Próbna fryzura i makijaż....

profesjonalny makijaż ślubny, wizaż, makijaż permanentny, koki, ekstrawaganckie i tradycyjne "umeblowanie" głowy

Postprzez wi. » Sob Maj 03, 2008 11:24 pm

Olivkaa byłam w Studio 6 na Solskiego koło salonu sukien ślubnych Agora....

wi.
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Postprzez martos82 » Nie Maj 04, 2008 2:08 pm

Moim zdaniem fryzura i makijaz ok, choc prawe oko jest troche inaczej pomalowane niz lewe - to pewnie wina tego, ze sama poprawialas. Wikucha i co teraz bedziesz robila, skoro nie bylaa zadowolona z proby? Idziesz sie malowac w to samo miejsce gdzie mialas probny makijaz czy bedziesz sie malowala sama?
Awatar użytkownika
martos82
prawie tu mieszkam:)

Postprzez wi. » Nie Maj 04, 2008 2:16 pm

martos oczka wyglądaja inaczej nie dlatego że scierałam tylko po prostu mam inne.....moje prawe oko po wypadku mam głębiej osadzone i wyżej i niestety inaczej wygląda po zamknięciu i ciężej je pomalować....więc moje oczka nigdy nie będą takie same.....

jeśli chodzi o malowanie to pójde do tej samej dziewczyny bo już z nią rozmawialm i powiedziałam że nie chce żadnego czarnegi czy grafitowego, powiedziałam jej że wlę żeby użyła brązów....do tego wiem że na ślubny doczepi mi kępki rzęs no i zanim co to mi jeszcze henne rzęs zrobi....

wiecie moim zdaniem zawsze idzie sie dogadać jak ktoś potrafi słuchać i w ogóle....

wi.

Postprzez olivkaa » Nie Maj 04, 2008 5:21 pm

a ja uwazam ze masz piekna buzię, a makijaz mi sie nie podoba:/ i podkresle ze nie podoba mi sie makijaz a uwazam ze masz piekna buzię! a fryzura jest ok:) a nad makijazem bym sie zastanowila:)
Awatar użytkownika
olivkaa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez wi. » Nie Maj 04, 2008 5:30 pm

buzie to mam brzydka....znaczy sie moja broda mi sie nie podoba ( źle ją lekarze zrobili) no i to oko nieszczęsne i moje usta w ogóle do buzi nie pasuja takie małe że masakra....

no mi makijaz tez nie bradzo bo za ciemny i za "mroczny" ....wygladalam jak sobowtor kosmetyczki bo ona miala taki sam....wiecie ona mi mowila ze musze miec wyrazny zeby oko czerwone na zdjeciu nie wyszlo czy cos tam ale nawet Agnieszka moja fryzjerka powiedzila ze mam za mocny makijaz i mi oko zmalalo....

ja uwazam ze powinnam miec na oczach kolory brązu, jakiś pomarańcz( delikatny), ciemne powinno byc na górze a jasne na dole to mi to oko otworzy i wyda sie wieksze no i jedynie co to rzesy zeby byly czarne bo beda sie wydawaly dlugie i geste....no i u mnie jeszcze jest ten feler ze przez to moje nieszczesne prawe oko nie moge sie malowac w koncikach oczu (tych przy nosie).

co do fryzurki to sie nie martwie ze teraz tak nieteges na tym zdjeciu wyglada ale mam masakryczne odrosty no i byla robiona na prube czyli sie za bardzo nie staraly....

wi.

Postprzez olivkaa » Nie Maj 04, 2008 5:42 pm

hmm..moze moze...ale ja uwazam ze to jest kiepski makijaz sluby!:) w sensie nie te kolory!! sa jak na impreze, co sama stwierdzilas~! Ja tam nie jestem fachowa wizazystka, bo sama ide sie do upiekszalni malować...ale malowalam kilka osob na sluby...i wygladaly babeczki slicznie i same sobie sie podobaly! A to jest chyba najwazniejsze!I jakos tak na tych zdjeciach czerwona jestes!! To jak dopiero bedzie na weselu! A zdania nie zmienie! Uwazam ze na tych zdjeciach i tak masz ladna buziunię!:)Aluszka niech sie wypowie..ją malowalam na wesele jej brata:)i wygladala...mrrr...wrrr..uroczooo:) a raczej...wrrr...uwodząco pieknie;)
Awatar użytkownika
olivkaa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez wi. » Nie Maj 04, 2008 5:45 pm

hmm mówisz czerwono a ja mam wrazenie ze blado strasznie a w miejscach gdzie mam nałożony róż na policzki to jakos tak pomaranczowo....

wi.

Postprzez olivkaa » Nie Maj 04, 2008 6:01 pm

nie no chyba zle sie wyrazilam, moze nie czerwowo...a jakos tak nie masz ladnie pokrytej twarzy:)alle wiessz...i tak bedziesz pieknie wygladac:) a jakie bedziesz miala wloski? w sensie pofarbowane?
Awatar użytkownika
olivkaa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez wi. » Nie Maj 04, 2008 6:07 pm

no wlansie wiesz co olivkaa zaczynam sie obawiac ze raczej jak poczwara bede wygladac...pocieszam sie tym ze moze ten trwaly bedzie staranniej wykonany....

a znalazlam makijaz ktory mi sie baaardzo podoba...co o nim sadzisz???..

a włoski bede miala takie ala czerwien/brązowe z jasnymi pasemkami takimi blond....tzn. ten kolor ni to czerwony ni brazowy taki ladny cieply kolor i do tego te pasemka to taki cieply blond...ladnie to razem wyglada....powiem ci szczerze ze bardziej ufam fryzjerce niz makijazystce...

musze leciec pomoc sprzatac...odezwe sie pozniej...papaski

wi.

Postprzez olivkaa » Nie Maj 04, 2008 6:33 pm

noo..i tu widac profesjonalny makijaz:)
Awatar użytkownika
olivkaa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez martos82 » Nie Maj 04, 2008 6:47 pm

Wikucha ten makijaz co wkleilas jest swietny. Jesli nei lubisz ciemnych kolorow, to dla Ciebie jak znalazl.
Pamietaj tylko, zeby zwrocic uwage makijazystce, aby makijaz byl matowy, a nie blyszczacy, bo to na zdjeciach zle wychodzi. Poczytaj sobie tu. Moim zdaniem wartosciowe rady swietnych fotografow.
Co do oczu: zauwazylam, ze masz je inaczej osadzone, ale wydaje mi sie ze w prawym zewnetrzbym kaciku cien jest bardziej roztarty niz w lewym, choc moze to wlasnie wina tego, ze trudno, jak piszesz, Twoje oczy pomalowac.
Zgadzam sie z przedmowczynia, ze masz sliczna buzie.
Awatar użytkownika
martos82

Postprzez aluszka » Nie Maj 04, 2008 7:10 pm

ja też się zgadzam z przedmówczynią :) i bez przesady - nie ufajmy tak bezgranicznie kosmetyczkom i wizażystkom, bo jak się same nie będziemy sobie podobać, to nic tego nie zmieni choćby się nad nami zachwycało stado profesjonalistów :)
wikuszka- gadasz bzdurki jakieś, jakies oczy, broda, usta, rany przecież Ty śliczna jesteś, uśmiech od ucha do ucha na każdym zdjęciu, az się człowiekowi lepiej robi na świecie :)  I nie daj się "zamalować" tylko podkreślić. A ten makijaż co wkleiłaś jest super.

ps. Olivkaa, kochaniutka, a przypatrz się mu i zapamiętaj :)
aluszka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez olivkaa » Nie Maj 04, 2008 7:34 pm

a co za to aluszko będę miała?:>
Wikucha...wydrukuj sobie to zdjęcie...tylko neich ci zmatowi buzię...i pokaż pani makijazystce jakbys chciala wygladac:) a na pewno bedzie ci ladnie :) Bo sobie wyobrazam jak sie musisz stresowac na 5 dni przed slubem!:)
pozdrawiam,olivkaa
Awatar użytkownika
olivkaa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez wi. » Nie Maj 04, 2008 10:35 pm

ale dziewczyny mi tu słodzicie :P wcale ladnej nie mam, sliczniusiej tez, jest zwyczajna..owszem nie narzekam na nia bo caly czas mam w pamieci jak wygladalam tuz po wypadku i ciesze sie ze trafilam na zdolnych lekarzy co mnie poskladali....

dziewczynki zamierzam z laptopem pojsc na ten makijaz bo niestety nie mam kolorowej drukarki....

mi makijaz tez bardzo sie podoba bo jest w odcieniach brazu, podkresla oczka i nie jest taki krzykliwy....

olivkaa ty wiesz ze stresuje sie duzo mniej niz np. 2 miesiace przed slubem czy miesiac.....ostatnio moj M. sie przyznal ze on sie zaczyna coraz bardziej stresowac....

strasznie duzo zalatwiania mamy teraz tak przed ale mam nadzieje ze do soboty sie wyrobimy...no i mam cicha nadzieje ze do soboty dotrze do nas podziekowanie dla rodzicow i ksiega gosci....jak nie to sie chyba zalamie....

wi.

Postprzez karolina28 » Pon Maj 05, 2008 8:19 pm

Wikuchna!

a ja tak z innej beczki, jak Ty się w ogóle  czujesz? masz nerwa?

ps: dziewczyny mają rację urocza z Ciebie dziewczyna, o przepraszam, przyszła żona! znam mało ludzi, którzy tak często sie uśmiechają, nawet jeżeli mówimy tylko o zdjęciach!

powodzenia!!

trzymam kciuki

cóż...oby przygotowania dłuugo trwały:)
karolina28
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez wi. » Pon Maj 05, 2008 9:05 pm

hey dziewuszki...byłam dzisja u Edyty na jakichs maseczkach nawilazajacych i ona powiedzila ze w dmu doszla do wniosku ze rzeczywiscie za mocny makijaz jak dla mnie ze zrobi mi go taki w brazach matowych a za to skupi sie na rzesach....sprawi tak ze pierwsze co bedzie przykuwac uwage to rzesy.....nalozy henne, doczepi kempki i takie tam....jestem juz ze tak powiem spokojna....

jutro ide się farbnąc i na tipsiory to zrobie fotke zeby sie wam pochwalic....

w ogole bylam dzisja na depilacji łydek, paszek i wąsika......KOSZMARNIE BOLAłO!!!!!!.....A NAJBARDZIE DEPILACJA PACH....MYSLALAM ZE SIE POSIKAM Z BóLU!!!!!!!....a do tego woski pod pachami niektore mialam za male i w czwatrek ide na poprawke...zaczynam sie obawiac czy beda ładnie wygladaly na dzien slubu....

za chwile mykamy na nasz kurs tanca wiedenskiego :)

karolina chyba sie nie stresuje tak bardzo jak 3 czy 2 miesiace przed slubem.....moze dlatego ze wio mam zapisane w kalendarzyku co do godziny.....za to mój M. mowi ze zaczyna sie cholernie stersowac :D

wi.

Postprzez olivkaa » Pon Maj 05, 2008 9:09 pm

wikucha...no nareszcie widze optymizm:) więc musi byc dobrze:)) czekamy na zdjecia jutro;)
pozdrawiam o.
Awatar użytkownika
olivkaa
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez karolina28 » Wto Maj 06, 2008 7:10 am

wikucha!!
i tym opytmizmem prosze tryskać do końca, nie tylko przygotowań do ślubu, ale tak w ogóle!!!
będziesz piękną Panną Młodą!!!pochwal się koniecznie zdjęciami !
buziaki
cóż...oby przygotowania dłuugo trwały:)
karolina28
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez martos82 » Wto Maj 06, 2008 4:06 pm

Wikucha tu jeszcze makijaz w podobny stylu, jaki chcesz miec, tylko oczy bardziej podkreslone
Awatar użytkownika
martos82

Postprzez Iza1981 » Wto Maj 06, 2008 7:09 pm

Bardzo ładny kolor, śliczny. Bardzo mi się podoba.
Pazurki są też śliczne.

Iza1981
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Jawor/Legnica

Następna

Wróć do Makijaż i fryzury ślubne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Przejdź do portalu >>