Mój panieński

organizacja, przebieg, refleksje ...

Mój panieński

Postprzez laszka » Pon Cze 16, 2008 9:29 am

Ok, to zaczynam od początku.
Mojej świadkowej wręczyłam zgodnie z jej zyczeniem, listę dziewczyn, które chcę zaprosić. Ona się zajęła organizacją całości. Ja się w czwartek wieczorem dowiedziałam, że mam czekać w piątek około 1930 w domu ubrana na biało. No to czekłam :), przyjechał po mnie mąż jednej z koleżanek i zawiósł na miejsce, czyli do no name. Zaprowadził mnie do loży gdzie był dziewczyny i jak je zobaczyłam to się mało nie posikałam- wszystkie ubrane na czarno z widłami diabelskimi i rogami na głowach :) ja dostałam aureolkę i wołsy anielskie :).
Od dziewczyn dostałam kule u nogi :), stringi z cukierków (cukierki nie dobre:)) i biżuterię- bardzo lądną.
A potem zaczęła się zbawa - tańce i hulanki :). Było super.
\
laszka
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez astrainca » Pon Cze 16, 2008 4:54 pm

hehehehniezly pomysl :)
Awatar użytkownika
astrainca
kocham to forum? :)

Miejscowość: ---

Postprzez gosia&marcin » Pon Cze 16, 2008 8:43 pm

Wicej szczegółów więcej :)
Awatar użytkownika
gosia&marcin

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez efcia1108 » Wto Cze 17, 2008 6:29 am

Rewelacja!!! brawo dla świadkowej :)
efcia1108
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Świebodzice/Wrocław

Postprzez klekle » Wto Cze 17, 2008 7:56 am

A wpadłyście potem do Bezsenności??? Widziałam takie laski, może nawet Was :) ten byłam na panieńskim, ale nie swoim :P
Awatar użytkownika
klekle
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wrocław

Re: Mój panieński

Postprzez Tumartini » Wto Cze 17, 2008 11:22 am

laszka napisał(a):Ok, to zaczynam od początku.
przyjechał po mnie mąż jednej z koleżanek i zawiósł na miejsce, czyli do no name.
A kiedy to Było???? Bo ja tez miałam panieński w No Name 14. czerwca w sobotę :) Miałam królicze uszy :) Może się widziałyśmy??
A tak w ogóle to mój panieński (który był super!!!) opisałam tutaj: http://tumartini.blog.onet.pl/2,ID323246386,index.html Zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Tumartini
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Kłodzko/ Wrocław

Postprzez lalunia84 » Czw Cze 26, 2008 11:28 pm

laszka więcej szczegółów poprosimy  :wykrzyknik: :)

Tumartini blog przeczytany - super :)
Awatar użytkownika
lalunia84
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Jelenia Góra

Postprzez Goshi1985 » Pon Paź 26, 2009 8:43 am

U mnie na wieczorze panieńskim który odbył sie tydzien przed ślubem było suuper... Moja kochana świadkowa dopieła wszystko na ostatni guzik:) podałam jej liste osób ktore chciałam zeby byly na wspolnej imprezie... wszystkie milczały mialy plany a ja o niczym do samego konca nie wiedzialam... Najpierw spotkałysmy sie wszystkie u jednej z kolezanek tam oczywiscie wypilysmy vódeczke drinki jakieś przekąski a potem był deser Pyszny TORCIK w kształcie wiadomo czego:) pózniej otzrymalam prezenty majteczki. króliczkowe uszy z welonem o muszke byłam jak PLAYwomen ;) miałam nakazane nie zdejmowac tego do konca wieczoru... poźniej dziewczyny powiedzialy ze ruszamy do klubu potanczyc i ze na dole juz czekaja taksówki... schodzimy a tam zamiast taksówek duzy czarny HUMMER woźil nas po warszawie potem zajechalysmy pod desperados suuuper było tego wieczoru skonczylysmy panienski w 3 klubach bylo extra... a moje dziewczyneczki sa kochane i pomysłowe:)
Goshi1985
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: Mój panieński

Postprzez mironda » Pon Sie 29, 2011 10:22 am

My wykupiłyśmy naszej kochanej Przyszłej Pannie Młodej godzinny kurs tańca erotycznego w Akademii Ruchu - bardzo fajna sprawa, tym bardziej że wszystkie mogłyśmy wziąć udział w tej lekcji. Naprawdę: zabawa była przednia
mironda
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Wieczór panieński i kawalerski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>