Podziękowania dla Rodziców

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Podziękowania dla Rodziców

Postprzez panna_monika » Wto Lip 30, 2013 10:11 pm

Awatar użytkownika
panna_monika
kocham to forum? :)

Miejscowość: Silesia

Postprzez biala_dama » Wto Paź 08, 2013 10:46 am

Bardzo fajne pomysły z albumem. Ja takie coś zrobiłam na 25. rocznicę ślubu moich rodziców i skończyło się tak, że wszyscy płakaliśmy :)
biala_dama
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Asiela » Wto Paź 08, 2013 3:23 pm

biala_dama napisał(a):Bardzo fajne pomysły z albumem. Ja takie coś zrobiłam na 25. rocznicę ślubu moich rodziców i skończyło się tak, że wszyscy płakaliśmy :)

Awatar użytkownika
Asiela

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Lika » Wto Lis 19, 2013 9:55 am

jan-mika napisał(a):Co myślicie o prezentacji multimedialnej dla rodziców na weselu , bo mam taką możliwość zrobić , czy ktoś robił i jakie efekty ?

Znajomi zrobili takie cos i zarówno rodzice jak i goscie bardzo się wzruszyli :)
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez pure.gold » Śro Lis 20, 2013 12:57 pm

Lika napisał(a):
jan-mika napisał(a):Co myślicie o prezentacji multimedialnej dla rodziców na weselu , bo mam taką możliwość zrobić , czy ktoś robił i jakie efekty ?

Znajomi zrobili takie cos i zarówno rodzice jak i goscie bardzo się wzruszyli :)

ja też robiłam i był bardzo pozytywny odbiór:) rodzicom i gościom bardzo się podobało, moja mama ogląda sobie czasem do dzisiaj:)
Awatar użytkownika
pure.gold

Miejscowość: Wrocław/Sydney

Postprzez Lika » Śro Lis 20, 2013 5:46 pm

No właśnie :) My niestety nie możemy tego zrobić, bo mojego K brat to miał,więc nie chcę powielać pomysłu ;)
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez klinola » Śro Lis 20, 2013 6:10 pm

Prezentacja super pomysł, tylko 3 razy sprawdźcie sprzęt przed weselem. Znajomym nie odpalił laptop, bo na innym ćwiczyli, próba uruchomienia zajęła chyba z 30 min a i tak im się nie udało. Na szczęście wybrnęli z tego prezentując zdjęcia w albumie gdyż to co na prezentacji się w nim znajdowało.

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Asiela » Pon Lis 25, 2013 4:00 pm

klinola napisał(a):Prezentacja super pomysł, tylko 3 razy sprawdźcie sprzęt przed weselem. Znajomym nie odpalił laptop, bo na innym ćwiczyli, próba uruchomienia zajęła chyba z 30 min a i tak im się nie udało. Na szczęście wybrnęli z tego prezentując zdjęcia w albumie gdyż to co na prezentacji się w nim znajdowało.

dobrze, że mieli awaryjny plan działania :D

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez modo912 » Pią Lis 29, 2013 11:11 pm

Super skrzynki :)
>

>
Awatar użytkownika
modo912
super gaduła
super gaduła

Postprzez judyta89 » Wto Sty 21, 2014 8:39 pm

przy prezentacji bym się chyba rozkleiła taka ze mnie wrażliwa osóbka, a poza tym to takie osobiste. Nie chcielibyśmy też dawać samych koszy kwiatów, lepiej coś co zostanie na pamiątkę tego dnia, ale co? album, zdjęcie w ramce? czegoś mi brakuje, postanowiliśmy zamówić obraz malowany pastelami ze zdjęcia, teraz tylko trzeba zamówić :)

Awatar użytkownika
judyta89
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: Lubawa

Postprzez Asiela » Wto Sty 21, 2014 10:02 pm

judyta89 napisał(a): postanowiliśmy zamówić obraz malowany pastelami ze zdjęcia, teraz tylko trzeba zamówić :)

macie jakies namiary?

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez aluzja » Wto Sty 21, 2014 11:11 pm

pure.gold napisał(a):dostałam paczkę z decorisa na czas, albumy były wykonane nie tak, jak miały być, więc w ogóle je zwróciłam i kupiliśmy inne, skórzane w empiku, księga gości pognieciona i zabrudzona klejem. z reklamacją nie ma problemu, ale lepiej nie zamawiać na ostatnią chwilę.

Badzo ladne :) wyglada na to ze decoris daje ciala na calej lini moja ksiega gosci tez byla pognieciona :/

Tak w ogole to powiedzcie mi co mam zrobic... rodzicie mojego M. nie zyja ... oboje zmarli prawie w tym samym czasie...moi rodzicie beda z nami ,pomagaja nam we wszystkim , mama placi za przyjecie i ogólnie zawsze nas wspierają... ale nie wiem czy dziękować im na weselu przy wszystkich wiem ze M. będzie wtedy bardzo przykro :(
W sumie moglabym uprzedzic mame ze poprostu ominiemy te podziekowania celowo ze wsgledu na M. wiem ze mama zrozumie i nie bedzie miala nic przeciwkotemu.Jak myslicie powinnam zrobic?

aluzja

Miejscowość: Dk

Postprzez klinola » Śro Sty 22, 2014 10:05 am

Jak wiesz, że M. będzie smutno, a rodzice nie poczują się w jakiś sposób urażeni, to moim zdaniem powinnaś im podziękować po cichu. Pytanie tylko jakie relacje ma Twój narzyczony z Twoimi rodzicami bo może też chciałby przy tym być, najlepiej porozmawiać wprost z najbliższymi :)

Awatar użytkownika
klinola
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez aluzja » Śro Sty 22, 2014 10:58 am

klinola napisał(a):Jak wiesz, że M. będzie smutno, a rodzice nie poczują się w jakiś sposób urażeni, to moim zdaniem powinnaś im podziękować po cichu. Pytanie tylko jakie relacje ma Twój narzyczony z Twoimi rodzicami bo może też chciałby przy tym być, najlepiej porozmawiać wprost z najbliższymi :)

bardzo dobre, spedzamy w domu kazde swieta i kazde wakacje i on czuje sie tam jak u siebie i pomimo tego ze wiem ze bedzie mu przykro i tak bedzie chcial dziekowac rodzicom na weselu :( a mi wtedy peknie serce jak zobacze jego zal i lzy...

aluzja

Postprzez cytrynowe_pole » Śro Sty 22, 2014 11:15 am

Bardzo często byłam na weselach, na których brakowało jednego z rodziców. Zwykle jego rolę przejmował chrzestny/chrzestna albo inna osoba, która szczególnie pomogła w zastąpieniu tego rodzica. Dzięki temu nie było takiego wrażenia, że ci rodzice, którzy są (w tej sytuacji twoi), nie zostali wyróżnieni i nie podziękowano im właśnie przez brak kogoś z drugiej strony.

7/06/14 idę na ślub i wesele, na którym Młodzi będą mieli identyczną sytuację do waszej, jeżeli chcesz to napiszę ci po nim, jak oni to rozwiązali...
Awatar użytkownika
cytrynowe_pole

Postprzez aluzja » Śro Sty 22, 2014 1:48 pm

Niestety chrzesnym mojego M. nie ma za co dziekowac.... nawet nie bedzie ich na weselu... po smierci rodzicow wiekszosc poprostu sie wypiela na niego i jego brata i nawet nie zaprosil ich na slub... :/
chetnie przeczytam jak oni to rozwiazali bo spedza mi to sen z powiek

aluzja

Postprzez Lika » Śro Sty 22, 2014 6:41 pm

judyta89 napisał(a):przy prezentacji bym się chyba rozkleiła taka ze mnie wrażliwa osóbka, a poza tym to takie osobiste. Nie chcielibyśmy też dawać samych koszy kwiatów, lepiej coś co zostanie na pamiątkę tego dnia, ale co? album, zdjęcie w ramce? czegoś mi brakuje, postanowiliśmy zamówić obraz malowany pastelami ze zdjęcia, teraz tylko trzeba zamówić :)

Ja też poproszę namiary :) A jaki dokłądnie motyw wybieracie?
Awatar użytkownika
Lika

Postprzez Asiela » Śro Sty 22, 2014 6:51 pm

Aluzja ja miałam taką sytuację: moja mama zmarła rok przed ślubem, mojemu ojcu  za bardzo nie miałam za co dziękować i moi teściowie sami wyszli z inicjatywą,żeby nie robić podziękowań na weselu, bo wiedzieli, że byłoby mi bardzo ciężko. Później sami, osobiście im podziękowaliśmy i było bez problemu. Także też dużo zależy od relacji.

Awatar użytkownika
Asiela

Postprzez Buniowa » Sob Lut 01, 2014 12:31 pm

My też z milą chęcią pominęlibyśmy podziękowanie dla rodziców. W naszym przypadku rodzice płacą tylko za swoich gości czyt. rodzinę i o ile moim rodzicom mamy za co dziękować to mojej drugiej polówki już średnio, bo przygotowanie ślubu i wesela to nie tylko oplata za gości. Ale ,żeby nie było nikomu smutno i w sumie,żeby nie tłumaczyć się później dlaczego nie dziękowaliśmy rodzicom podziękowanie się odbędzie. Ponieważ rodzina Pana Młodego będzie miała przed sobą dlugą drogę do domu kwiaty dla rodziców odpadają bo i tak ich nie będą ciągnąć ze sobą 300km. Zamiast kwiatów rodzice dostana kosze podarunkowe ( taki paczki żywnościowe:D ) a w ramach pamiątki wazony z wygrawerowanymi podziękowaniami ( dostępne na allegro ) i zatańczymy, a jak przy piosence Baciarów "Żyje się raz" ( ale to sie jeszcze może 1000razy zmienić) :)

Awatar użytkownika
Buniowa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Dom_J » Wto Maj 20, 2014 12:39 pm

A my mamy inną nietypową sytuację, rodzice małżona są po rozwodzie od lat, ale mają dziś dobry kontakt, dodatkowo każde jest w nowym związku teraz, też od lat, także małżon ma duuużą rodzinę ;-) No i poza podziękowaniem dla rodziców on chce też podziękować żonie taty i mężowi mamy, bo są z nim od małego i w ogóle. Podpatrzyłam gdzieś na forum, jak można to śmiesznie zapowiedzieć: "Jako że wszyscy wiedzą, że los szczodrze obdarzył mnie rodzicami", ja dopowiem "a mnie teściami". Wszystkim damy dyplomy "ukończenia szkoły rodzicielskiej", te dla żony teścia i męża teściowej będą podpisane zamiast "uczęszczał do klasy rodzica", to "uczęszczał do klasy rodzica zastępczego". Dodatkowo damy standardowe kosze ze słodyczami, tylko personalizowane - każdy dostanie trochę ulubionych słodyczy, książkę wybraną dla niego i jakiś osobisty prezent.
Wcześniej bardzo chcieliśmy zafundować wszystkim wycieczki, bo podobał nam się taki pomysł, ale niestety finansowo jednak nie wyrobilibyśmy, tak "szczodrze obdarzeni"... Chyba że macie jakiś pomysł, jak załatwić taki prezent taniej, np. jakieś żniżki? Tylko nie mówcie o gruponie, bo na nim się już nieraz przejechałam...
Dom_J
świeżutko na forum
świeżutko na forum

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>