Twoja Stylistka - Joanna Jednoróg

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Postprzez anx » Pią Lip 03, 2009 12:52 pm

izunia ja poproszę :)
masz bardzo ciekawą urodę:D
Awatar użytkownika
anx
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez m&p » Pią Lip 03, 2009 1:25 pm

ładny, choć dla mnie trochę za delikatny

Awatar użytkownika
m&p

Postprzez eve » Pią Lip 03, 2009 2:18 pm

izunia, bardzo ladnie wyszedl Twoj makijaz. Faktycznie moglby byc moze nieco mocniejszy, ale jak dla mnie to oczka sa i tak slicznie pomalowane:)
Awatar użytkownika
eve

Miejscowość: wroclaw/londyn

Postprzez Nefretetete » Sob Lip 04, 2009 4:24 pm

dziewczyny, czemu uwazacie, ze ten makijaz jest za słaby? wg mnie na slub do bialej sukni zle wyglada mocny makijaz. ja bardzo chcialam miec taki delikatny ale niestety pani Joanna powiedziala, ze do mojej urody taki by wygladal szczegolnie na zdieciach za slabo. ale ja mam czarne oczy, brwi i wlosy to dlatego. A Izuniu do ciebie pasuje taki makijaz i wcale nie jest za slaby. jest super :)
Koko.
Nefretetete
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez jamaica » Sob Lip 04, 2009 5:39 pm

wg mnie delikatniejsze makijaże wyglądają super :)
Awatar użytkownika
jamaica
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Wiktoria_S » Pią Lip 17, 2009 10:24 pm

a ja dziś się umówiłam do p. Joasi na próbny i ślubny- ciekawa jestem efektów próbny 21.VIII

Wiktoria_S

Postprzez Wiktoria_S » Nie Sie 23, 2009 1:11 pm

wklejam zdjęcie z próbnego u Pani Joasi. Oczy się różnią- jedno jest ciemniejsze i chyba jednak tą wersję wybiorę. Suknia będzie biała, dodatki srebrne, bukiet waniliowo-zielono-pomarańczowy, co sądzicie o makijażu?

Wiktoria_S

Postprzez jamaica » Nie Sie 23, 2009 4:47 pm

hmmm, nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie, że p. Joanna wszystkie dziewczyny maluje tak samo - bezpieczne kolorki, makijaż ani zły ani też mnie nie zachwyca.
Masz piękne brązowe oczy, przy takich oczach aż się chce szaleć z kolorami, żeby te oczy były seksowne i uwodzicielskie.
Piszesz że suknia jest biała, dodatki srebrne,a  bukiet waniliowo-zielono-pomarańczowy i nijak mi się przy tym zestawieniu nie widzi makijaż w tej kolorystyce jaki masz na zdjęciu.
Ja nie uważam się za specjalisytkę w makijażu, ale bardzo jasne wewnętrzne kąciki oczu powodują, że wizualnie zwiększa odległość między oczami - zupełnie niepotrzebnie w twoim przypadku.
Nie chcę krytykować, bo ten makijaż nie jest zły, ale zawsze zachwycał mnie makijaż w fioletach, zielieni, błękicie - nasycone odcienie do ciemnych oczu - efekt jest zniewalający.
Mam nadzieję że nie pogniewasz się za moją opinię, ale po prostu uważam, że dobrą makijażystkę powinno być stać na więcej niż "bezpieczna klasyka".
Awatar użytkownika
jamaica

Postprzez Wiktoria_S » Nie Sie 23, 2009 6:26 pm

nie obrażam się i czekam na kolejne opinie,
a co do kolorów, to wspólnie uznałyśmy że takie będą dobre, o śliwce i złotym rozmawiałyśmy, ale ze względu na srebrne dodatki i pomarańczowy bukiet stwierdziłyśmy, że te będą lepsze; co do tych jasnych cieni w wewn. kącikach to zasugeruję może ciut ciemniejsze...

Wiktoria_S

Postprzez M » Nie Sie 23, 2009 7:10 pm

moim zdaniem do brązowych oczu nie bardzo pasują cienie brązowe powstaje efekt mdły i się tak oko zlewa...jakas sliwka własnie fajnie wyglada ale to zalezy od szeregu jeszcze innych czynnikow..na pewno nie za ostry! Pani Joanna ma dobre opinie więc mysle, że skoro zdecydowała się na brązy to z jakis tam powodów...sama jej nie znam, nie malowałam się więc nie mam zdania co do jej pracy i umiejetnosci, aczkolwiek rozwazam ja na swój własny ślub
Ostatnio edytowany przez M, Nie Sie 23, 2009 8:53 pm, edytowano w sumie 1 raz
M

Postprzez Reniferek117 » Nie Sie 23, 2009 8:49 pm

Moim zdaniem efekt jest ładny. Ja też mam ciemne oczy, na co dzień uwielbiam brązy i fiolety, nie zdecydowałabym się w dniu ślubu na większe szaleństwo. Nie czułabym się dobrze w ostrzejszych, bardziej wyrazistych kolorach, dlatego myślę, że makijaż powinien być dopasowany nie tylko do urody, do osobowości także, stąd pytania makijażystki na początku spotkania.

Awatar użytkownika
Reniferek117
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez anx » Pon Sie 24, 2009 6:45 am

Mnie się podoba ten makijaż:) Wydaję mi się, że bardzo Ci pasuje. Ciekawe co pani Joasia wymyśli u mnie, w sensie kolorystycznie, bo mam bukiet w tym samych kolorach co ty Wiktorio_S, tyle że ja jestem blondynką o niebieskich oczach.
Awatar użytkownika
anx

Postprzez nurse8 » Pon Sie 24, 2009 8:11 am

Makijaż ogólnie mi sie bardzo podoba, ale tez bym tu dodała trochę kolorku, chociaż sama kreseczka na dolnej powiece. I nie rozjaśniałabym aż tak wewnętrznych koncików.
Awatar użytkownika
nurse8

Postprzez pusia » Pon Wrz 07, 2009 4:47 pm

jamaica napisał(a):
hmmm, nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie, że p. Joanna wszystkie dziewczyny maluje tak samo - bezpieczne kolorki, makijaż ani zły ani też mnie nie zachwyca.
Masz piękne brązowe oczy, przy takich oczach aż się chce szaleć z kolorami, żeby te oczy były seksowne i uwodzicielskie.
Piszesz że suknia jest biała, dodatki srebrne,a  bukiet waniliowo-zielono-pomarańczowy i nijak mi się przy tym zestawieniu nie widzi makijaż w tej kolorystyce jaki masz na zdjęciu.
Ja nie uważam się za specjalisytkę w makijażu, ale bardzo jasne wewnętrzne kąciki oczu powodują, że wizualnie zwiększa odległość między oczami - zupełnie niepotrzebnie w twoim przypadku.
Nie chcę krytykować, bo ten makijaż nie jest zły, ale zawsze zachwycał mnie makijaż w fioletach, zielieni, błękicie - nasycone odcienie do ciemnych oczu - efekt jest zniewalający.
Mam nadzieję że nie pogniewasz się za moją opinię, ale po prostu uważam, że dobrą makijażystkę powinno być stać na więcej niż "bezpieczna klasyka".
a ja będę bronić Pani Joasi jak niepodległości :):) uważam że jest świetna i robi naprawdę cudne makijaże, to że sprawiają wrażenie takich samych wydaje mi sie że wynika z tego że są to kolory które pasuja do makijażu ślubnego, jeśli ktoś nie lubi majtkowo różowych makijaży to co innego pasuje na ślub tylko beże, złota, brązy, filolety aczkolwiek delikante żeby nie przesadzić bo można wyglądać jakby się miało podbite oko ;) Jakoś nie bardzo do sukni ślubnej pasuje mi kolor niebieski kurcze nie wiem może sie nie znam, ale oprócz mnie Pani Joasia malowała u mnie 4 dziewczyny i każda miała inny makijaż dopasowany kolorystycznie do oka jak i do stroju i każda wyglądała przecudnie a do tego makijaż przetrwał całą noc a w makijażach była pełna paleta barw. Mi osobiście Pani powiedziała jakie kolory pasują (chociaż akurat mi najbardziej pasują brązy i beże) a mimo to nie zdecydowałam sie na dodanie zieleni czy pomarańczu bo takie opcje też były. Przede wszystkim makijaż ślubny musi wyglądać perfekcyjnie na zdjęciach a to sie sprawdziło, na zdjęciach wyglądał jeszcze lepiej niż na żywo.
pusia
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez M » Nie Paź 18, 2009 12:18 pm

brazy sa bezpieczne mimo wszystko, inne kolory po jakims czasie jak sie np zgrzejemy czy cos moga roznie wygladac
Ostatnio edytowany przez M Pon Mar 08, 2010 3:39 pm, edytowano w sumie 2 razy
M

Postprzez NiebieskiMigdal » Śro Lis 18, 2009 11:58 am

ja akurat mialam bardzo pozytywne doswiadczenia z Pania Joasia i u mnie byla super punktualna, wiec moze historia opisana powyzej to jednak wyjatek...
makijaz probny i slubny byly swietne. ja na co dzien prawie sie nie maluje, nie wiem, co do mnie pasuje i w zwiazku z tym nie mialam zadnych sugestii. Pani Joasia nie wykorzystala tego jednak by mi brutalnie narzucic swa wizje jako jedynie sluszna - owszem, powiedziala, co jej zdaniem najlepiej by do mnie pasowalo, ale przetestowalysmy na probnym kilka wariantow. a oczywiscie i tak jej pomysl okazal sie najlepszy :P
i w moim przypadku w ogole nie potwierdzilo sie to, co niektore dziewczyny zarzucaja Pani Asi - ze wszystkich maluje tak samo. mam rudawe wlosy - u mnie tonacja wiec byla delikatnie jesienna - brzoskwiniowo - brazowa, a do tego dosc mocne usta, co chyba nie jest standardem w makijazu slubnym. podobalam sie sobie bardzo, gosciom jeszcze lepiej, bo nawet krytyczne osoby mnie nieustannie komplementowaly. a kolezanka stwierdzila, ze wygladam jak brzoskwinka :) Pani Asia doradzila mi tez kolor roz do wlosow (lososiowo-rozowy) i calosc wyszla naprawde super!
jedyna mala wtopka zdarzyla sie natomiast na makijazu poslubnym - do sesji fotograficznej. wydaje mi sie, ze oczy wyszly troche za mocno, ale stwierdze to dopiero, gdy wreszcie odbiore zdjecia z sesji. czesciowo jestesm tez troche sama sobie winna, bo wczesniej farbowalam brwi i wyszly nieco za ciemne, wiec moze Pani Asia zrobila mocna oprawe po to, by pasowala do tych brwi.
i potwierdzam, ze Pani Asia to bardzo kontaktowa i zyczliwa osoba - typ smieszki :)
zdjecia z probnego i slubnego moge wyslac na priv.
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez NiebieskiMigdal » Wto Gru 15, 2009 10:42 am

odebralismy niedawno zdjecia od fotografa i mam kilka nowych spostrzezen. ogolnie makijaz super, w kosciele wygladal nieziemsko, ale chyba nie byl super trwaly.  usta po jakims czasie sie zjadly - ale to raczej normalna rzecz latwa do przewidzenia. natomiast ogladajac fotki widze, ze mimo bazy korygujacej moj nos zrobil sie delikatnie czerwony po jakims czasie od przyjscia z dworu (roznica temeratur).dosc szybko wrocil do formy, ale na kilka zdjec ten czerwonak zdazyl sie zalapac, a tego pewnie kazda panna mloda wolalaby uniknac :-) no i zaczelam sie chyba dosc wczesnie delikatnie swiecic na tym nosidle. fakt, ze szalalam jak wariat i bylam mokra od potu. ale moze mozna by bylo jakos ten mat bardziej utrwalic.
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Mikaa » Wto Gru 15, 2009 1:11 pm

NiebieskiMigdal a pani Joanna uzyla jakiegos utrwalacza typu Kryolan?
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez NiebieskiMigdal » Pią Gru 18, 2009 9:26 am

jakis utrwalacz byl, jakis sprej na koniec na pewno byl uzyty, bo mam to nawet na zdjeciach :-)
ale co to bylo - nie mam pojecia, zagadalam sie i nie zwrocilam uwagi.
NiebieskiMigdal
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Mikaa » Pią Gru 18, 2009 1:10 pm

Hmm to dziwne ze po utrwalaczu mialas np.czerwony nos..
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

PoprzedniaNastępna

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>