Podziękowania dla Rodziców

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Podziękowania dla Rodziców

Postprzez panna_monika » Wto Maj 20, 2014 2:12 pm

Ze zniżkami to jedynie grupon. Kiedyś kupliliśmy tam wyjazd rodzicom na rocznicę ślubu ale najpierw bardzo dokkadnie przecytaliśmy opinie o wszystkich hotelach jakie nas interesowały. Jedne miały nieciekawe inne lepsze więc warto poszukać. Moi rodzice byli mega zadowoleni z hotelu. Także na prawdę czasem jednak warto kupić coś na tej stronie ;)

Awatar użytkownika
panna_monika
kocham to forum? :)

Miejscowość: Silesia

Postprzez kasiakowa7 » Wto Cze 17, 2014 10:17 pm

Moja siorka zrobiła podziękowania dla rodziców w formie filmiku. Był super efekt. Wszyscy byli wzruszeni i zaskoczeni tym pomysłem. Szczerze polecam gościa który to kamerował. Ekipa przyjechała z Podhala -Bycze Filmy. Miałam okazję przyjrzeć się ich pracy. Pani asystentka poprawiała makijaż siorce. Chciałabym zrobić znowu coś takiego dla rodziców ale troszkę inną hitorię bo moi rodzice już mają filmik od siostry :)
kasiakowa7
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez toniwed » Wto Paź 28, 2014 10:14 am

Filmiki się fajnie sprawdzają, zwłaszcza jeśli nie są takie typowo sztampowe. Dobrze jest ciekawego wymyślić we własnym zakresie po prostu
toniwed
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez aluzja » Pon Sty 19, 2015 4:31 pm

U mnie nie było podziękowań na weselu... po odebraniu zdjęć od fotografa zamówiłam piękne foto książki dla mamy i siostry ze zdjęciami i na ostatniej stronie napisałam podziękowania :) bardzo sie dziewczyny ucieszyły

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez pannamigotka88 » Śro Maj 20, 2015 5:42 pm

A co sądzicie na temat obrazów portretów w ramach podziękowań dla rodziców?
[url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url
pannamigotka88
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez sylwii » Śro Lip 15, 2015 2:32 pm

my zamówiliśmy drzewka (kasztanowce) ze strony "dzrzewko na prezent" za tabliczką z grawerem i razem wkopaliśmy je po slubie w ogródku... Rodzicom bardzo się podobało :) wydaje mi się, że to fajna alternatywa dla często kiczowatych pamiątek :)
sylwii
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Mysiakowata » Wto Lip 28, 2015 11:00 am

Ile jest tych wątków o podziękowaniach? :D Przed chwilą wypowiadałam się w innym, ale napiszę jeszcze tu :) Tak naprawdę każda forma podziękowania jest dobra, jeśli zna się swoich rodziców (a zakładam, że każdy zna ich dobrze :P) i wie się, co sprawi im przyjemność :) Ostatnio dla klientki robiłam dwa takie same albumy ręcznie robione, na okładce napis "dziękujemy", a w środku zdjęcia i pamiątki z dzieciństwa, później wspólne zdjęcia młodej pary i na ostatniej stronie miejsce na fotkę ze ślubu. Aha, a na wewnętrznej stronie okładki dedykacja :) Chyba też fajny pomysł? :)
Ziemia staje w miejscu, czując mocne bicie naszych serc... :)

Awatar użytkownika
Mysiakowata
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: Piekary Śląskie

Postprzez sreg » Czw Paź 20, 2016 2:25 pm

Fajnym pomysłem są karykatury rodziców:)
Ciekawym dodatkiem do prezentu jest nagranie filmiku z podziękowaniami dla rodziców, świetna pamiątka :) Nie tylko wzruszy, ale i rozśmieszy ;)

http://www.idmultimedia.pl/blog/milena-kuba-filmowe-podziekowanie-dla-rodzicow/
Ostatnio edytowany przez sreg, Czw Kwi 13, 2017 4:20 pm, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
sreg
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Schola83 » Wto Mar 28, 2017 11:54 am

Z tym drzewem pomysł boski :) Chociaż chyba mojemu R. nie przypadnie do gustu. A mnie się bardzo podoba :) Na tą chwilę mam wymyślone tylko krążki brzozy z wypalanym tekstem podziękowań, który sama będę robić. I takie drzewko wkomponowałoby się idealnie! Może przekonam mego Pana.
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Agata_Dzwonek » Pią Mar 31, 2017 12:48 pm

Mysiakowata napisał(a):Ile jest tych wątków o podziękowaniach? :D Przed chwilą wypowiadałam się w innym, ale napiszę jeszcze tu :) Tak naprawdę każda forma podziękowania jest dobra, jeśli zna się swoich rodziców (a zakładam, że każdy zna ich dobrze :P) i wie się, co sprawi im przyjemność :) Ostatnio dla klientki robiłam dwa takie same albumy ręcznie robione, na okładce napis "dziękujemy", a w środku zdjęcia i pamiątki z dzieciństwa, później wspólne zdjęcia młodej pary i na ostatniej stronie miejsce na fotkę ze ślubu. Aha, a na wewnętrznej stronie okładki dedykacja :) Chyba też fajny pomysł? :)

myślę, że to dobry pomysł :) my z narzeczonym zdecydowaliśmy się na fotoksiążki od printu (https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/ ... =7&paper=6) - nie są co prawda robione ręcznie ale na stronie prezentują się całkiem fajnie. Chyba się zdecydujemy, w końcu co raz mniej czasu ;)
Agata_Dzwonek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Schola83 » Śro Kwi 05, 2017 9:05 am

Agata_Dzwonek napisał(a):
Mysiakowata napisał(a):Ile jest tych wątków o podziękowaniach? :D Przed chwilą wypowiadałam się w innym, ale napiszę jeszcze tu :) Tak naprawdę każda forma podziękowania jest dobra, jeśli zna się swoich rodziców (a zakładam, że każdy zna ich dobrze :P) i wie się, co sprawi im przyjemność :) Ostatnio dla klientki robiłam dwa takie same albumy ręcznie robione, na okładce napis "dziękujemy", a w środku zdjęcia i pamiątki z dzieciństwa, później wspólne zdjęcia młodej pary i na ostatniej stronie miejsce na fotkę ze ślubu. Aha, a na wewnętrznej stronie okładki dedykacja :) Chyba też fajny pomysł? :)

myślę, że to dobry pomysł :) my z narzeczonym zdecydowaliśmy się na fotoksiążki od printu (https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/ ... =7&paper=6) - nie są co prawda robione ręcznie ale na stronie prezentują się całkiem fajnie. Chyba się zdecydujemy, w końcu co raz mniej czasu ;)

My tez chcemy zrobić fotoksiążki ale ze zdjęciami ze Ślubu więc damy je dopiero wtedy jak dostaniemy zdjęcia od Fotografa a to pewnie zajmie z 2-3 miesiące...
Awatar użytkownika
Schola83
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Agata_Dzwonek » Czw Cze 08, 2017 12:17 pm

Schola83 napisał(a):
Agata_Dzwonek napisał(a):

My tez chcemy zrobić fotoksiążki ale ze zdjęciami ze Ślubu więc damy je dopiero wtedy jak dostaniemy zdjęcia od Fotografa a to pewnie zajmie z 2-3 miesiące...
Agata_Dzwonek
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Poprzednia

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>