mniej :)
w sumie im bliżej tym jestem na razie bardziej spokojna...może dlatego,że coraz więcej mamy załatwione

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez Fiołek84 » Wto Lip 12, 2011 11:43 am

My Z PM na początku znajomości darliśmy koty nieźle ;) Kto by pomyślał, że będziemy małżenstwem, teraz jest już znaacznie spokojniej :)
A boje się chyba dużo bardziej o zupełnie inne sprawy w moim życiu niż ślub i wesele, bo tak jak zauważyła maidanka na wiele rzeczy nie mamy wpływu.

Awatar użytkownika
Fiołek84

Postprzez Edusia » Wto Lip 12, 2011 12:10 pm

słuchajcie kłótnie chyba normalna rzecz :) my teraz też się kłócimy tu o coś do mieszkania itp
ale grunt to się pogodzić potem :D
w końcu ludzie poznają się przez całe życie

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez margolcia2167 » Sob Lip 16, 2011 3:27 pm

też się trochę boję, ale to strach przed nieznanym, przed tym co będzie po weselu, jak wrócimy do codzienności.
co do organizacji wesela to też się trochę kłóciliśmy i sporo poleciało moich łez, ale to wynikała z ingerencji teściowej w tą organizację. bo tak w życiu codziennym w miarę dobrze sie dogadujemy, choć obydwoje jesteśmy cholernie uparci.
margolcia2167
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: małopolska

Postprzez Edusia » Pon Lip 18, 2011 6:01 am

Margolciu małymi kłótniami nie ma co się przejmować, każdy ma inne zdanie,Teściowe niektóre zwłaszcza.
Ale trzeba pamiętać to Wasz dzień,Wasz slub i to Wy razem będziecie iść przez życie

Awatar użytkownika
Edusia

Postprzez maidanka » Sob Lip 23, 2011 5:51 pm

Popieram Edusię. Ważne, że WY się dogadujecie
Awatar użytkownika
maidanka

Postprzez morpen » Czw Sie 25, 2011 11:03 am

Ja się nie boję, ale jestem już powoli zmęczony wszystkimi przygotowaniami... Boję się, że jak już przyjdzie dzień ślubu, będę tak zmęczony i wszystko będzie mi jedno, byle już było po...;)
morpen
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Notariusz-Kusba » Wto Kwi 09, 2013 9:44 pm

Każdy się boi i nie ma w tym absolutnie nic złego. To normalna reakcja człowieka Wiesława Kuśba
Notariusz-Kusba
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez panna_monika » Śro Kwi 10, 2013 6:19 am

Notariusz-Kusba napisał(a):Każdy się boi i nie ma w tym absolutnie nic złego. To normalna reakcja człowieka Wiesława Kuśba

nieładnie

Awatar użytkownika
panna_monika

Miejscowość: Silesia

Postprzez miki/kami » Pon Maj 27, 2013 12:56 am

widze,ze Panien stresujacych sie malo, albo sie nie ujawniaja... ja sie ciesze, ze ktos tez to przezywal i jak widac w suwaczkach przetrwal .. my z R sie kochamy, rozumiemy, uzupelniamy, i tylko te 2500 km, ktore nas dziela ... nie wiem, czy ktoras z Panien mlodych tez jest w zwiazku na odleglosc, ale jak widze jak moj R spi na kanapie, to az mi sie plakac chce ze szczescia ,ale jak go nie ma , jak jestesmy tak daleko od siebie, to tyle zlych mysli, watpliwosci i taki stres sie buduje, ze az ... najbardziej sie chyba boje,ze sie nie nadaje na zone, no gdzie taki pracoholik jak ja... i ze nie dam rady na dluzsza mete tak na odleglosc, i ze boje sie ze zanim sie ogarniemy w ktorym miejscu zyc, cos sie moze miedzy nami zepsuc ...

tez tak mialyscie ? nie wiem juz czy nie przesadzam, a moze to tylko stres, skoro jeszcze sukienki nawet nie wybralam, bo nic mnie nie zachwycilo ...
Ostatnio edytowany przez miki/kami, Sob Cze 29, 2013 12:58 am, edytowano w sumie 1 raz

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Postprzez miki/kami » Pią Cze 28, 2013 11:16 pm

po uplywie miesiaca moge powiedziec, ze strach troche sie zmniejsza :)

Kami
miki/kami
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wro/bxl

Postprzez Antolka » Nie Sty 08, 2017 6:19 pm

codzienne stresy, praca, obowiazki to jest dużo w dzisiejszych czasach, a do tego organizacja ślubu i wsyztsko c sie z tym wydarzeniem wiąze...wszystkie dobrze wiemy...myslę ze to ten stres i przemeczenie, nie ma sięco martwić, my mieliśmy na takie kryzysy sposób, wyjeżdzalismy zawsze na weekendy, zreszta do tej pory sie staramy jak jest słabo, mijamy sie, kłócimy to na weekend organizujemy się i zmykamy odpoczać i pobyć ze sobą, polecam bo to bardzo pomaga, taki czas tylko dla siebie...korzystaliśmy kilka razy z oferty https://www.warsaw4you.com/noclegi-w-Warszawie Mamy niedaleko do stolicy, jest co zwiedzać, oglądać, gdzie pójsć na psacer...warto czasem wyluzować i odpocząć, to naprawdę dobrze robi:)
Antolka
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asia_450 » Śro Sty 11, 2017 2:27 pm

Moim zdaniem każdy kiedyś miał takie lęki, ja też ale staram się to po prostu ignorować
Asia_450
często tu wpadam
często tu wpadam

Poprzednia

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>